Астма, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 8

  • 50 899
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 543
Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви здраве, щастие и късмет. Дано всички след време не си спомняме  за тази тема Praynig

# 16
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбър ден, ДА ви почерпя за именния си ден момичета Wink





Честито на празнуващите и от мен - пожелавам на всички само здраве и много щастие Hug

# 17
  • Мнения: 5 531
Честит имен ден Семирамида -да си жива и здрава и ти и цялото ти семейство.
Аз продължавам с моите пристъпи така че доки вчера ми изписа Будиар и Вентолин. И на Мария изписа отново Сингулера защото и тя нещо се е разкашляла.

# 18
  • Мнения: 3 146
дама, честито на патерица! Здраве пожелавам аз винаги, то се знае!!! newsm67

Семирамида, мерси за почерпката, страхотна работа, направо размазващо   chef
Я да те черпя и аз едно и честито - жива и здрава!!! :  beer2

Момичета, аз все още съм на Ксизал, защото издишването ми е удължено... А майка ми отново е с пневмония, явно не са я излекували предния път! Ужас! Има ли някой координати на добър личен лекар в Младост 4 (може и друга Младост) или на Плиска, че там й е удобно. Искам да е сигурен човек, че тази нейната много ме дразни! Всеки път пълни глупости й говори, а пневмонията я откри, опитвайки се да докаже, че майка не е болна, та я пратила на рентген - и двустранна...

Малкия не смея да го пусна на градина, много е топло. Каква е тази зима... Вирусите се разпространяват...

меричери, явно се изострят нещата с бременността... Защо така, много неприятна работа... Поне не ти става лошо, надявам се!!! Praynig

# 19
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
пропуснала съм няколко дни и ето има хубави поводи (и почерпки). Дано в новата тема тези постове да са повече
Честит Рожден Ден на Косето на дама! Да расте здрав и усмихнат и много да радва всички вкъщи.
Семирамида, честит имен ден! Много, много здраве на теб и всички  около теб!

marychery, gergandi дано да се подобрите скоро. И на мен времето тая зима ми е  странно, ама знам ли. Аз пък продължавам да лекувам синузит- днес ще започна антибиотик за четвърти път, този път с кортикостероид за капак. На последната снимка имах още възпаление. Май трябваше да включа повече народни медицини, но нямах време за нищо освен хапчета и вече се влача трети месец.


# 20
  • Варна
  • Мнения: 957
Честит имен ден, Семирамида! Да си здрава и на здрави деца да се радваш!

"Зимата" е наистина кошмарна, тук е 14 градуса, а ще става и по-топло. Болно време! Каката ни е контактна на скарлантина. В работата на мъжа ми има болни. Уффф!

Оправяйте се всички!

# 21
  • Мнения: 118
Честит имен ден на всички празнуващи!Много здраве и късмет! smile3525

# 22
  • София
  • Мнения: 1 368
Семирамида, честит имен ден да бъдеш здрава и щастливи мигове да изпълват дните ти! newsm51

# 23
  • Мнения: 646
Семирамида , Честити празник и от мен  cheers


Пу.....за мен последния коктейл   newsm24  Joy

# 24
  • shumen
  • Мнения: 18 102
Семерамида,Честит имен ден.И аз съм именичка днес.Нека се почерпим за мое здраве всички.

 cook beer beer2 newsm38

# 25
  • Мнения: 3 146
Момичета, за който чете английски, ето тук един доклад, подробничък, за астмата. ПДФ е, има си букмарки и може да се свали
Guidelines for the Diagnosis and Management of Asthma:
http://www.nhlbi.nih.gov/guidelines/asthma/asthsumm.pdf

  bouquet

# 26
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Хайде да поздравим и празнуващите днес!
Много здраве и щастие на всички именници!

gergandi благодаря за интересното четиво.

# 27
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро  Laughing
Честито и от мен на празнуващите днес! Здраве Здраве  и пак здраве, че нещо е кът в последно време! Откъде се въдят тези пусти вируси и идея си нямам. #Cussing out

Благодаря за пожеланията Ви, много ме трогнахте момичета вчера цял ден се радвам на тях във форума, така или иначе неможахме да празнуваме,  Embarassed но добре че този път децата са добре поне, но бабата ни и дядото ни са в болница с вирусна пневмония и с проблеми в сърцето Embarassed, вирусът много кофти ги е ударил, а лошото е, че и мъжът ми е болен със същия вирус е, но вече трети ден не ще да иде на лекар и много се притеснявам. Embarassed
Лъки все се каня да те питам как е твоя мъж, възстановили се вече, дано е добре.  Hug

# 28
  • Мнения: 136
Момичета вчера не успях да влезна,че и моят мъж беше именник и се приготвях Laughing.Все пак на патерици честит имен ден на Семирамида и Данаека,много здраве,щастие и късмет ви пожелавам.Ох много съжалявам,че пак има толкова болни,дано по-бързо се оправяте Praynig и да се спре с тези боледувания ooooh!.Да ви питам нещо,забелязах ,че Томи стъпва на вътрешната част на ходилото,водих го тук на ортопед който каза,че му няма нищо,но аз не съм спокойна.Така и така ще идваме до София,искам да го заведа да го види ортопед.Чух,че в Горна баня имало някаква клиника или нещо подобно,някой може ли да ми даде някаква информация?

# 29
  • Мнения: 5 531
Bebi, в Горна баня има ортопедия. Спокойно можеш да го заведеш там на преглед, ако е необходимо ще ви направят отливка на крачето и специални стелки. Иначе, аз Мария я водя в Токуда, защото ми е по - удобно. Тя си счупи крака преди няколко месеца и след махането на гипса продължи да куца доста време. Та в токуда и направиха нови снимки, и понеже има някакъв малък проблем, сега пак сме на преглед. А иначе според докторите тя е пълен дюстабан, носи стелки вече 5м, и сега ще на прегледа  ще се види дали ще ги махаме или ще ги сменяме.

Общи условия

Активация на акаунт