Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 98 954
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3
На Вашата коса й липсва тонус?

Тя е сплескана, отпусната и Вие вече не знаете как да я фризирате?

Насочете се към сърцевината на проблема, действайте на нивото на корена, избирайки Комплекс 5 - абсолютно необходимия съдружник, за да възвърнете красотата на Вашата коса и да я задържите на най-високо ниво. Комплекс 5 внася всички жизнени елементи в корена, така че косата да расте по оптимален начин. Това е истински концентрат, регенериращ кожата на главата и косата, с високо съдържание на етерични масла от лавандула, портокал и върбика, подбрани заради техните антисептични и регенериращи свойства.Като стимулира микроциркулацията на кожата, той действа оздравяващо, подготвя и увеличава проникването на всички други третиращи продукти (пенетрация х 10).

"Топлите" етерични масла могат да предизвикат усещане за затопляне, в зависимост от чувствителността на всяка кожа на главата (усещане, което изчезва при изплакване).

Истинска "камшична" терапия, Комплекс 5 е подходящ за всяка кожа на главата, с изключение на тази, която е раздразнена и ранима. В този случай се прави същата процедура, но се използва Astera, Успокояващ комплекс.

 


това пише за тях в нета

Аз имам една, но още не съм я ползвала  Peace

Вечерта ще пусна новата тема   bouquet
javascript:void(0);

Да, четох го  и аз това още преди да си взема ампулката. Моят съвет към теб е да не я слагаш цялата- Аз я сложих и в началото нямаше затопляне, но после..... ooooh! Щях да полудея в първите 5 мин, почти нетърпимо беше.  Най-вероятно съм попрекалила с количеството, но нали ампулите са за еднократно ползване? Или греша?  Моля те, сподели си впечатленията и ти, след като си я сложиш, много и се чудя!

# 736
  • Мнения: 3 050
сигурно ще сложа по-малко (въпреки че и аз знам че е за един път)
Аз и без това  на Р.Ф. ампулите ги прехвърлям в едно мини шишенце ампулка от ампулите на Виши (отгоре с наконечника), защото е по-удобно (на Р.Ф. са стъклени и неудобни)

Ще пиша като я ползвам  Peace

Мога да похваля ампулите на РФ за косопад   bouquet

# 737
  • Мнения: 422
то това в шишенцето ампули ли са пак,само че не са в отделни малки стъклени ,а събрани в едно шише за удобство..иначе и аз мислех да се взема тези за косопад,въпреки че нямам,но пише,че заздравяват косата и подпомагат растежа..

# 738
  • Мнения: 3
Да, в шишенцето е течността от ампулите, но в по-голямо количество и по-удобно за ползване. Ако трябва всики път да слагам ампули- по- добре изобщо да не ползвам този продукт, супер неудобни са ми

# 739
  • Мнения: 3 050
Нова тема   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=476985.new#new

Моля, пишете там   bouquet

# 740
  • Мнения: 6
Много интересни предложения за красива коса. Бихте ли ми казали кое е най-доброто средство за бързо възстановяване на много изтощена и частично опадала коса, вследстие на продължително лечение с лекарства. Благодаря Ви предварително Simple Smile

# 741
  • Мнения: 1 365
Има нова тема...

Общи условия

Активация на акаунт