Астма, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 8

  • 50 898
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 957
Добре, зле, ще ни отлагат ваксините с протокол на ХЕИ. Днес го каза докторката. Хем се радвам, хем ме е страх. Явно е по-добре да не рискуваме. Ама ето я Елицата - добре, добре, а после инфекция и 1 месец хрипчета. Още не е съвсем изчистена, още вентолин ще инхалираме. Гласът и е пресипнал, грачи като гарга, надрала се е цялата да се чеши, въпреки, че обриви не се виждат. Хремата поне пресъхна. А тя се чувства добре - беснее, не се е спряла. Опитва се да говори, най-после с изречения. Не й се получава много добре.
Drina, ще дадат, ще дадат!

# 736
  • Мнения: 47 998
Днес и в диспансерния кабинет казаха, че чуват някакви шумове около сърцето и ще посещаваме детски кардиолог  Sad, много странно как точно сега започнаха да ги чуват, като е вече на 4 години, а преди това не  Thinking
Иначе официално сме записани на диспансер, пием си сингулер и така

# 737
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Lucky Plam внимавай какво си пожелаваш...  Joy
Веднъж кумичката ми на шега предложи на Пепи да го вземели да спи при тях. Ей нямаше такъв рев като му казах, да не си обува маратонките...  Joy

Семирамида заминаваме на 1-ви и се прибираме на 5-ти. Не можем да си вземем сега отпуска и за това ще използваме Великденските празници. А после Гергьовденските.
Много лошо че сте болни и вие... тамън се надявах, че неписането в темата е признак на липса и на болести...  Sad

Ментова и Пепи така се драпа без да има нищо. Мустаков беше казал, че има непрекъснат сърбеж по кожата. Само да намери празно място и почва. До кръв се разчесва. Лятото ни е някакъв кошмар. Сега поне е загащен и няма достъп. Чеше се през дрехите. Но лятото ме е срам да го съблека. Изглежда като малтретирано дете. С резки и белези.

Пролетна фея, вече не се изненадвам като се появи нещо ново. За съжаление някои неща не се чуват и виждат или се активизират по-късно. Направете каквито консултации е нужно. Може и нищо да не е.

# 738
  • Варна
  • Мнения: 957
Днес и в диспансерния кабинет казаха, че чуват някакви шумове около сърцето и ще посещаваме детски кардиолог  Sad, много странно как точно сега започнаха да ги чуват, като е вече на 4 години, а преди това не  Thinking
Иначе официално сме записани на диспансер, пием си сингулер и така


Случва се при остра вирусна инфекция, или ако скоро е боледувало детето. Дано не е нищо сериозно!

Дрина, и Елица е така - добере ли се до кожа и се дере, до кръв. Добре, че лекарката й сама се сети какво е туй чудо, че щях да умра от срам. Милите те, как ли ги сърби!

# 739
  • Мнения: 47 998
Ох, дано, и аз се надявам да е моментно
Иначе на нас днес ни казаха че детето сигурно има АД, често конюнктивит , без да сме споменали още, това си е типично за този тип деца, с тези оплаквания  Tired

# 740
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ейййй че ние сме стигнали до 50 страница...

удари ме съчмата и.... заповядайте в новата темичка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=485653.new#new

Общи условия

Активация на акаунт