LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 841
  • 728
  •   1
Отговори
# 300
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Преди няколко теми коментирахме, че в чужбина ватирани панталони и термо-чорапогащници не се продават или се намират рядко.
Тогава се включи една чужбинска мама, която обясни, че нямали практика да си "навличат" децата.
Не си ги навличат защото нямат такъв студ като нас ,там рядко пада под нулата зимата.
А
Къде е това "там",според теб?Във Франция ли,например?
Днес беше -16 градуса там,в района на Париж,докато в София беше -4....
Eвка живяла съм на 150 км от Париж и затова казах ,че рядко пада под нулата не съм си го измислила .Аз и тук не си навличам детето чорапогащник не носи . Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 4 178
Здравейте,момичета!
Знам,че на скоро коментирахте машините за хляб,но ми е влязла в ума ето тази http://www.laredoute.fr/vente-machine-a-pain-750-a-900-gxbm-1129 … &numberpage=1.
вече на няколко момичета им беше отказана поръчка за електроуред, така че....незнам дали има смисъл да се надяваш

Можете да си поръчате от английските магазини. Тази много прилича на тази:
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4229399/Trail/s … %3EBREADMAKER.htm

Цената на втората беше 33 лири. Предполагам, че пак ще я намалят.
Транспорта до България е до 10 лири.

Аз я имам и я ползвам почти 1 година.

# 302
  • София
  • Мнения: 1 249
А размер 162 дали ще стане на друго 30 годишно детенце 160см/52-3кг? Или е по-добре 168 и после да се подкъсява? newsm78
М/у другото снощи пуснах поръчката с трите сутиена и едно горнище на бански за 1 евро за всеки случай да мина 10-те / стана 10,97 на първа стъпка/, сега оставя да се надявам! Praynig
Лек ден!
И аз съм 30 год(160 см -53 кг.). детенце Laughing Синът ми получи тези панталони и определено ми стават, но не ми харесват как стоят.Като са с ластик се издуват горе в талията.Иначе си поръчах един панталон от детското размер 168см, но като дойде ми беше голям,сега си чакам същия но по-малкия размер 162. Peace

# 303
  • Мнения: 583
Мили дами, интересуват ме тези дънки, номер 38 ако някой има ще помоля за реални размери

....благодаря  Hug

# 304
  • София
  • Мнения: 8 283
Харесах тези маратонки, но за себе си. Някой има ли ги, дали са широки като за момчешки крак?
http://www.laredoute.fr/vente-drift-cat-a-lacets-garcon.aspx?pro … &numberpage=2

Имам подобни 37 номер, но тъмно сини от България съм ги купувала преди почти 3 години. Бяха намалени с 30 % и ми излязоха 76 лв.
Нося 36-36,5-37 номер

# 305
  • София
  • Мнения: 780
Поличката е с подплата и доста плътен плат. Размерът е 36. Спомням си, че имаше някъде и по дълъг вариант.
Розовото якенце, верно е вчесто играчката.
малко по късно ще я премеря, че дъщеря ми реве...
А може ли линк, че не я намирам, а на нимка много ми хареса. И ако може и мерки на 36   bouquet

# 306
  • Sofia
  • Мнения: 1 773
Мили дами, интересуват ме тези дънки, номер 38 ако някой има ще помоля за реални размери

....благодаря  Hug

Мога да ти дам размерите на 34 номер, имай предвид, че са с еластан и са уголемени - аз нося по принцип 36 размер.

Талия - 72 см.
Ханш - 90 см.
Дълбочина отпред - 22 см.

Това размери в изпрано състояние.

# 307
  • Мнения: 114
Момичета, правили ли сте поръчки на стойност повече от 300 лв. в една пратка?  newsm78 И дали е стигала до Вас?

Смятам да направя такава или да я разделя на две поне. Какво мислите? Чакам съвети и благодаря предварително.

# 308
  • Мнения: 685
 newsm78 Не е ли по-изгодно да я направиш на "малки порции", big pufana? Така максимално ще се възползваш от намаления, ако стоките ти не са по-намалени, отколкото с кодовете и/или не са на висока цена, над 40-50 Е за бройка.

# 309
  • София
  • Мнения: 1 740
Момичета, правили ли сте поръчки на стойност повече от 300 лв. в една пратка?  newsm78 И дали е стигала до Вас?

Смятам да направя такава или да я разделя на две поне. Какво мислите? Чакам съвети и благодаря предварително.
Повечето поръчки са ми над 300 евро, да не кажа и 500, така че хич не се притеснявай. На фона на 400 поръчки ми се е загубила само 1 и то преди 2 години и ми върнаха парите с ваучер без проблеми  Peace

# 310
  • Мнения: 243
Момичета, правили ли сте поръчки на стойност повече от 300 лв. в една пратка?  newsm78 И дали е стигала до Вас?
Смятам да направя такава или да я разделя на две поне. Какво мислите? Чакам съвети и благодаря предварително.

Аз веднъж имах за 950лв поръчка и си дойде нормално. Така, че няма какво да те тревожи. Пускай смело. Peace

# 311
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някои да чака още поръчка от 26.11.?

# 312
  • Мнения: 114
Ани, Вени, 450 благодаря за успокоението.  bouquet  bouquet  bouquet Те са две неща, но са скъпи просто. Няма как да ги делна на части.

# 313
  • Мнения: 685
Аз пък "да се оплача", че тези все се бъзикат с мен, преди време пак беше така - пращат ми разни мейли да гласувам за закупен продук и да пиша отзиви, да ама...продуктът никакъв ми го няма  smile3511 , не са минали повече от 10 дни, откак поръчах, ама пък що толково скоростно ми пращатмейли да ме дразнят  Laughing
Мсъщност, ако не е от такъв мейл, че там директно си дава, къде може да се пише отзив за продукта, като тези в дясно над розовия бутон на кошницата  newsm78

п.п. hisa75  Hug благодаря!

Последна редакция: нд, 20 дек 2009, 23:03 от anny_

# 314
  • Мнения: 0
Ани, първият ред точно под звездичките  Peace

Общи условия

Активация на акаунт