Тайната на дългата и здрава коса - 76

  • 98 960
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 851
Запис.
Аз стигнах до извода,че маската с тривитаминола се отмива при мен само с Head&Shoulders. Много е силен явно. Пробвах с какви ли не други,но си остава леко мазничка, дори да я измия 3-4 пъти... а с H&S-то от първия път... проскърцва чак...

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 420
Sway маската се отмива много по-лесно, ако след като я поизплакнеш от косата нанесеш първо балсам. След това шампоан. Пробвах и наистина става  Peace

# 17
  • Мнения: X
Lady Brinne , а защо всъщност става така?
Да не би от балсама да се затварят люспичките на косъма заедно с мазнината, която е около тях и после да остава по-малко мазнина за отмиване?
Много съм невежа, не ми се смейте.... Praynig  EmbarassedПитам, защото го изпробвах веднъж този метод и много бързо ми се омазни косата.

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 11:09 от Анонимен

# 18
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 851
Sway маската се отмива много по-лесно, ако след като я поизплакнеш от косата нанесеш първо балсам. След това шампоан. Пробвах и наистина става  Peace

Ще пробвам  Peace макар че моята коса балсам не толерира... сплесква се, губи обем... Но ще пробвам - може после след измиването с шампоан да не е така.

# 19
  • Мнения: 4 177
Запис!  bouquet

# 20
  • Мнения: 9
Оф помощ! Все още не съм си взела маша, днес трябва да си я поръчам! Но съм толкова объркана... от ходенето до техномаркет миналата седмица, освен че ми откраднаха раницата, нищо друго ползотворно не излезе!!! Takaa хем искам нещо такова http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038685, но някой (да ме извинява който е, че не го помня, май беше лейди брин) обясни, че ватовете трябва да са повече... Но тия с повечето ватове са обикновено и със четки някви за сушене незнам какви духалки.. А аз четки и сешоари дето се вика си имам достатъчно... Та какво ли да правя Thinking иначв и ето тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09024005 изглежда ок, ама пък много тънка, ми изглежда, не мога да я разбера! на мен другия ми проблем е, че искам да е около 2 см (толкова ми е сегашната и ми е супер като големина), а повечето са я см и малко, я оогромни... нз ще се побъркам какво да правя:(

# 21
  • София
  • Мнения: 152
Перфектно отмивам маската с маслата само с шампоан Па Па  Peace Честита да е новата тема, браво!

# 22
# 23
  • Мнения: 161
Записс и от мен  Party

# 24
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
запис и от мен.

# 25
  • Мнения: 158
Здравейте момичета...имам малък проблем ...преди месец си боядисах косата кестенява и от тогава се омазнява за 1 ден...преди това бах на кичури..и всичко си беше нормално....пия диане 35 и я мия само със Head&Shoulders...от време на време и правя маски ...ако може малко помощ Praynig Praynig Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 93
омазняването може и да не ти е от боята ами от шампоана,доста е агресивен и предизвиква производството на себум.Смени шампоана с някой за честа употреба и виж дали няма да се оправиш.

# 27
  • Мнения: 2 631
омазняването може и да не ти е от боята ами от шампоана,доста е агресивен и предизвиква производството на себум.Смени шампоана с някой за честа употреба и виж дали няма да се оправиш.

 Peace

# 28
  • Мнения: 158
много ви благодаря Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 420
Lady Brinne , а защо всъщност става така?
Да не би от балсама да се затварят люспичките на косъма заедно с мазнината, която е около тях и после да остава по-малко мазнина за отмиване?
Много съм невежа, не ми се смейте.... Praynig  EmbarassedПитам, защото го изпробвах веднъж този метод и много бързо ми се омазни косата.

Ами не знам защо става така и аз съм се чудила newsm78 - след това не ми се е омазнявала косата повече, но аз по принцип слагам жълтък и не ползвам често този метод. И аз не съм любител на балсамите, в интерс на истината, защото ми слягат косата.

За пресите не знам  Grinning - никога не съм ползвала през живота си  Flutter - косата ми е много податлива иначе на оформяне и ако я среша и загладя може да е права, а ако й сложа някакъв фиксатор и намчкам - къдрава.

Общи условия

Активация на акаунт