Къде в Пловдив - 9

  • 72 716
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
Коледни покривки има в Алати, памучни и не са скъпи. А сега има и 15% намаление на всички стоки

# 16
# 17
  • Мнения: 214
Пепи   bouquet


Аз искам да питам - къде продават луксозни мъжки халати за баня?
Хубави халати има в магазина на Бенетон на Отец Паисий, бяха около 140лв, в Мола в магазина на Тач, в другия магазин на Тач в бялата къща, аз от там купих за 120лв, в Маркет центъра на първия етаж има магазин за пижами и там халатите са много хубави, бяха по 60-70лв, в Юска също има по 60лв и не са лоши Peace
Магазинът на Бенетон на Отец Паисий е изпразнен и затворен от 10-ина дни и повече.Снощи през таксито мернах подобен магазин на Железарска от ляво преди писоарите, но доста преди, по близо до булеварда.Или е преместен там или е подобен Хоум стайл магазин.

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Копирам си последния пост от предната тема, вместо "запис"  Wink

.....

 Аз съм доволна от маникюристката при която ходя . Поставя ми гел, който ми издържа цял месец .
 От св. Петка тръгваш посока гробищата -  точно преди кръстовището на Мария Луиза с Източен ... от дясно под Сталинските блокове , малко след офиса на МТЕЛ.
 Казва се Ели - 888 / 262502

 .
 


На какви цени работи?
Май го отвориха скоро този салон.
Че го видях едва миналата седмица, много ми е удобно мястото и се чудя още?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 231
В Рилон цетъра във Фабио Салса бях мин. седмица - като цяло съм доволна, работи с OPI. Взе ми 15 лв.! Ако решиш, пиши ми ЛС да ти дам телефона! Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Усмивка !, благодаря ти. Този салон ми е много близко ще се обадя там за час. И аз ще съм благодарна ако дадеш малко инфо за цените, особено за поставянето на гел.
И за тел. на майстора благодаря.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Усмивка !, благодаря ти. Този салон ми е много близко ще се обадя там за час. И за тел. на майстора благодаря.
Ще чакаме отзиви за маникюра! Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Усмивка !, благодаря ти. Този салон ми е много близко ще се обадя там за час. И за тел. на майстора благодаря.
Ще чакаме отзиви за маникюра! Peace
Ще пиша!  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 206
Пепи   bouquet


Аз искам да питам - къде продават луксозни мъжки халати за баня?
Хубави халати има в магазина на Бенетон на Отец Паисий, бяха около 140лв, в Мола в магазина на Тач, в другия магазин на Тач в бялата къща, аз от там купих за 120лв, в Маркет центъра на първия етаж има магазин за пижами и там халатите са много хубави, бяха по 60-70лв, в Юска също има по 60лв и не са лоши Peace
Магазинът на Бенетон на Отец Паисий е изпразнен и затворен от 10-ина дни и повече.Снощи през таксито мернах подобен магазин на Железарска от ляво преди писоарите, но доста преди, по близо до булеварда.Или е преместен там или е подобен Хоум стайл магазин.

Да, но по надолу по Железарска почти до Тунела е магазина на Хоум Студио и там в дъното вдясно има много халати на Бенетон
Моят е от Бюти Хоум - нямам спомен за цената, но няма такова меко и удобно нещо. Спомням си, че имаше и мъжки.

# 24
  • Мнения: 3 459
Откъде да си закупя ултразвукова ваничка за почистване на бижута на приемлива цена ?
Благодаря !

# 25
  • Мнения: 351
Усмивка, ако още търсиш гащеризон за малката вчера видях в халите на първия етаж. 22лв не е кой знае какво, но ако не намериш друг става

# 26
  • Мнения: 354
Да се запиша и аз в новата темичка.

За халати да кажа и аз едно магазинче ( май не го видях, ако се повтарям, извинете)
Намира се на ъгъла срещу киното на ул. Гладстон ( мисля, че беше точно срещу Съюза на художниците ( или там акксе казваше тази галерия)). Мъничко е, до него се продават бебешки дрехи, има и на La Redoute. Миналата коледа взехме за подарък от там , има и по-евтини, но има и доста луксозни и скъпи, а и продавачката беше много мила и услужлива  Peace

В предната тема имаше питане за професионална фотосесия на бебе - някой отговори ли, че не можах да го мерна?

# 27
  • Мнения: 802
За маникюристката Ели !

Този салон го откриха преди около месец, но Елито се премести там от предишния си салон .
Иначе жената си работи от години предимно гел + декорация .
Цената на гела + декорацията е 30,00 лв.
Както вече казах съм мн. доволна защото си ходя при нея от години и гела ми държи един месец без да ми се бели .
Спестявам си доста време като ходя при нея за поддръжка .


# 28
  • Мнения: 802
Усмивка !, благодаря ти. Този салон ми е много близко ще се обадя там за час. И аз ще съм благодарна ако дадеш малко инфо за цените, особено за поставянето на гел.
И за тел. на майстора благодаря.

 телефона на Ели е 0888/ 262502

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
За маникюристката Ели !

Този салон го откриха преди около месец, но Елито се премести там от предишния си салон .
Иначе жената си работи от години предимно гел + декорация .
Цената на гела + декорацията е 30,00 лв.
Както вече казах съм мн. доволна защото си ходя при нея от години и гела ми държи един месец без да ми се бели .
Спестявам си доста време като ходя при нея за поддръжка .




  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт