Къде в Пловдив - 9

  • 72 714
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 214
За маникюристката Ели !

Този салон го откриха преди около месец, но Елито се премести там от предишния си салон .
Иначе жената си работи от години предимно гел + декорация .
Цената на гела + декорацията е 30,00 лв.
Както вече казах съм мн. доволна защото си ходя при нея от години и гела ми държи един месец без да ми се бели .
Спестявам си доста време като ходя при нея за поддръжка .



Знам, че е глупав въпросът ми, но Коледа е, ще ми простите Embarassed Hug
Ккво означава маникюр с гел и също така как държи един месец гела? Значи ли това, че се лакирате и ви държи по един месец? И поддръжка, какво е?
И аз се лакирам, само скъпи лакове ползвам, Шанел и Ести Лаудер, но не ми държат по месец....И по седмица не ми държат, 3 дни е успех, айде, в редки случаи 4.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Момичета, кажете къде да намеря туристически магазини? Не ме трябва да гледам дрехи и обувки, а всякакви принадлежности и джаджи

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Гелът представлява ноктопластика.Ако си направиш френски маникюр, примерно, между пластовете гел, можеш да изкараш така до следващата поддръжка.В същото време отгоре можеш да лакирваш друг цвят лак, който като го изтриеш, пак си оставаш с френския маникюр.Дано разбра, че аз така го обясних.За туристическия магазин бях писала в другата тема.Единият е на "Антим I", а другият е като тръгнеш по "Иван Вазов" и завиеш в дясно по улицата, която излиза на автогара "Юг", но не и знам името.Ето виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=434800.msg12906649#msg12906649

# 34
  • Мнения: 1 053
Весели празници      bouquet

# 35
  • Мнения: 3 216
За маникюристката Ели !

Този салон го откриха преди около месец, но Елито се премести там от предишния си салон .
Иначе жената си работи от години предимно гел + декорация .
Цената на гела + декорацията е 30,00 лв.
Както вече казах съм мн. доволна защото си ходя при нея от години и гела ми държи един месец без да ми се бели .
Спестявам си доста време като ходя при нея за поддръжка .




Тая цена за каква дължина на ноктите е? И цената на поддръжка пак ли е 30 лв?

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Гелът представлява ноктопластика.Ако си направиш френски маникюр, примерно, между пластовете гел, можеш да изкараш така до следващата поддръжка.В същото време отгоре можеш да лакирваш друг цвят лак, който като го изтриеш, пак си оставаш с френския маникюр.Дано разбра, че аз така го обясних.За туристическия магазин бях писала в другата тема.Единият е на "Антим I", а другият е като тръгнеш по "Иван Вазов" и завиеш в дясно по улицата, която излиза на автогара "Юг", но не и знам името.Ето виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=434800.msg12906649#msg12906649
Hug
Благодаря! Дано да успея да стигна до там, че съм намислила едни подаръци... само беля си докарах  Mr. Green

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Още нещо се присетих  Mr. Green
Имаше по едно време БигШоп на Независимост... дали го закриха или го преместиха?

# 38
  • Мнения: 6 206
За маникюристката Ели !

Този салон го откриха преди около месец, но Елито се премести там от предишния си салон .
Иначе жената си работи от години предимно гел + декорация .
Цената на гела + декорацията е 30,00 лв.
Както вече казах съм мн. доволна защото си ходя при нея от години и гела ми държи един месец без да ми се бели .
Спестявам си доста време като ходя при нея за поддръжка .



Знам, че е глупав въпросът ми, но Коледа е, ще ми простите Embarassed Hug
Ккво означава маникюр с гел и също така как държи един месец гела? Значи ли това, че се лакирате и ви държи по един месец? И поддръжка, какво е?
И аз се лакирам, само скъпи лакове ползвам, Шанел и Ести Лаудер, но не ми държат по месец....И по седмица не ми държат, 3 дни е успех, айде, в редки случаи 4.

Не е от лака, а от нокъта, както се казва  Close

Когато ноктите се омазняват бързо, пада бързо и най-хубавия лак. На мен по седмица ми седят само лаковете с частици, затова каквото правя, струвам, отгоре винаги такъв...
А за този гел и аз за пръв път чувам. Не поврежда ли самия нокът?
И не е ли ноктопластика това, или на естествения нокът слагат гел за ноктопластика и пекат. И ако е така, как го махат после?
Их, остаряхме, изостанахме. Crazy  Simple Smile

Биг шоп ако беше онова немското просъществува само месец, два и отдавна не работи
Май сега там са някакви обувки
Не бяха кой знае колко качествени нещата там, да не кажа че хич не струваха.

# 39
  • Мнения: 3 453
  Гелът прави по-устойчиви ноктите, нашите естествени.Тях предпазва от чупливост.

# 40
  • Мнения: 3 216
  Гелът прави по-устойчиви ноктите, нашите естествени.Тях предпазва от чупливост.

Гелът уврежда толкова колкото и ноктопластиката.

# 41
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Някой пита как се маха ,както ноктопласитката .Била съм  и с двете ,после след махането ноктите са ужас втория път направо ми се дорева .Повече никога няма да си сложа  Crossing Arms Едно оформяне и декорация дори и на къси нокти седи добре  Peace.

# 42
  • Мнения: 3 453
 Аз не съм имала проблеми след махането на ноктопластиката.При мен си израстваше постепенно и маникюристката ми скъсяваше удължителите.

# 43
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
 Аз не съм имала проблеми след махането на ноктопластиката.При мен си израстваше постепенно и маникюристката ми скъсяваше удължителите.
А как се орпавяше с разликата като израсне товоя нокът защото седи много грозно ,ноктопластиката все пак си личи дори и малко като израсне . newsm78

# 44
  • Мнения: 214
И съм редовно с малки, фини сребърни точици над "офис" лака ми, време за екстри няма.Верно че остаряваме, но поне е незабележимо, хех.

Общи условия

Активация на акаунт