Menekşe ile Halil (турски сериал) - bTV

  • 56 179
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 400
Наистина прекаляваш.И твърдиш,че не работиш в списанието за турски сериали,щото няма как да го докажа,нали.
Искам обаче да изтъкна няколко "случайни съвпадения" между човекът,който работи в едно списание за турски сериали и мненията на diziler в различни теми на този форум #2gunfire
1-В офиса "случайно" има ITV Partner/разбира се тук ще се измъкне с думите,че много хора са абонати,"особено" в офисите/
2-Не виждате ли,че е доста запознат с излъчваните турски сапунки,както и с предстоящите, които ще се излъчват и дори още нямат български превод.Откъде има тази информация? Ще ви кажа.В другия форум подчертаваше,че списанието му поддържа контакти с наште телевизии.Зачетете се в мненията му.В много от тях говори за минали и предстоящи излъчвания на най-различни неща по най-различни канали.
3-Обяснява ми как по Евроком дават френски сериали да си ги гледам там.Абсолютно същото ми го обясняваше и в другия форум.
4-Форумът му беше спрян и той "случайно" се регистрира тук.Погледнете каква наглост-регистриран е преди месец,а вече има стотици теми с турски сериали и вече ни държи тон.Аз съм от една година тук и едва сега посмях да пусна две-три теми,а тоя нашия вече надмина по брой пуснати теми доста потребители,които са от години тук.Защо го прави ?За пари,разбира се.Ето сега твърди,че лъжа и не пише в онзи форум.Ами естествено че не пишеш,като е спрян вече.
5-Онзи не харесваше попфолка,точно като тоя
6-Не харесваше и Дързост и красота
7-И сигурно си на 33 години нали какво съвпадение Laughing Laughing

# 46
  • Мнения: 51
diziler, не е ли бившият Bg papa?

# 47
  • Мнения: 640
alex_bq ,не споря с него. На теб може да ти е приятно да пише на турски,но на мен не е .
Тук се пише на български с кирилица.Това е.

# 48
# 49
  • Мнения: 3 151
Това е последното, което пиша не по поставената тема и то, защотото някои хора успяват да изкарат други извън релси. Според скорошно проучване на БАН, всеки 5 човек е самотен; доста се дискутираше защо е така - предлагам им да се поровят из форумите за дребнави хора, които не разбират от дума - ако се интересуваш от нещо, цениш труда на тези, които са се постарали да ти дадат интересна информация; ако не се интересуваш, намираш си нещо по твой вкус и не разваляш удоволствието на другите. Не виждам нещо сложно, което да пречи на разбирането.Заради подобни прояви човек започва да си мисли, че не живеем в демокрация, а в слободия, защото вместо да избираш от многото различни възможности, ти се забиваш в нещо, което може и въобще да не осъзнаваш, но цаката е да е зле на другите. Извинявам се за спама, но разочарованието ми напираше...

# 50
  • София
  • Мнения: 30 142


е, това вече е приказка  Peace

Мале, направо не ми се чете ooooh! Като не харесвате даден човек или неговата националност (не визирам конкретно diziler), просто го игнорирайте. Едва ли тук във форума може да си съставяме мнение за хората. Много от тях се представят за други.
Едни са запалени по сериали, други по спорт, трети по театър Peace След като е компетентен по тези теми, нека си пише в тях и да информира хората. Вие просто не ги четете или пък подминавайте написаното от него и готово  Peace

Относно кой какво работи и какво прави извън форума, си е негова работа и мен лично слабо ме интересува. Всеки има глава на раменете и надали някой на сила ще ме накара да гледам нещо, да си купя книга или списание. Не ме интересува и дали е diziler, папа, мапа или тапа.
Пишем в теми, изказваме мнение и питаме за някои неща, който има инфо и желание да отговаря, без значение от пол, възраст, образование и националност.
Съботата е хубав ден- усмихнете се!

# 51
  • Мнения: 400
Така ли,драга,а като ти напъваше разочарованието,защо ми напълнихте темата за Сен Тропе с про турски изказвания.Не е приятно,нали #2gunfire
Имат 69 турски теми и ми осраха едничката тема за Френски сериал,пречи им #2gunfire #2gunfire
Виждам по вашите думи,че тоя diziler пишел от два ника тук.Ах,че съвпадение и в онзи форум пишеше от няколко ника.И беше от София.И там беше направил 200 теми за турски сериали и не даваше никой да се изкаже срeщу тях.
Е,драги читатели,след всички тези съвпадения кой мислите лъже

# 52
  • Мнения: 640
Тук въобще не става въпрос за харесване. Тук става въпрос за нещо съвсем друго и има една приказка,че двама когато си мерят,трети да не си слага...Така и не можах да разбера намесата на мишенцето и защитата. Значи не разбрах как се досети ,че харесвам или нехаресвам дизи,от забележката ми да пише на БГ

# 53
  • Мнения: 51
Аз не разбрах, откъде знаете, че не харесваме diziler.От време, на време пиша в темите за турските сериали и там съм го срещала.Направи ми впечатление, че е със сменен ник, но какво толкова....Впечатлена съм от голямата информация, която има относно сериалите и с любопитство чета онова, което незнам от него.

# 54
  • Мнения: 11 017
Forrester69, нямам нищо против теб. Не те познавам и може би за това не те разбирам. Но ПОВЯРВАЙ никой не е тръгнал да те напада за каквото и да било. СЕН ТРОПЕ е сериал , който много харесвам. И това се опитвах да кажа и в темата. Кажи с ръка на сърцето, кой (ама честно), КОЙ повдигна темата "Турски сериали" в темата Сен Тропе? зачети се, на първа страница е, пише го ясно. Правех аналог за пиков час - Дързост и красота и Сен Тропе. Изобщо не бях споменавал турски сериали във въпросната тема, защото тя изрично е повдигната за друго. Ти самият започна спорът там. Последното, което сме искали ,е да съсипваме темата ти. Повярвай.
Второ... относно ника БГПАПА, искам да направя едно уточнение (макар , че не съм длъжен и съм го обяснявал няколко пъти). ИЗРИЧНО ПОМОЛИХ администратора на този форум (Татти) да замрази първия ник, за да мога да ползвам само новия. Първият ник малко или много се бие с името на този форум и не е хубаво да се правят аналогии.
Заявявам, че не съм писал с двата ника едновременно. Най-малкото защото в този форум е забранено човек да ползва два ника. И с право. В деня, в който си направих този ник, помолих администратора да ми го замрази. И сега ми пише "Дълбоко замразен акаунт".  Това го казвам само за протокола.  Не че някого го интересува, но... както и да е.
И не пиша тук от 1 месец, а от май месец, когато стана ясно, че ще тръжва Перла по бТВ.
Момичетата не са те нападнали в другата тема, но ти обиди без повод много от нещата, които те харесват. Аз също ги харесвам (а и не само. Не съм кон с капаци да харесвам само един жанр филми), но не исках в темата СЕН ТРОПЕ да се пише за тях. Ти първи повдигна въпроса за тях, хронологията стои. Погледни я.
ЗАщо мислиш, че някой от нас иска да те напада?
Ако искаш, направи нова тема СЕН ТРОПЕ, в която наистина да се говори само за този сериал. Няма да взимам участие в нея. И всичко ще е ОК.  (старата тема ще я заключат, ако се повдигне нова). И така...
Павлианио, права си. Не можа да дам "Редактирай" на първия постинг и да променя заглавието на темата. В момента, в който се появи заглавието на български "Невъзможна любов", "Страст и отчаяние" или там както е... ще го напишем. За кирилицата си 100% права.

п.п. Мишенце, Лилана, Алекс, Ирис и т.н., благодаря за подкрепата

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 17:03 от diziler

# 55
  • София
  • Мнения: 30 142
Цитат
Така ли,драга,а като ти напъваше разочарованието,защо ми напълнихте темата за Сен Тропе с про турски изказвания.Не е приятно,нали


аз лично нямам нито едно ПРОТУРСКО изказване в този форум, извинявам се ако някой приема гледането на турски, френски и т.н. сериали като протурско, профренско и незнам какво още  ooooh! Аз нещата не ги приемам толкова лично, честно казано  Peace
Аз лично следя някои епизоди на "Сен Тропе", но понеже нямам време да следя всяка серия, чета темата, но не пиша вътре. ( за да сме точни мисля че беше в темата "Дързост и красота" и то по повод изказване, че отношенията там са леко нереалистични- майки, дъщери, снахи и т.н. спят с едни и същи мъже и неможеш да разбереш какво става. Това е и моето усещане, което незначи , че не уважавам мненията на тези, които гледат сериала.)
Що се отнася до изказването ми, беше продиктувано от факта, че като цяло не е хубаво да има подобни думи, към хора, следящи определени предавания, филми, сериали, а не точно турски.

За моя радост съм живяла в държава, където хората са научени на толерантност към всички, така че не са ми понятни подобни страсти, но всеки има право на мнение.

Мисля, че темата достатъчно се опорочи и ще е хубаво тук да оставим да пишат хора, които се интересуват от сериала.
Цитат
Така и не можах да разбера намесата на мишенцето и защитата.


изобщо не съм защитавала някой. Едва ли някой в този форум има нужда точно от моята защита. Странни са ми (както казах) подобни чувства и страсти, но затова хората сме различни! Лично към твоя пост съм нямала забележки, всеки има право на желание било то за език на писане и т.н.  Peace

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 17:13 от missence

# 56
  • Мнения: 8 717
alex_bq ,не споря с него. На теб може да ти е приятно да пише на турски,но на мен не е .
Тук се пише на български с кирилица.Това е.
По принцип съм съгласна с теб - официалният език в България е български и аз съм против да се пише не на кирилица. В същото време във форума има и други теми със заглавия на латиница и не на български. Давам само няколко примера:

Supernatural - Sexy! Scary! Over
Gossip Girl
Legend of the seeker и т.н.  и към тях няма превод на български.

Нищо лично към тези теми - дори не съм влизала в тях, избрах ги случайно.
Надявам се, че diziler ще измисли някакъв компромисен вариант за заглавието на темата. А, ако някой има предложение, нека го направи, но без повече нападки и конфликти! Моля ви! Да не си разваляме взаимно настроението! Може би, ако се изпишат имената на кирилица засега, ще е достатъчно, а, когато БТВ оповести официалното заглавие, ще се промени - нещо такова.

IriS, missence, Поздравления!   newsm10

Хайде сега повече усмивки!  newsm53 newsm62

# 57
  • Мнения: 0
Чакам с нетърпение да започне. Жалко само, че финалът ще е толкова тъжен. Май не винаги доброто побеждава, за съжаление.

# 58
  • Мнения: 11 017
май наистина не трябваше да пиша какъв е финалът на сериала. Така се разваля кефа от гледането . Поне за доста хора е така.
Сега даже ми се иска да редактирам първото мнение, но вече бутон "редактирай" го няма. Така че нито заглавието, нито съдържанието мога да променя. Както и да е. Иначе ... Аlex_b, pavlianio, абсолютно сте прави за кирилицата. Ще му измислим някакво заглавие на този сериал и ще се оправим . То това да е проблемът. На мен лично ми се искаше първо да пуснат другия сериал с Къванч (Ашк-ъ мемну), но... явно ще е този. МАКАР ЧЕ... и това не се знае. Човек от бТВ всичко може да очаква, хах

# 59
  • Мнения: 152
Брей,от нищото какъв проблем направихте.diziler,написа 10 пъти,че не знае от БТВ с какво име ще пуснат сериала.След,като ще се излъчва по БТВ не виждам какъв е проблема да има тема за него.Досега само "Аси","Листопад"и "Дъждовно време" са преведени,както трябва.
След,като официалният език е български,защо тогава пишете "прайм тайма"?
Да не би да е на български?

Общи условия

Активация на акаунт