LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 798
  • 728
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 685
Е щракнете го това яке да му се порадваме...да знам дали да ме  е яд, че имам на Фидел Кастро куртката или не.  hahaha

п.п. Мерси за снимката...аммм ето по-`убаво от моя сахарин е..то нали все чуждото е по-хубаво  hahaha

Последна редакция: сб, 19 дек 2009, 22:23 от anny_

# 286
  • Мнения: 1 668
Майка ми сега ми казва,че днес си в взела поръчката от 5ти и вместо поларчето са й пратили "някакво розово яке,тип тийнейджърко,късо до дупето"?! Шах и мат съм какво ли е получила тая жена с това описание?! Някакви идеи? Crazy
... пристигна от 06.12. и какво да видя. вместо поларчето 42/44, досега се получаваха сахарини и якета. а на мен са ми пратили цикламено тънко яке в вързанки на кръста размер 42/44...
.....Какъвто съм заплес обаче не видях подарък в единя плик  newsm78, възможно ли е дане са ми изпратили? Сега ще се разровя за кода. Другото е някакво безумно розово-лиляво  Laughing якенце, което ще отиде за подарък на някой от родата.....
http://picasaweb.google.com/katiousha31/LaRedoute#5416857124393237522
Точно това безумно розово-лилаво якенце ти е подарька, някой преди няколко стр спомена, че го пращат вместо поларчето ли беше или дудунката.....


Срам,а уж чета редовно.Извинявам се за спама! Ужасно изглежда! Crazy

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Момичета,да ви попитам някой знае ли дали има термо чорапогащници за бебета?Аз имам един,но е купен от Турция и искам да си купя още,но не мога да разбера дали са термо или не?

# 288
  • Мнения: 5 790
Момичета,да ви попитам някой знае ли дали има термо чорапогащници за бебета?Аз имам един,но е купен от Турция и искам да си купя още,но не мога да разбера дали са термо или не?

Не са. Няма, или поне аз не съм виждала.

# 289
  • Мнения: 5 598
Няма,и аз съм търсила.И за дебели ватирани панталони -пак няма .

# 290
  • Мнения: 5 790
Преди няколко теми коментирахме, че в чужбина ватирани панталони и термо-чорапогащници не се продават или се намират рядко.
Тогава се включи една чужбинска мама, която обясни, че нямали практика да си "навличат" децата.

# 291
  • София
  • Мнения: 791
Момичета,да ви попитам някой знае ли дали има термо чорапогащници за бебета?Аз имам един,но е купен от Турция и искам да си купя още,но не мога да разбера дали са термо или не?
Да има термо чорапогащници за бебета. В Ларедут не знам,не съм срещала,но в търговската мрежа тук в Бг има. Потърси в Кауфланд,на щанда за чорапи или по бебешките магазини,виждала съм и в хиполенд.

# 292
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета,да ви попитам някой знае ли дали има термо чорапогащници за бебета?Аз имам един,но е купен от Турция и искам да си купя още,но не мога да разбера дали са термо или не?
Да има термо чорапогащници за бебета. В Ларедут не знам,не съм срещала,но в търговската мрежа тук в Бг има. Потърси в Кауфланд,на щанда за чорапи или по бебешките магазини,виждала съм и в хиполенд.
То,тук във всеки детски магазин продават чорапогащи,и термо също.
В Ларедут и аз не съм срещала.

# 293
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Преди няколко теми коментирахме, че в чужбина ватирани панталони и термо-чорапогащници не се продават или се намират рядко.
Тогава се включи една чужбинска мама, която обясни, че нямали практика да си "навличат" децата.
Не си ги навличат защото нямат такъв студ като нас ,там рядко пада под нулата зимата.
А

# 294
  • Мнения: 199
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-col-boule.aspx?productid=3 … &numberpage=1

коментари и размери за тази блузка 34-36 ?

# 295
  • София
  • Мнения: 2 296
Преди няколко теми коментирахме, че в чужбина ватирани панталони и термо-чорапогащници не се продават или се намират рядко.
Тогава се включи една чужбинска мама, която обясни, че нямали практика да си "навличат" децата.
Не си ги навличат защото нямат такъв студ като нас ,там рядко пада под нулата зимата.
А
Къде е това "там",според теб?Във Франция ли,например?
Днес беше -16 градуса там,в района на Париж,докато в София беше -4....

# 296
  • на морето
  • Мнения: 1 384
Момичета.от кога са променили вида на сайта?Не мога да си намеря предпочитаните продукти.Моля,помогнете Praynig

# 297
  • Мнения: 5 790
Преди няколко теми коментирахме, че в чужбина ватирани панталони и термо-чорапогащници не се продават или се намират рядко.
Тогава се включи една чужбинска мама, която обясни, че нямали практика да си "навличат" децата.
Не си ги навличат защото нямат такъв студ като нас ,там рядко пада под нулата зимата.
А
Къде е това "там",според теб?Във Франция ли,например?
Днес беше -16 градуса там,в района на Париж,докато в София беше -4....

Случайно е било... Онзи ден по новините казаха, че в Париж необичайно паднал сняг.

# 298
  • Мнения: 274
Някой да е заръчвал това рокле? http://www.laredoute.fr/vente-robe-molleton.aspx?productid=32416 … &numberpage=1 Да даде отзиви и малко мерки.
И ще ви замоля да не обиждате на другаря Кастро куртката. Аз много и се кефя, и ще си я нося, макар че са ми пратили по-голямо размерче Rolling Eyes

# 299
  • София
  • Мнения: 1 175
И аз не съм срещала наскоро ватирани панталончета,миналата или по-миналата година имаше едни подобни на клинчета доста плътнички,както и едни анцузи.Дънките,джинсите и панталоните са винаги без допълнителна подплата,поне тези,които аз съм взимала.
Ето малко снимки от последните ми две поръчки.Пресата е страхотна,за 10 минути се изправям или навивам, а за парите си направо е върхът  Heart Eyes Едната я поръчах за подарък,съжалявам,че не взех и още някоя.
Редактирам се-видях,че пак ги има налични  Crazy

Последна редакция: нд, 20 дек 2009, 00:25 от em4eto

Общи условия

Активация на акаунт