Menekşe ile Halil (турски сериал) - bTV

  • 56 185
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 640
missence,защо всъщност отговаряш? Като няма превод ,може да не пуска тази тема.
Има време.

предполагам, з-то в друга тема имаше страшно много запитвания за следващия филм на Къванч, който ще пусне БТВ. Всеки питаше, искаше инфо и т.н. и за да не се измества темата са пуснали нова.

Това е мое предположение, без да съм адвокат на никой  Peace Всеки актьор има фенове (без да визирам само турските, разбира се  Peace )   bouquet

Отговора е : да пише в съседната тема,а не да пуска нова.

# 31
  • Мнения: 640
За кое списание става въпрос?

# 32
  • София
  • Мнения: 221
Целта е да има колкото се може повече теми изписани на турски в български  форум.

# 33
  • Мнения: 51
Я, колко интересно става....тук май, някакви клюки се заформят Laughing

# 34
  • Мнения: 400
За кое списание става въпрос?
Да бе той това чака някой да му каже списанието.И без това може да се каже че постоянно го рекламира тука.
Не е напразен престоят му тук.
Нали знаете който каквото да ви говори става въпрос за пари

# 35
  • София
  • Мнения: 30 142
оооо, поредната тема, която избива вече на лично отношение, дайте, който го интересува да се пише по темата, а за подобни конфликти, да си има други теми, че се натоварваме останалите така  ooooh!

# 36
  • Мнения: 11 017
този човек говори пълни глупости. Не мога и да разбера откъде е цялата тази злоба, но както и да е.
Единствената причина, това заглавие да не е на български е тази, че бТВ още не са казали какво ще е заглавието на сериала-
Така както със сериала ГЕНДЖО (то стоеше като GENCO  поне 2-3 седмици). В момента, в който казаха от Нова и Диема Ф. че ще се казва "Ангел пазител", лично помолих модератора да го преименува на АНГЕЛ ПАЗИТЕЛ.
Същото беше и с най-първата тема за ПЕРЛА, когато още никой не знаеше как ще се казва, но беше ясно, че бТВ ще го пуснат от началото на юни.
Спорът е излишен. (държа да отбележа, не работя нито в списание, нито във форум).

Колкото до сериала... бТВ са купили и Aşk-ı memnu. Докато не стане ясно българския вариант на заглавието, сигурно ще бъде АШКЪ МЕМНУ, после ще се поправи. Защото реалният превод е "Забранена любов" и логично... няма как да пуснат сериал с това заглавие, знаем защо. 100% е ясно, че и този сериал, за който е повдигната темата, също няма да е именуван "Менекше и Халил". Ще му измислят нещо.
Мисля, че не това е важно, името. А тове, че е купен и че ще му се радват хората.
Така , както стана и с ПЕРЛА. Пуснах първата тема преди време, после я поеха други хора, доразвиват я... Сега колко теми за Перла вече има и колко страници изписани... Народът се увеличава.

Остава само да се надяваме вторият и третият сериал с Къванч у нас да ги пускат в по-гледаемо време

# 37
  • Мнения: 640
Пиши на кирилица пък за превода не бери грижа.

# 38
  • Мнения: 11 017
ще бъде на кирилица като кажат заглавието на български. Никой не знае как ще го обърнат. СИгурно ще се разбере от билбордовете из София, както стана с Перла.

# 39
  • Мнения: 640
Не пускай тема тогава.

# 40
  • Мнения: 11 017
ами защо да не се пуска тема? този сериал все пак ще го дават по bTV и то доста скоро-. Предполага се, до месец.
Виж колко още колко теми има за сериали, които не се излъчват изобщо у нас. НЯколко момичета са пуснали теми за "Любов и наказание", за "Маскен бал" и т.н. какво лошо има? луднали са по някакъв актьор и си пускат теми, които... доколкото виждам, доста се изпълват, тоест има желаещи да пишат.

# 41
  • Мнения: 640
Да и са все на български и написани с кирилица.
Нарочно ли се правиш ,че не разбираш?

# 42
  • Мнения: 11 017
не разбирам къде е проблемът. В заглавието ми има думи и на български и в оригинал.
Така както са темите от първа страница за Twilight, True Blood, Supernatural  и т.н. Така са и останалите.  Не разбирам кое теб те притеснява? в момента , в който стане ясно заглавието по БТВ, ще бъде написано на български. Дадох пример със сериала Ангел пазител (първите две седмици стоя като GENCO), после казах на модератор да го преименува, защото заглавието вече беше ясно. Така ще стане и сега. Спокойно. Вече приключихме ли въпроса? вместо да се хващаме за дребните работи.... нека си правим живота по-весел. Защото ей тия дреболии ни съсипват ежедневието, а е толкова ненужно.  Спирам да доказвам, че нямам сестра. Слънчев уикенд желая.  bouquet

# 43
  • Мнения: 8 717
аз немога пък да разбера това ли е най-важното сега, вече е обяснено, че неможе да се предположи как ще се преведе на бг и най-вероятно няма да е "Менекше и Халил", защото на бг зрителя това нищо няма да му говори и няма да го заинтригува, каквато е целта на заглавието  Peace
Приемайте форума, като място където се забавлявате и разтоварвате  Wink Има хиляди подфоруми, теми и подтеми- изберете тези, които ви харесват и пишете там. Иначе се разваля и на другите удоволствието да прекарат малко време из форума  Peace

Казвам го съвсем добронамерено без да целя възникването на спор.

Предавания, сериали, филми и т.н., които не следя, не са ми интересни или не одобрявам, а имат тема в този подфорум, просто не чета и толкова, но това не значи, че не трябва да уважавам мнението на хората там  Peace

Аз не слядя всички сериали (независимо турски, френски, португалски) и като не ми хареса цък на Foxlife, Foxcrime, Hallmark и т.н. там сериали и филми от друго естество бол  Peace
missence,защо всъщност отговаряш? Като няма превод ,може да не пуска тази тема.
Има време.

предполагам, з-то в друга тема имаше страшно много запитвания за следващия филм на Къванч, който ще пусне БТВ. Всеки питаше, искаше инфо и т.н. и за да не се измества темата са пуснали нова.

Това е мое предположение, без да съм адвокат на никой  Peace Всеки актьор има фенове (без да визирам само турските, разбира се  Peace )   bouquet

missence, абсолютно се присъединявам към теб!
Не съм от най-възторжените почитателки на турските сериали, гледала съм само някои от тях и то от  любопитство, защото са нещо непознато и различно. Има някои неща в тях, които дават повод за размисъл. Не си падам и по безкрайните американски сериали, които понякога продължават не с години, ами с десетилетия. На когото не му харесва темата да не влиза в нея - толкова е просто!
Като толкова искате да спорите с diziler, направете си специална тема по въпроса и в нея си водете колкото искате спорове! Чудя се как ви е приятно в събота следобед да се занимавате с подобни излишни глупости. Като не ви е интересно, излезте, разходете се малко и си намерете повод да се усмихвате!  Grinning Grinning Grinning Ще видите, че денят е прекрасен  /но само, ако пожелаете/!

# 44
  • Мнения: 11 017
Алекс  Peace абсолютно. И аз това казвам.
А и не всичко от тези сериали, които се предлага е върхът на сладоледа. Мое лично мнение , че "Изгубени години" беше пълен провал. Това  е някакъв ужас и не знам как изобщо го пуснаха по телевизията. А "Брак с чужденец" е много наивен на места сериал, има сцени на преиграване... това разваля нещата. Но и той си има положителни качества. Човек научава доста неща за съседите си. Непримирими турци се заобичаха с непримирими гърци, хаха. Като за забавление и за добро настроение... този сериал става. Не натоварва. Но няма качествата на 1001 нощ и излъчваните вечер по бТВ сериали

Общи условия

Активация на акаунт