Орифлейм - каталог 1, 2..... (2010)

  • 50 315
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
44,90 лева е  цената от католог  01/2010

# 31
  • Мнения: 97
Момичета,извинете че се намесвам в темата ви,но бихте ли ми казали каква е цената на парфюма-Аметист фатале в новия каталог-1/2010. Hug
Цената за клиенти е 44.90 лв., т.е. няма никакво намаление newsm50

# 32
  • русе
  • Мнения: 643
а каква е цената клиентска на каяла-очна линия  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 248
а каква е цената клиентска на каяла-очна линия  Rolling Eyes

Намален е от 9.90 на 5.90

# 34
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
а каква е цената клиентска на каяла-очна линия  Rolling Eyes

Мисля, че беше 5,90, доколкото си спомням.
В интерес на истината, каталог 1 ми хареса доста. Надявам се и клиентките ми да го харесат, че от 17-ти никой нищо не си поръча  и сега се чудя какво да пускам, че да си взема каталози ...

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Честита ни нова красива тема и весело посрещане на празниците на всички почитатели на марката (пък и на останалите де)  Mr. Green Успех на всички  Hug

# 36
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Даа наистина, извинете, но пропуснах  Embarassed -

Честита нова темичка, Ивче-браво, страхотна е Simple Smile

А и искам да споделя мнение за спиралата Вижънс (с червената четка) - не очаквах, че за тези парички ще е добра, но се оказа страхотна! Разделя миглите и ги прави по-обемни, като свърши, ще я повторя  Peace
И комплекта коректови си взех- също са добри Simple Smile

# 37
  • Мнения: 114
от Аелис
Аз искам да попитам за коректора на Джордани, който е в мини каталога - може ли да се използва за под очите, или е само за коригиране на недостатъци по лицето?
[/quote]









Аз основно го ползвам за под очите, доволна съм  bouquet

# 38
  • Мнения: 594
Ивченце, страхотно си се справила с новата тема!   bouquet Ако все още имаш възможност да правиш корекции по първия пост ми пиши на ЛС (ще ти обясня как да направиш линковете на консултантите активни).

И да похваля продуктите, които последно си взех и ми харесват много... Душ гелът от Коледната серия (този в червената опаковка) мирише страхотно на портокалови корички и канела, невероятен коледен аромат! Четворката сенки бял злато на Джордани също са страхотни! Отдавна си ги бях заплюла (още щом Ивченцето показа снимката им в Руския форм) и сега много им се кефя!

# 39
  • Мнения: 97
И да похваля продуктите, които последно си взех и ми харесват много... Душ гелът от Коледната серия (този в червената опаковка) мирише страхотно на портокалови корички и канела, невероятен коледен аромат! Четворката сенки бял злато на Джордани също са страхотни!
Аз пък съм невероятно доволна от блестящата пудра от същата серия Peace Стои изключително естествено и придава нежен вид на кожата.

# 40
  • София
  • Мнения: 849
iv4enceto_91 , благодаря ти за новата тема  bouquet  bouquet  bouquet!Чудесно си се справила Hug.

Аз искам да попитам за коректора на Джордани, който е в мини каталога - може ли да се използва за под очите, или е само за коригиране на недостатъци по лицето?

не само, че може, ами това му е най-перфектното приложение .. аз предпочитам и препоръчвам цвят Sand, по-добре тушира тъмните кръгове след тежка нощ  bouquet


 да похваля и серията Джордани уайт голд - и сенките и пудрата са невероятни  Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Благодаря ви момичета,много клиентки ви пожелавам през новата година. Peace

# 42
# 43
  • Мнения: 2
Отново има проблеми със страницата на орифлейм...........а аз трябва да пусна поръчка тази сутрин за да може да дойде утре когато все още ще съм си в града ......ееее страницата постоянно има някакви проблеми. Ама нали казахме , че тука явно ни чуват , та затова се оплаквам  Naughty

# 44
  • Мнения: 223
да, то това не е от днес ами от вчера- не можех да се логна изобщо ,мислех че е временно но явно не е  Tired
ако продължи май наий-добре да си пуснеш поръчка с формуляр на място   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт