Орифлейм - каталог 1, 2..... (2010)

  • 50 320
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Ще те добавя, но можеш от време на време да пишеш.  Peace

# 16
  • Мнения: 5 873
Ще те добавя, но можеш от време на време да пишеш.  Peace

Честно да си призная,предпочитам да  допълвам информацията за продуктите без да внасям излишен спам,но щом е това условието... Hug

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Можеш да пишеш за продукти, които не са обсъждани или са нови, т.е. да си кажеш мнението за ползвано нещо.  Peace

# 18
  • Мнения: 0
Взимайки си забележка че след като има тема за  Орифлейм не е нужно да отварям нова за да  се оплаквам от продуктите, реших тук да кажа това което мисля за боклуците които предлагате, само и единствено воден от идеята да предпазя и други потребители от грешките които съм правил докато експериментирам със здравето си използвайки продуктите на Орифлейм.Освен двата случая които споменах в позорно заключената тема искам да завърша и с третия най фрапиращ инцидент.Снощи малко след като си получих коледния подарък реших да сефтосам първо душгела.Още след отварянето първото ми впечатление беше доловената от изисканите ми рецептори воня напомняща авария в химически комбинат.Не съм чак толкова претенциозен и реших че след като е толкова скъп комплекта така трябва.Нямал съм никога кожни проблеми нито пък алергии към каквото и да било.През нощта се будих с неприятното чувство на парене по лицето ,но не го свързах с дущгела.На сутринта обаче изненадата беше фрапираща.Не можах да се позная в огледалото.Искам да пожелая весели празници на хората които разпространяват тези продукти и за да ги предпазя ги моля да използват тези неща  само ако срещу главата им е насочен зареден пистолет защото в противен случай  тридесетте процента от оборота които получават като необлагаема печалба едва ли ще им стигнат за лечение на кожни проблеми предизвикани от боклуците които продават.И накрая само искам да спомена че доколкото се запознах с условията на форума рекламирането на продукти с цел продажба е забранено.  bouquet

# 19
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 595
Честита тема!
Интересувам се от фдт-стика дали може да се пробва някакси преди да се купи? Предполагам, че няма мострички за раздаване  Rolling Eyes

Мисля, че може в офисите на фирмата.

Така и предположих, благодаря  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 873
Можеш да пишеш за продукти, които не са обсъждани или са нови, т.е. да си кажеш мнението за ползвано нещо.  Peace

 Hug

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Взимайки си забележка че след като има тема за  Орифлейм не е нужно да отварям нова за да  се оплаквам от продуктите, реших тук да кажа това което мисля за боклуците които предлагате, само и единствено воден от идеята да предпазя и други потребители от грешките които съм правил докато експериментирам със здравето си използвайки продуктите на Орифлейм.Освен двата случая които споменах в позорно заключената тема искам да завърша и с третия най фрапиращ инцидент.Снощи малко след като си получих коледния подарък реших да сефтосам първо душгела.Още след отварянето първото ми впечатление беше доловената от изисканите ми рецептори воня напомняща авария в химически комбинат.Не съм чак толкова претенциозен и реших че след като е толкова скъп комплекта така трябва.Нямал съм никога кожни проблеми нито пък алергии към каквото и да било.През нощта се будих с неприятното чувство на парене по лицето ,но не го свързах с дущгела.На сутринта обаче изненадата беше фрапираща.Не можах да се позная в огледалото.Искам да пожелая весели празници на хората които разпространяват тези продукти и за да ги предпазя ги моля да използват тези неща  само ако срещу главата им е насочен зареден пистолет защото в противен случай  тридесетте процента от оборота които получават като необлагаема печалба едва ли ще им стигнат за лечение на кожни проблеми предизвикани от боклуците които продават.И накрая само искам да спомена че доколкото се запознах с условията на форума рекламирането на продукти с цел продажба е забранено.  bouquet

Можеш да върнеш продукта, щом не ти е понесъл. Не мисля, че след като на теб са ти излезнали пъпки и т.н., и на друг ще се случи същото. Явно кожата ти е чувствителна.
Не можем да забраним на някой да ползва определена марка козметика, само защото на нас не ни е харесала. Има продукти, които не бих заменила, т.к. съм изключително доволна от тях и не смятам, че по-високия клас козметика е по-добър след като е на много високи цени, особено тук в България.  Naughty
И моля те - използвай бутона Проверка правопис. Имаш доста пропуснати знаци, както и главни букви. Peace

# 22
  • Мнения: 114
Да се запиша и аз  bouquet

# 23
  • Мнения: 0
 StopСъгласен съм с всичко ,но не и с това че имам грешки в поста.Все пак благодаря за мнението.

# 24
  • Мнения: 1 745
И аз тук!
Пропуснах миналия каталог,но сега гледам има интересни неща! Wink
И Честита Коледа на всички!  bouquet

# 25
  • Мнения: 97
ЛИПЦИ, все пак и за наша информация сподели лично на теб, кои продукти точно не са ти понесли добре ? Ние консултантите също не можем да пробваме като опитни зайчета всичко.  Аз лично станах консултант основно заради себе си и по-точно, че с години ползвам някои продукти/не са от евтините/ и се чувствам прекрасно с тях, било то бяла или декоративна козметика, или пък аромати Peace


БРАВО ИВЧЕ, справила си се невероятно newsm10

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
StopСъгласен съм с всичко ,но не и с това че имам грешки в поста.Все пак благодаря за мнението.

Не ставаше въпрос за правописни, а пунктуационни грешки.  Peace

# 27
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
iv4enceto_91 , благодаря ти за новата тема  bouquet  bouquet  bouquet!Чудесно си се справила Hug.

Аз искам да попитам за коректора на Джордани, който е в мини каталога - може ли да се използва за под очите, или е само за коригиране на недостатъци по лицето?

# 28
  • Мнения: 1 310
Взимайки си забележка, че след като има тема за  Орифлейм, не е нужно да отварям нова, за да  се оплаквам от продуктите, реших тук да кажа, това което мисля за боклуците, които предлагате, само и единствено, воден от идеята да предпазя и други потребители от грешките, които съм правил, докато експериментирам със здравето си, използвайки продуктите на Орифлейм.Освен двата случая, които споменах в позорно заключената тема, искам да завърша и с третия най -фрапиращ инцидент.Снощи, малко след като си получих коледния подарък, реших да сефтосам първо душгела.Още след отварянето, първото ми впечатление беше доловената от изисканите ми рецептори воня, напомняща авария в химически комбинат.Не съм чак толкова претенциозен и реших, че след като е толкова скъп комплекта така трябва.Нямал съм никога кожни проблеми, нито пък алергии към каквото и да било.През нощта се будих с неприятното чувство на парене по лицето ,но не го свързах с дущгела.На сутринта обаче, изненадата беше фрапираща.Не можах да се позная в огледалото.Искам да пожелая весели празници на хората, които разпространяват тези продукти и за да ги предпазя, ги моля да използват тези неща  само ако срещу главата им е насочен зареден пистолет, защото в противен случай  тридесетте процента от оборота, които получават като необлагаема печалба, едва ли ще им стигнат за лечение на кожни проблеми, предизвикани от боклуците, които продават.И накрая само искам да спомена, че доколкото се запознах с условията на форума, рекламирането на продукти с цел продажба е забранено.  bouquet
ooooh! ooooh! ooooh!
И аз не се бях изривала от козметика, но от едни скъпи кремове на Лореал получих ужасен обрив.

От няколко години използвам продуктите на Орифлейм и съм повече от доволна. Излекувах си акнето, кожата ми е блестяща...
Искам сега да похваля двата нови крема Optimals против мимически бръчки /дневен и нощен/.
С мазна кожа съм. Ползвам ги вече няколко седмици - кожата ми е невероятно свежа, блестяща и гладка. Сега от новия каталог пак ще си взема.  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Момичета,извинете че се намесвам в темата ви,но бихте ли ми казали каква е цената на парфюма-Аметист фатале в новия каталог-1/2010. Hug

Общи условия

Активация на акаунт