Къде в Пловдив - 9

  • 72 713
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Понеже темата доста се оспами, тук може да прочетете основните неща за поставянето на гел http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149577.0

# 46
  • Мнения: 6 206
 Аз не съм имала проблеми след махането на ноктопластиката.При мен си израстваше постепенно и маникюристката ми скъсяваше удължителите.
А как се орпавяше с разликата като израсне товоя нокът защото седи много грозно ,ноктопластиката все пак си личи дори и малко като израсне . newsm78

Не, не си личи
Нали затова пластмасата се пили, за да се слее с нормалния нокът
Но после разликата трябва да се доизпили върху истинския нокът и тогава става мазало
После точно този гаден гел като махат, пилят върху истинкия нокът също, ако правилно съм разбрала.
Ноктопластиката, без да съм специалист, защото и аз съм си слагала 2 пъти в живота, е лепят пластмасовото нокътче, пилят, гела, за който говорим, отгоре, пекат, боядисват
Тъй като гелът не е нокът, не се омазнява, не диша и затова лакът държи по-дълго....
Тоест тази история с гела е същата като ноктопластиката, само че без залепени изкуствените нокти, отгоре.
Което значи нокътят не диша, трудно се маха, въобще трудна ще е работата.

# 47
  • Мнения: 321


Не е от лака, а от нокъта, както се казва  Close



Именно... от нокъта си е...

Мен лака ми издържа 3 дни макс. Е пробвах гел веднъж, издържа 1 седмица и се олющи...
А като ти го махат гела ти изпиляват и нокъта...  та реших че не е за мен тая работа  Crazy

# 48
  • Мнения: 214


Не е от лака, а от нокъта, както се казва  Close



Именно... от нокъта си е...

Мен лака ми издържа 3 дни макс. Е пробвах гел веднъж, издържа 1 седмица и се олющи...
А като ти го махат гела ти изпиляват и нокъта...  та реших че не е за мен тая работа  Crazy


ООО,ясно, то и с гела не е решение, ще си караме така.Сори за спама най-вече. Embarassed Embarassed Embarassed

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Здравейте, някой може ли да ме насочи  - къде се продават едни специални лампи, които показват дали банкнотите са истински или фалшиви (светят лилаво)? Благодаря предварително и
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 214
Здравейте, някой може ли да ме насочи  - къде се продават едни специални лампи, които показват дали банкнотите са истински или фалшиви (светят лилаво)? Благодаря предварително и
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ! Simple Smile
Пробвай в Офис 1 или в големите вериги на щандовете за канцеларски материали и оборудване.

# 51
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Здравейте, някой може ли да ме насочи  - къде се продават едни специални лампи, които показват дали банкнотите са истински или фалшиви (светят лилаво)? Благодаря предварително и
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ! Simple Smile

Най-сигурно за наличност е в големите вериги за канцеларски стоки - Офис 1, Офис Експрес и т.н.

# 52
  • Мнения: 802
 Аз лично не бих си напраила ноктопластика, / мн. ми изглежда грозно и грубо / но това ,
 че ходя да ми поставят гел е нещо различно.
 Не съм останала с впечателние, че има нещо вредно  / но може и да има /

 Поставят ми гел, после си печа ръчичките в една скаричка, след това го оформят и правят декорацията .
 Преди гела ми слагат обезмаслител, той също спомага за трайността на гела . Peace
 Наистина ми издържа един месец, а може и повече зависи от декорацията, защото ако например е френски маникюра, не си личи когато израстват ноктите .
 Изключително рядко ми се случва да ми се обели гела . По принцип не ми се бели , просто ноктите израстват и за това ходя един път на всеки месец. На мен ми харесва така и пестя време да се лакирам през ден . Защото само лак едва издържа и два дена .
 гелът също така прави ноктите по - здрави , не се чупят и може да си чистиш и переш спокойно без да се притесняваш, че ще ти падне лака.
 
 И сега искам да попитам дали в Мола има жив дядо Мраз, който може да подари подарък на дъщеря ми ?!

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 16:23 от Усмивка !

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Знаех си, че тук веднага ще получа отговор!  bouquet

# 54
  • Мнения: 74
Здравейте, някой може ли да ме насочи  - къде се продават едни специални лампи, които показват дали банкнотите са истински или фалшиви (светят лилаво)? Благодаря предварително и
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ! Simple Smile

В магазините за 1 лв съм виждала, едни малки машинки с батерии, аз използвам такава от години, дори не знам кога е купувана  hahaha

# 55
  • Мнения: 987
 Laughing
да се запиша в новата тема .

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Можете ли да ми кажете къде мога да намеря подобни шапки? Имаше ги в New Yorker , но за късмет вече ги няма!   Sad или ? Благодаря Ви предварително!

# 57
  • Мнения: 1 251
Можете ли да ми кажете къде мога да намеря подобни шапки? Имаше ги в New Yorker , но за късмет вече ги няма!   Sad или ? Благодаря Ви предварително!

Днес видях такива в началото на главната, срещу Цпоща, малко след магазин КАСИДА, едно магазинче с изложени шапки на витрината, май и бижута продаваха в него!

# 58
  • Мнения: 95
Здарвейте!Весели празници на всички!
И сега да попитам къде има Дядо Коледа в Пловдив?Искам да снимам детето си с него и евентуално да му подари подарък!

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 19:43 от konikonkoni

# 59
  • Мнения: 1 251
Здарвейте!Весели празници на всички!
Исега да попитам къде има Дядо Коледа в Пловдив?Искам да снимам детето си с него и евентуално да му подари подарък!

На площада пред Общината, има и Снежанка!  Peace До петък ще са там, попитах ги специално!  Peace

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 20:57 от ORHIDEA

Общи условия

Активация на акаунт