Отговори
# 30
  • Мнения: 242
А,Силве,млада,млада,ама ей ме на..на 29 ставам тая година Laughing

Ааа,парите.....те са си мотивация,да,обаче ние не си купуваме цигарите,а ни ги дават.Подробностите нямат значение,но са ни без пари.Затова и пушим.Иначе най-малкото Боби щеше да ги е спрял досега.Той поне като каже "от утре няма да пуша" и спира от раз.Когато си иска започва и спира Crazy

# 31
  • Мнения: 25
Благодаря за комплиментите и за стиснатите палци  Hug
За срещата забравих да пиша - аз съм ЗА, но мисля, че трябва да изчекаме за минат рожденните дни или поне да е през седмицата, че иначе винаги някой е зает петък или събота вечер. Много съм съгласна първо на пица да се наклюкаме а после който иска и е "възможен"  Mr. Green - на афтър-парти. И аз клоня към пиано бар например, по-скоро.... Нито ще се разтанцуваме някои от нас, да не е много блъсканица и лудница  newsm78

Петя предполагам, че ще иска да се присъедини, ще я питам или тя ще прочете и ще напише

# 32
  • Мнения: 239
Хайде на обещаните снимки, само не гледайте пейзажа  Wink




Деси, тя е вързана, за да не бяга  Laughing Това за бягането е майтап, защото тя не само, че не се опита да става, но и си заспа както я бутах  Shocked


Нежно цвете, честито поскъпване! Жива и здрава, и мноооого щастлива!


Мечи, и от мен - стиснати палци!  fingerscrossed
Как искам и аз моя си къщичка  Sad

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Мия,много хубави снимки,а Плами е бонбон.
Шейната ви е много интересна-такава не бях виждала.От къде е купена и ако знаеш колко струва?

# 34
  • Мнения: 1 134
Честито на всички малки и големи рожденици! Да са здрави, слънчеви и усмихнати!  bouquet

Вержи, моята друга баба - свекървата на маман веднъж й преподреди гардеробите и резултатът беше, че от този миг нататък нямаше ключ за вкъщи. Naughty Майка ми само веднъж се опита да ми нареди нещо из кухнята и аз й го припомних този момент...
За пореден път се убеждавам колко търпелива и толерантна си. И какъв екстремист ще съм аз, ако съм на твое място. Mr. Green

Силве, аз те подкрепям. Толкова ми се пуши напоследък въпреки всички тези години, че с удоволствие бих ти взимала кутиите, за да не палиш ти. Laughing Извън шегата, естествено, че можеш. И, че ще се справиш! Peace

С ходенето из вкъщи е същата работа - не признава нито проходилка (така и не я подкара напред като хората), нито нищо. Държи се за мен и прави почетни обиколки, като задължително минава покрай огледалото в коридора - оглежда се, усмихва се, целува се и тогава продължаваме. А стаята на кака му е като съкровищница... Вече отидоха няколко плаката, но странно  -  още няма ексцесии. Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 216
Eй, Марианка, днес като ходих за кухнята видях една мама със същата шейна, даже червена беше и толкова и завидях, ама хич не благодордно, аз бях сама де, Стани се гледаше вкъщи с тати, ама като си представя, че в такива условия може да ми се наложи да бутам и количка и косата ми се накъдря Simple Smile, всъщност се оказа, че свеки имала някаква шейна от мъжа ми или брат му, който е на 15, но е ясно, че няма колан и сега се чудя мога ли да измисля някакъв колан и да я ползваме, ама още нищо не съм измислила Simple Smile

# 36
  • Мнения: 242
Ох,мацки,току що ми беше на гости една моя близка приятелка,която смятахме да е кръстница на децата и разбрах,че е бременна.Разревах се като магаре все едно аз съм бременна Laughing Много се радвам за нея.В 8 седмица е и термина й е на 15 септември..Както и да е,де.Това не е толкова важно,ама аз много се радвам.Малко се бях притеснила за нея и приятеля й,защото са заедно от няколко години,ама за бебе все не ставаше въпрос..Ние с Боби подкарахме хорото Laughing

Мамо Зари,верно е ,че съм мнооого търпелива.Чак понякога сама си блъскам главата,че съм толкова търпелива.Все си мисля,че с времето всичко ще се оправи и затова си търпя.Пък и честно казано не мисля,че ще постигна нещо. Точно аз,която очевидно и въпреки всичко ще си остана чуждата в тяхното семейство.Между другото аз се научих да бъда търпелива,защото моя минус е,че избухвам много лесно и после съжалявам,че съм прибързала с думите и действията си.Все още се боря с този си минус и едно от нещата,които се опитвам да правя е поне да изчаквам и да бъда търпелива.
А относно свеки...Тя  е зодия Дева.Аз много харесвам тази зодия,но единственото,което не мога да разбера за Девите е кога и за какво се сърдят.Те просто мълчат,понякога със седмици и нищо не е в състояние да ги накара да говорят ако те не искат и докато не им мине.
Десика,ти си Дева.Обясни ми ,моля ти се кое може да те изкара от равновесие и за какво най-много се сърдиш Simple Smile Поне малко ми помогни да вникна в потайната същност на Девите... Laughing
Миа,много яка шейничка.Чак ти завидях лееекинко Laughing Няма ли двойни такива Laughing

# 37
  • Мнения: 6
Нежно цвете,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!![]

•● foxy81 ●• ,честито на твоята приятелка.Лека бременност и успешно раждане!
За търпението-никакво го нямам и много се кефя на търпеливите хора,защото много пъти импулсивността ми изиграва лоша шега.Добре,че свеки е далече,тя е много чувствителна натура и не бих искала да я наранявам излишно.
Mia66 ,много удобна изглежда шейната и малката сладурка сигурно много се кефи.
Намерих я в един оn-line магазин: http://xn--80aagchfanjcc6aftsr6a.com/detska-shejna-snow-runner-hx1005-p-302.html
^desika^ мерси за инфото за триколките,в Пловдив също има магазин КомСед,като разчистят малко пътищата ще накарам милото да отскочим.

# 38
  • Мнения: 46
Нежно цвете,честит рожден ден,още много по 30 щастливи години ти пожелавам.

За триколките да ви предупредя да не купувате тази:http://www.kasidabg.com/product_info_products_id-15579.html,за вкъщи става,но едва ли за разходки навън ще е удобна.Дръжката е доста нестабилна,лека е и лесно се пада от нея .

Новият номер на Валето е да се плези.Като го питаме как прави др.Ливайн и започва  hahaha

Фокси,аз си мисля,че жената ги прави всички тези неща,за да се чувства полезна,не че мисли,че не се справяш сама.Майка ми е с подобен характер.

# 39
  • Мнения: 242
Пускам ви две клипчета на Жорето.На едното е пред заспиване и си бръмка,а на другото го хванах да върви.Извинявам се,че второто клипче е дълго,ама докато се накани Жорето да ходи... ooooh! И пак направи само няколко крачки,а по принцип може повече...
Жорето бръмка
Жорето ходи

Раде,възможно е просто да иска да ми помогне с подреждането,ама що нищо не казва,ами мълчи като пукъл? И аз да се чудя какво пак съм направила дето незнам...Пък и у нас си беше подредено.Понеже я познавам добре бях чистила и подреждала предната вечер...
Точно,защото е възможно просто да е искала да ми помогне,не искам да зачеквам темата с нея.Може да ме разбере погрешно и после ходи обяснявай,че нямаш сестра...



Последна редакция: пн, 08 фев 2010, 20:59 от •● foxy81 ●•

# 40
  • Мнения: 5
Честит рожден ден на Ивко и Станислава!Да растат здрави и много послушни дечица!


nejno_cvete Честит рожден ден!Много хубава годишнина и ти пожелавам много любов и сбъднати мечти!


Фокси,много сладък Жорко и е заел същата полза,която Конър много обича Wink
Мия на малката принцеска много и харесва да се вози на шейната,която много ми хареса и на мен,тук не съм виждала такива,ще трябва да потърся,че нас снега ни затрупа и от три дни друг начин на придвижване не виждам освен със ски или шейна Naughty
Мечи,много хубави снимки и тортата е супер Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 649
nejno_cvete честит рожден ден,

пожелавам ти още много по 30 да празнуваш с любимите ти хора, а те винаги да те даряват с обич, топлина и разбирателство.

Шейната е страхотна, но и паричките не са малко. А после длаи става и за по-големи деца, че както растат като гъбки да не се окаже за един сезон.

Foxy, не мога да ти помогна с инфото за Девите. Сестра ми е Дева, разликата ни е година и 15 дни, но сме коренно различни като характер и темперамент.
Така, че до голяма степен си е до човек.
Но и на мен някой като ми накриви шапката, му ставам толкова ядосана, че по-добре да не ми е пред очите, а ако ми е думичка не му обелвам.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Десика,в бързината прочетох,че разликата със сетра ти е 15 дни.И започнах да си мисля-чувала съм за близнаци родени с голяма часова разлика,но чак 15 дни  #Shocked rotfImbo

Раде,чакам ви като топъл хляб да се преместите в Кършияка.Много често съм там и ще се виждаме за кафе

# 43
  • Мнения: 24
Привет мацки! Hug
Аз малко се позагубих ама това е за да ви домъчнее за мен.  Mr. Green
Много се радвам на всичките купони за РД, снимките са много зареждащи.  Peace Аз още се ослушвам нищо не съм решила за нашия празник.
Отивам да почета в старата тема и пак ще пиша. Ще гледам да се включвам по редовно вече.

# 44
  • Мнения: 239
Ето от тук поръчах шейната http://mal4o.com/product_info.php/cPath/25_171/products_id/1217
Доставиха ми я на същия ден. Първо бяхме харесали една от Спорт депо, като на mrm, но Пламен я гледал и му се сторила много крехка, а после докато се наканим и те свършиха.
А тази й се маха сивото и става за по-големи деца, дори до 50 кг. я дават. Затова й я взехме, а и пластмасата й е по-здрава.
Да не пропусна най-важното - подарък е от едната баба за ЧРД-то на Плами  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт