Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 982
Леле Миме изчервих се  Embarassed аз верно като бабата от вица дай да си разкажа за моето си дете,ама то нали цялата ми памет сега е заета с тъпите теми и съм забравила,че съм ви го писала,а ми е голяма гордост,защото е най-якото и скорошно нещо,което прави и така...  Flushed Flushed Flushed

Никой нищо не каза за петък вечер искате ли да се организираме???

Нежно цвете ЧРД много здрава,обичана,щастлива и след няколко месеца още едно ангелче! Hug

# 16
  • Мнения: 242
Денят на влюбените идва вече,но най-голямата любов за мама е Февруарското човече

Това заглавие бива ли го или е тъпо? newsm78 Няма да се сърдя,казвайте честно Blush

И вижте най-новата любима поза на Жорето...

# 17
  • Мнения: 192
Копнах си поста от предишната тема  Wink
mama_petty, харесва ми колелото и даже мислех да го купувам за Криси, но се отказах и вчера пуснахме поръчка за това:

To e на същата фирма, но на онова пише, че е за над 2 години и прецених, че може би ще е по-високо, а това е от 12 месеца. Цената също е много добра, а и дизайнът ми харесва повече. Единственият недостатък е, че няма сенник, но нищо. Ще ходим по сенките.  Wink
Честит рожден ден на Станислава и Ивко! Да са живи, здрави и много щастливи!  smile3525  bigdance2
 
Емим, ела у нас да видиш какво е и ще се успокоиш, че у вас е даже подредено.
Ларакрофт, да е живо и здраво момиченцето на кумата ти! Много се радвам на такива новини.  Flutter
Много хубави са всички февруарчета- Владко на Ири, заедно със снежния човек ( идеално направен, браво newsm20 ) , Йоан на Десика, двете хубавелчета на Лори, абе ......всички!

# 18
  • Мнения: 25
Добър ви ден и от мен!
Ето снимков материал и от нашето двудневно празнуване:

За тези, които се чудеха кой е бил кавалера, за който писа Петя  Mr. Green


На 5-ти бяхме в един детски клуб с Петя и Радина, че нямаме шанс да си ходим на рожденните дни иначе  hahaha

А по-големите празненства бяха в събота
Тортата:


Най-щастливото семейство:


Купона беше на ниво, децата много се забавляваха, рожденника не спря да мрънка и не  се отдели от мен и от баща си, нещо май много му дойде лудницата. Получи мноооооого подаръци и у нес вече тотално няма къде да се стъпи  Laughing

Ние най-вероятно скоро ще се местим в нов апартамент, ама засега моля само да стискате палци, а аз в най-скоро време ще се похваля, ако стане  Praynig

Хубав снежен следобед от нас   bouquet

Забравих - имаме си 8-мо зъбче и ново умение (те нашите са толкова малко,чеееее  Embarassed) - никой не му е показвал, но когато някой каже АЛО и той си слага ръката или каквото държи в нея на ухото  Joy




Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 16:35 от Mecholana

# 19
  • Мнения: 2 784
Честит рожден ден, Нежно цвете!
Аз ги отказах, когато една вечер приспивах Калина и тя ми каза, че много лошо съм и миришела на цигари. Беше на три години, бях ги започнала пак след като спрях да я кърмя. Мъжо ги спря в края на миналата година. Само майка ми не мога да я откажа, пуши от 35 години.  Rolling Eyes
"Хайде, хайде да ядем вкусна торта на корем, февруарчето добричко духва първата свещичка."- това е единственото, което можах да измисля.  newsm78
Като говорите за ФБ, аз имам няколко изчакващи покани, защото не мога да свържа профила с човека. Кои са Радка Йочева, Мария Мърдова, Ирена Уоткинс и Любов Христова?
Мия, наистина много си бърза. Mr. Green

# 20
  • Мнения: 56
Раде, ти ме взе на подбив,бе душа Wink Лошото е, че нямам шейна, иначе го мятах джудето и щяхме да си пеем Джингъл белс по преспите Laughing
Червеношийка, толкова е "подредено" като я няма каката, ще ти пусна снимка да видиш колко е "подредено" като са двамата Mr. Green
Сватя, аз с Раличока проблеми няма да имам, ако нещо се обърка работата говоря за някой друга девойка Wink
ох, после ще допиша, че ми изяде панталона тоя дзвер Crazy

# 21
  • Мнения: 192
Жълтият Ламтурник , много хубаво заглавие, страшно ми харесва!  smile3501
Цитат
"Хайде, хайде да ядем вкусна торта на корем, февруарчето добричко духва първата свещичка."
Това на Фокси също е хубаво,но то е по-като за деня на влИбените, може да го запазим за тогава. Вероятно ще изпишем тази тема до 14-ти, нали?

# 22
  • Мнения: 566
само да се запиша тука и се връщам в старата тема да дочитам.
Честито на днешните  рожденници !!!Да са здрави и много обичани.

# 23
  • Мнения: 0
Цвети,Мария Мърдова и Ирена Уоткинс са mrm и Reni Peace
За другите и аз не мога да се сетя Embarassed
И откога те чаках да се включиш със заглавие Hug Ти все ги мъдриш много готини Peace Махнах само първото "хайде",защото не се побираше цялото изречение на реда.

Уф,Фоксита съм аз,ама без да искам пиша от общия профил ooooh!

# 24
  • Мнения: 649
запис,

Мечи, Радина и Мишето са супер. Дружки още от бебнца, какво по-хубаво. А и са много симпатична двойка  Wink
Вие с Петя ще се присъедините ли към софийската среща?  newsm78

Миа, Плами
как се здъжа на шейната? Аз мисля, че ако сложа Йоан 100% ще тръгне да слиза и да си ходи  Joy

Цвети, по ред:


Мария Мърдова е mrm
Ирена Уоткинс е Reni на София
Любов Христова е булювче

# 25
  • Мнения: 242
Десика,за Радка80 от Пловдив ли става въпрос? Защото тя май е Радка Караиванова newsm78

# 26
  • Мнения: 649
Да , редактирах се, защото не е тя  Embarassed

Май ще купувам пижами  Confused

Сега по темата с триколките.
Ходих до КомСед, видях и трите модела триколки.

Първият модел, който е без сенник и чанта е 64 лв.
Другият със сеник и чанта е 94
Трети модел имат, който е по-адванс с допълнителна възглавничка на седалката, а може би и други екстри 154 или 164 не помня.

# 27
  • София
  • Мнения: 216
Ама съм и аз една, всичко забравям напоследък, а имам още малко и да попиша за уни-то, Стани още кърти и ми отпусна малко време и за вас Simple Smile))

Честит рожден ден на днешните рожденици, да растат добри и умни дечица Simple Smile)))

За срещата, аз ще дойда само на пицарията или каквото изберете там, защото не са минали 40 дни за дядо и не мога да танцувам, та няма смисъл да си седя на мини масичката и да пия, а да не мога да се чуя с когото и да било заради силната музика, ако е този петък моят мъж има пътуване, но ще се опитам да примоля свеки да ми отпусне едно излизане до 23-23:30, това ни е вечерният час когато използваме услугите й Wink))), ако я навия съм с вас, много ми се иска да се видим, да знаете  Hug

Вержи, радвам се, че съм допринесла за доброто ти настроение  Wink

Дони, триколката е страхотна, много ми харесва Simple Smile

Мечи, супер са двамата сладури, и изглеждате прекрасно семейство Simple Smile

Нежно цвете, честит рожден ден, лека и успешна бременност, пожелавам и много здраве Simple Smile)

Силве, дано успееш да ги откажеш, много е Убаво, ШЪ знаЙш Simple Smile)) Ааа и всичко с бабет е наред, гушнахме се и ни мина  Hug

Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 17:16 от iva_angel

# 28
  • Мнения: 46
М,да,Караиванова съм (за сега Wink )
Еми,знам че освен на  beer,носиш и на бъзик  Wink.Сетих се за вица,в който баща взима от градината чуждо дете и жена му му се кара,а той най-невинно отговаря "Що се ядосваш,нали утре пак ще го върнем там  Whistling"
И аз отивам да пийна кафенце с  smile3546.Напоследък съм ги намалила на половина,даже си мислим с милУто да ги отказваме след като се преместим .
Мечоланка ,имаш моите стиснати палци .

# 29
  • Мнения: 89
Еййй,как ги измисляте тези заглавия?!Аз простирам ли простирам и мисля ли мисля....и...нищоооо.... Confused  

Фокси и аз нямам много мотивация,а би трябвало.Та затова започвам да се самонавивам постепенно..Мъжът ми никога не е пушил,а най-парадоксалното е,че съм имала само едно гадже пушач.Все аз съм била "черната овца".Нещо напоследък много пуша като съм си вкъщи и ми остава време.Като си помисля,че на месец ми отиват около 150 лв за цигари и ми призлява...Запечатаха ми се на Яна думите " ...този грозен,миризлив,скъп и вреден навик..." Ти си млада още,ама аз вече имам бръчки.... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт