Орифлейм - каталог 1, 2..... (2010)

  • 50 318
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Стана момичетаааа Simple Smile Вече работи , пускайте на воля Wink
А искам да ви попитам за страницата на Орифлейм , видях че можеш да си направиш твоя страница? Някоя от вас има ли, и има ли полза от нея?   bouquet

# 46
  • Мнения: 2 726
аз имам  Grinning,полза-никаква Crazy,но това не ти пречи да си направиш  Peace

# 47
  • у нас
  • Мнения: 5 725
аз имам  Grinning,полза-никаква Crazy,но това не ти пречи да си направиш  Peace

 Peace

# 48
  • Мнения: 2 922
Отново има проблеми със страницата на орифлейм...........а аз трябва да пусна поръчка тази сутрин за да може да дойде утре когато все още ще съм си в града ......ееее страницата постоянно има някакви проблеми. Ама нали казахме , че тука явно ни чуват , та затова се оплаквам  Naughty

Няма никакъв проблем. Просто преди 10ч. на първи ден на нов каталог не можеш да се лог-неш.

# 49
  • София
  • Мнения: 849
момичета, а прави ли ви впечатление, че бизнес програма вече не носи двойни БТ  newsm78  newsm78
пуснах запитване, да не би да е поредната грешка, но се съмнявам.. е, не че е голяма изненада, но беше коректно все пак да го обявят, а не така тихомълком да го пускат в пространството и да чакат дали ще има реакция .. ако си спомняте, то такива случаи имаше неведнъж тази година.. пускат пробно с редовните БТ, и чак ако някой се усети и им сигнализира, тогава пускат корекция "ооо, ама ние сме се объркали"  #2gunfire  #2gunfire

а, да, и новият каталог пак не се вижда.. и за това им драснах едно запитване, дано някой ги чете..  #Cussing out

# 50
  • Мнения: 164
На някой от вас случвало ли ви  си е да има 5 бр. от един продукт . в чакаща поръчка , и след като отмине каталога да станат 2 бр.Това се получи с мен имах 5 бр. фондютена днес си пускам поръчка за кат. 1 и ми изписва че имам само 2 бр. фонд. а до вчера си стояха 5бр.

# 51
  • София
  • Мнения: 849
На някой от вас случвало ли ви  си е да има 5 бр. от един продукт . в чакаща поръчка , и след като отмине каталога да станат 2 бр.Това се получи с мен имах 5 бр. фондютена днес си пускам поръчка за кат. 1 и ми изписва че имам само 2 бр. фонд. а до вчера си стояха 5бр.
вероятно е грешка, но за всеки случай се обади и ги питай.. зареди се с търпение и последната фактура (на която има информация, че в чакаща си имала 5 бр.).. успех.. сподели какво е станало   bouquet

# 52
  • Мнения: 719
Запис и благодаря за темата.   bouquet

# 53
  • русе
  • Мнения: 643
а каква е цената клиентска на каяла-очна линия  Rolling Eyes

Намален е от 9.90 на 5.90


а за колко време пристига поръчката и  на кого от Русе да поръчам който е консултант

# 54
  • Мнения: 97
Поръчката в Русе, както и във Варна пристига на следващия работен ден, ако предходния е заявена до 16 ч. в нета. Друг е въпросът, че повечето консултанти избягват да правят поръчка само за един продукт, а ги събират повече, защото като се включи такса обработка и някой път може да са на загуба Sick Затова не бива клиентите да се сърдят, прави са момичетата, въпреки че някои правят поръчки и за един сапун и на загуба, но искат да са точни към клиентите си Peace
От Русе имаше тук в темата доста коректни момичета, ще погледна кои са останали на първа страница и ще ти препоръчам Peace

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Русе
-gali_portokali
миличката
polin4eto

# 56
  • Мнения: 97
Виждам, че Ивченцето ме е изпреварила и ти е дала имената, и трите са много точни, така че просто избирай и им пиши на ЛС Peace

# 57
  • русе
  • Мнения: 643
Русе
-gali_portokali
миличката
polin4eto


благодаря ви момичета аз съм наясно с нещата така че проявявам разбиране дано успея да се свържа с някоя от тях понеже в началото на темата са неактивни

# 58
  • Мнения: 97
Русе
-gali_portokali
миличката
polin4eto


благодаря ви момичета аз съм наясно с нещата така че проявявам разбиране дано успея да се свържа с някоя от тях понеже в началото на темата са неактивни
Просто влез в старата тема и им кликни върху никовете, там са активни и са супер коректни и отзивчиви Peace Ако някоя не ти отговори, значи просто си има много проблеми, все пак семейства, деца, раждания...
Друг вариант - на 31 декември ще съм в Русе, кажи какво да ти поръчам и ще ти го донеса Peace

# 59
  • русе
  • Мнения: 643
Русе
-gali_portokali
миличката
polin4eto


благодаря ви момичета аз съм наясно с нещата така че проявявам разбиране дано успея да се свържа с някоя от тях понеже в началото на темата са неактивни
Просто влез в старата тема и им кликни върху никовете, там са активни и са супер коректни и отзивчиви Peace Ако някоя не ти отговори, значи просто си има много проблеми, все пак семейства, деца, раждания...
Друг вариант - на 31 декември ще съм в Русе, кажи какво да ти поръчам и ще ти го донеса Peace

пиша ти на ЛС

Общи условия

Активация на акаунт