Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 98 955
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 16
4ernokoska,мия си косата през ден,защото съм с тънък косъм и т.н.Себорала го ползвам 2 пъте в седмицата.Сипала съм го в едно шишенце в пулверизатор,след като изляза от банята подсушавам косата с кърпа и впръсквам в корена,след това лек масаж на скалпа.Това е,нищо особено.Първите два пъте като си слагах от Себорала така ми щипеше и сърбеше по главата,че не може да бъде.След като си изсуших косата всичко отшумя.
   Имах по главата си като гнойни пъпки,които сега ненапипвам никъде.
Като отида пак на фризьор ще ми кажат.Аз си мисля,че тези пъпки са от боята,защото като ме боядисват много ми щипе по скалпа.Сега от известно време ми слагат някаква ампула в боята и всичко си е ок.
   Онази вечер като си правих маската не сложих алкохол и не ми се наелектризирана косата след това.Значи той отпада.Остават жълтъка,тривито и маслата.

Ами аз наскоро четох в един сайт мненията на хора, които са ползвали Себорал и при тях също са се получили такива гнойни пъпки. Аз не съм ползвала и не мога да кажа, но това е, което намерих в интернет. Peace

(запис Simple Smile )

# 31
  • Мнения: 350
запис  Grinning
аз много дълго съм използвала себорал и не съм имала никакви проблеми,напротив много ми помогна и за косопад и за пърхот,дано не е от него Thinking

# 32
  • Мнения: 89
Уф , намерих ви  Hug

# 33
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 417
запис  Grinning
аз много дълго съм използвала себорал и не съм имала никакви проблеми,напротив много ми помогна и за косопад и за пърхот,дано не е от него Thinking

Моят мъж го мажа редовно заради пърхут - има ефект за премахването му и не съм видяла да има пъпки по главата  Stop

# 34
  • Мнения: 452
Момичетата някоя от вас да си е правила тинктура от корени от коприва + чист спирт(или ракия)?За растеж на косата било много хубав стимулант Peace

# 35
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 417
Аз съм чувала, но не съм си правила ...

# 36
  • в.преслав
  • Мнения: 242

Моите пъпки не са от Себорала,не искам да ме разбирате погрешно.Те са от преди това и си взех Себорала да премахвам точно тях.След няколко пъте ползване,вече не напипвам такива по главата си.Първите два пъте след нанасянето му изпитах известен дискомфорт по кожата на главата си,но беше само до там.Сега няма проблем.
   По принцип кожата ми е мазна може и да е от това.Или от някой козметичен продукт да правя алергия.Но определено не е от Себорала.

# 37
  • Мнения: 385
Момичетата някоя от вас да си е правила тинктура от корени от коприва + чист спирт(или ракия)?За растеж на косата било много хубав стимулант Peace
Аз си направих от карамфил и люспи от лук, но не съм много редовна....иначе е за подхранване и против пърхут Peace

# 38
  • Мнения: 31
Момичетата някоя от вас да си е правила тинктура от корени от коприва + чист спирт(или ракия)?За растеж на косата било много хубав стимулант Peace
Аз си направих от карамфил и люспи от лук, но не съм много редовна....иначе е за подхранване и против пърхут Peace
Аз сега пролетта ще си правя такава тинктура от корени на коприва  Grinning  Starlight' я обясни по подробно за тази тинктура която ти си правила? tornadoto katrin мерси за отговора  Wink Аз мислех да смеся хининова вода и себорал и така да впръсквам след всяко къпане, но незнам дали така себорала ще бъде достатъчно ефективен. А аз себорала го ползвам за себорея, а не за премахване на пъпки от скалпа  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2
Не мога да върна на страницата за да вмъкна цитат,но според мен машата с приставките не е добър избор,защото за тази цена на по-малко известна марка пресата ще е керамична,а тук е желязна.Гледам,че не търсиш преса,а по-скоро маша така че не се набутвай с излишни приставки,които допълнително ускъпявят продукта Money

# 40
  • Мнения: 9
havens door - ами то татко така или иначе вече ми взе тази с приставките (http://www.techno-bg.com/?name=%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B0-rowenta- … s=9092&type=t) (да аз съм още малка и дядо коледа все още ми купува каквото си пожелая за коледа Laughing) иии аз като едно пораснало малко дете реших, че с вкарването на кутията вкъщи трябва да я пробвам иии си направих с всяка приставка по един кичур - ами трябва да ти кажа, че само една не ми хареса - една плоска маша - прави някакви странни ъгловати масури грознички, който може и аз да не съм успяла да направя...  А и пресата тук е керамична! А иначе аз маша си търсех да, но приятелката ми ще я ползва доста пресата, че нейната е ужасна някаква, така че всичко ще влезе в употреба!!!  Grinning след празниците с нея сме се разбрали да си правим женски ден и да си правим прически и да изпробваме по-обстойно всичко, та тогава ще разправям повече, но на пръв поглед е страхотна Grinning до тук каквито кичури си направих и по половин-една минута съм ги държала просто да видя какво става и без пяна без нищо - още си стоят непокътнати..

# 41
  • Мнения: 2 803
 Peace Записвам се отново.

# 42
  • Мнения: 1 416
Ползвали ли сте този шампоан и доволни ли сте?
Аз го ползвах, от една страна съм доволна, защото от агресивни шампоани беше започнал да ме сърби скалпа и с този се оправи, но от друга, моята коса е много тънка и бързоомазняваща се и с него положението беше още по-зле(мисля, че е нормално , понеже е щадящ шампоана  Mr. Green не го упреквам).Общо взето си е до коса, докато не пробваш няма как да разбереш дали ти ще останеш доволна.
Така е, права си, трябва да се пробва, понеже всичко е индивидуално Simple Smile Мерси  bouquet

# 43
  • Мнения: 1
Момичета да ви се оплача Cry вчера имах повод и си направих косата с тройната маша и въпреки, че сложих термозащитен продукт днес като се изкъпах и сега като ми е суха половината ми коса изглежда като опърлена Sad Сложих кристали по краищата и малко положението се позамаза, но аз виждам, че е опърлена #2gunfire

Знам, че ако е изгоряла касата по никакъв начин не може да се възстанови, но кажете как мога да позамажа положението и да не изглежда  така Cry Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 93
сигурно много си я държала на косата,то и керамично да е пак гори.Какъвто и продукт да измислят,няма нещо което може да спре изгарянето на косата.Тва е все едно ютия си слагаш на главата.Щадете си косите повечко.Това че има продукти за защита,те не могат да предотвратят нищо.Аз преди прекалявах със сешоара и изправянето и оттам косата ми стана по мазна и цъфтеше много,боядисвах се.След 7-8 години откак не се боядисвам и почти не ползвам сешоар,косата ми започва да цъфти чак след 7-8 месеца след постригването и това се дължи предполагам на енергично ресане с четката.
Аз преди години направих същия гаф като тебе и се оправих с кристали и пръскалката на Глис Кюр(тази розовата,не я помня точно за блясък ли беше или за какво точно).Но определено без постригване няма да се получи ефекта на здравата и хубава коса в тоя случай.Изгорялото трябва да се махне малко по малко.

Общи условия

Активация на акаунт