Отговори
# 45
  • Мнения: 56
Еми,знам че освен на  beer,носиш и на бъзик  Wink
Носим, слънце, носим на всичко вече май Sunglasses
.Сетих се за вица,в който баща взима от градината чуждо дете и жена му му се кара,а той най-невинно отговаря "Що се ядосваш,нали утре пак ще го върнем там  Whistling"
Между другото нашата градина  е много модерна, има видеодомофони или както там се наричат, в смисъл набираш кода на групата( егати как звучи) и горе даскалицата те вижда не мониторче и ти пожелава приятна вечер ( в най-добрия случай Rolling Eyes) и ти пращат детенце полуоблечено( я незагащетено, я не дообуто, абе гадост #Cussing out) Аз се нервех и сега се нервя, ама не съм от тези майки, дето нон-стоп висят при директорката и се правят на много дейни, но наистина има неща, които ме дразнят #2gunfire И пинеже както се изрази мъжът ми прагът на търпимост  напоследък ми  е спаднал Shocked ( не знам какво точно имаше предвид #Crazy) може би ще има визита в ДГ .... скоро Peace

# 46
  • Мнения: 0
Начетох се аз, па влязох да си кажа и покажа.

Да е честит и весел празника на всеки един от днешните рожденици!

Аз съм свръх навита за среща и без почти никакви претенции. Изключвам само чалга клуб (та ако е пиано бар, много моля, добре да бъде проверен  Mr. Green) Майтап, ама и мен ме разби това за пиано чалга бар или както там се казва.

Ние празнувахме на отколешния принцип "Три дни яли, пили ...." Първия ден вече стана ясен - на клуб с пръв приятел Мишо Simple Smile, вторият с роднини и за финал вчера с приятели, а по-късно и със съседи. Май й дойде повечко последния ден, ама карай да е весело. Получи подобаващо количество подаръци, сред които три броя анцунга.  Joy Като с тези, които вече имаше, стават общо пет. Ще я пращам с баща й да тичат в парка и то всеки ден с нов тоалет. Май се бяха наговорили гостите ни всички анцузи да носят  hahaha

Ето я малката спортистка:
Първо с тортата - голямо мазало стана, ама кеееееееф. И си я опита детето - използваше пръчката на пеперудата като прибор, и така докато не й я отнех.


Ето и едно щастливо почти семейство  Laughing Щастливо сме, ви казвам и рядко сме толкова сериозни  Grinning


И да покажа, че назе уолкър ни не требе, понеже си имаме стол

А днес се опита и с масичката в хола да се придвижва, щото ме видя, че я местя  ooooh!

И за да не е голословна Мечолана, веднага вадя показно как син й приема обаждания по телефона. (Тя още не знае, че такава снимка съществува, ама като не си приема фотосите по скайпа, ще гледа тук  hahaha)


Леле, колко време се борих с тия снимки. Само аз ли виждам такъв зор, егаси. И не мога да ги наредя по-компактно, сори.

Имам и аз да разказвам свекървещински истории, но като гледам някои вече са разказани и няма да повтарям  Laughing.

Отивам да размърдам кокалите, че сигурно го докарах към половин работен ден в писане на тоя пост.
Лека!
 

 

# 47
  • София
  • Мнения: 66
Честит Рожден Ден на Ивко и Станислава!!! и на мама нежно цвете

Мъжът ми никога не е пушил,а най-парадоксалното е,че съм имала само едно гадже пушач.Все аз съм била "черната овца".
И пак думите от мойта уста  ooooh!  Joy

Аз днес бях на погребението на моя съученик... тъжна работа... Едвам съм стигнала до гарата, че пътувахме с влак. В Пазарджик беше невероятен студ, ние над 3часа навън, а аз по кецове  ooooh! Ще видим утре как съм.
На всичкото отгоре разбрах още една ужасна новина - на друга съученичка, която се омъжи миналата година, съпругът е с левкемия и дните му сигурно са преброени.... Направо не знам каква черна прокоба е надвиснала над нашия клас  Tired

А утре малкото Бузе има р.д.  Hug Все по-благодарна съм на Бога, че я има и всяка вечер ме чака вкъщи с милия ми мъж  Heart Eyes

Още веднъж - невероятни снимки Simple Smile

# 48
  • Мнения: 95
Малко снимки от нас

                 тортата   

Ивко и тортата Mr. Green
ние тримата

# 49
  • Мнения: 56
Ох, бе Наде, тъжно е около теб, но мисли за Бузанка.. и за утрешния ден Heart Eyes целувки от мен и се дръж Peace

# 50
  • Мнения: 2 829
Наде, наистина тъжна работа!  Hug

Толо, тук от 4-ма, които работят като поддръжка в хотела 1-ния само не пуши. И ги бъзика другите вика им "Аз взимам 200 лева по-голяма заплата от вас!" Simple Smile

Нежно Цвете, честит рожден ден, добре дошла в третото десетилетие, ще видиш че живота ти ще става все по-хубав Simple Smile

Честито и на днешните рожденици, мноооого здраве, радост и щастливо детство!

# 51
  • Мнения: 46
Ивко е страхотен ,а и Деси ти как сияеш,страхотни сте .

pippeg ,малката е страхотна ,а и ще го раздава спортно гадже Wink

Наде  Hug,наистина човек в такива моменти оценява кое е важно в живота.

Елфи,не остана  Hands Clap,само да свършат дръвцата и да се покаже малко слънцето и  afwitch.Но аз като виден писимист не смея да се зарадвам истински ,докато не стане  smile3555



# 52
  • Мнения: 1 121
Ей как ми липсвате ако знаете!

Честит рожден ден на Нежно цвете!

Честит рожден ден и на Ивчо на Деси!
 


Ние сме добре, обаче мъжът ми е в командировка ПАК и аз леко полудявам с децата на моменти Laughing

Деси, Пипег, Миа, Фокси, страхотни снимки!!! Вашите дечица ми изглеждат толкова по-голями от София Grinning тя ми се вижда дребничка и слабичка Laughing май трябва да я храня повече Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 1 979
Добро утро  smile3507 

Първо ЧРД на Белослава,Емануела, на двамата Йордановци и на Кристиан бъдете много здрави и щастливи мили дечица!!!

И сега да се оплача  smile3507  тази нощ нямаше спане около 2,30.Тези два часа обаче ми се видяха два дни.Ники рева,тръшка се,вика,изобщо подлуди ни и аз първо се притеснявах,но после видях,че го прави напук и да авторитет,както се напъваше да плаче при лекарката на консултациите.Явно някой зъб ни расте,друго обяснение нямам,в момента душата и сърцето ми спят,толкова ми се спи,че просто....Той поне да беше станал по-късно след шоу програмата,но не стана си в 7,все едно часовник му звъни,часовник,който казва хайде да тормозим мама и тати  smile3507
Имаше и два смешни момента тази нощ.Първият,давам на Ники шишето той пие мляко и после си пляска,в този момент осъзнах,че няма за се спи,защото е напълно буден и готов за игри,когато яде през деня и се нахрани си пляска.
И втория казвам му лягай да нушаш и той се хвърля в леглото,това му е номер също не знам дали съм го казвала,но после веднага става,а като му каже баща му лягай да нушаш пак ляга,но после не става само започва да реве карайки ни се.Не мога да разбера защо на баща си има сткрах,а на мен не? newsm50

И така мамчета,а днес трябва да ходя до работата ми да подписвам документи за майчинството,да продължавам да уча за държавния и да правя на компа едни неща на майка ми,изобщо имам сто задачи,а така ми се спиииииииииии

Но спирам с оплакванията.
Наде, не искам да коментирам,но от сърце  Hug

Деси, много сте хубави с рожденника!!!

Леле Еми, супер градина,коя е ако не е тайна,не знаех,че има такива,освен ако не е частна де?А да исках да те питам,гледах ти снимките във фейсбук и там много харесах зелената триколка на Бобчо,то ние вече си имаме една,но информативно на коя фирма е?

Айде отивам да го храня,но след малко пак ще се включа  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 24
Здравейте мили момичета  Hug

Минавам да ви почерпя за нашата първа годинка

Тази годинка беше най- хубавата в живота ми!!! Благодаря на Бог, че ме дари с това малко чудо... няма по- хубаво изживяване от това да създадеш живот и да гледаш как малкото и беззащитно вързопче се превръща в човече! Момичета, ние сме големи късметлийки с такива прекрасни дечица  Heart Eyes

Честит рожден ден и на нашите наборчета- да растат здрави и усмихнати и много да слушкат  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЕЛА, ЕМА, ДВАМАТА ДАНЧОВЦИ И КРИСИ, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ bouquet Честит празник и на техните семейства  bouquet
Леле, Деси, малкия е копие на татко си, много си приличат Wink
Пипег, страхотни снимки, много интересен и евтин уокър сте си намерили Wink
Весе, триколката е подарък за първия рожден ден на Рая, честно казано не мисля, че е маркова, не си спомням поне, но за сметка на това пък излезе доста здрава Peace Само едно болтче трябва да сложим и да сменим бателиите и Бобчо ще си я използва без проблеми напролет Wink Аз между другото се чудех защо повечето от вас искат триколки с гуми, това няма ли евентуално да създаде проблем ако се спука гумата какво ще правите newsm78, не знам, май е по-добре с пластмасови Rolling Eyes А детската градина № 124- Бърборино и е единствената детска градина в София, в която има диабетна група, много е хубава, аз съм доволна, нищо, че мърморя от време на време, ама то си  е нормално, нали съм майка Rolling Eyes

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Честита първа годинка на  Белослава, Eмануела, Йордан,Кристиан,Йордан

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
ЧЕСТИТ ПРАЗНИКl, МИЛИ ДЕЧИЦА! чЕСТИТО И НА СКЪПИТЕ ВИ МАЙКИ И ТАТКОВЦИ!!!  Hug Hug Hug




Наде,  Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 89
Честит рожден ден на малките човечета! Да им върви в живота "по мед и масло" и да имат най-незабравимото и безгрижно детство!

Весе,нищо,че се повтаряш,душа! Разказвай за постиженията на Никчо.Няма майка,която да се умори да се възхищава и радва на подвизите на рожбата си.

Карбо,наистина тежък е бил денят ти вчера...Много мъка има по тоя свят.В една книга на Карлос Кастанеда пишеше :"...В един свят,където смъртта е ловец,няма време за съжаления,нито за съмнения.Има време само за решения.Как може човек да се чувства толкова значим,когато знаем,че смъртта ни дебне?"  Днес,обаче,ще си много щастлива и животът продължава...

# 59
  • София
  • Мнения: 83
Честит първи рожден ден на Белослава, Eмануела, Йордан,Кристиан,Йордан!

Честито и на техните мамчета!


Наде,много неприятни моменти са това.Имаш моите  Hug Имаш Белослава за която да мислиш, и да и дадеш цялата си любов.

Пак много хубави снимки сте пуснали.Пипег, Деси  и малките мишоци са чудесни.

Общи условия

Активация на акаунт