LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 843
  • 728
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 656
мерси Алекс Heart Eyes

# 166
  • Мнения: 2
момичета, да се отчета. двете ми поръчки от 05.12. не са дошли, но пристигна от 06.12. и какво да видя. вместо поларчето 42/44, досега се получаваха сахарини и якета. а на мен са ми пратили цикламено тънко яке в вързанки на кръста размер 42/44. досега никоя не се е хвалила с тази нова придобивка.

# 167
  • Мнения: 135
Здравейте момичета извинявам се,че така нахлувам в темата,но имам въпрос кога започват намаленията от януари ли?

# 168
  • Мнения: 5 790
Здравейте момичета извинявам се,че така нахлувам в темата,но имам въпрос кога започват намаленията от януари ли?


Моля те, таксувай се сама по ценоразписа в подписа ми, за да не те таксувам аз!  Mr. Green
И прочети 1-вия пост след това!

# 169
  • Мнения: 139
Аз да питам нещата, които поръчах по емайла ли ще ми напишат кога пристигат-това сигурно ще е чак януари newsm78

# 170
  • Мнения: 5 790
Аз да питам нещата, които поръчах по емайла ли ще ми напишат кога пристигат-това сигурно ще е чак януари newsm78

Не. Ще получиш известие от районната ти пощенска станция в пощенската си кутия.

# 171
  • Мнения: 139
Аз да питам нещата, които поръчах по емайла ли ще ми напишат кога пристигат-това сигурно ще е чак януари newsm78

Не. Ще получиш известие от районната ти пощенска станция в пощенската си кутия.
Благодаря, душичко  Peace

# 172
  • Мнения: 469
Момичета, ГО 125 и талия 110 кой номер риза е?
Самоцитирам се,но ми е спешно

# 173
  • Мнения: 135
Здравейте момичета извинявам се,че така нахлувам в темата,но имам въпрос кога започват намаленията от януари ли?


Моля те, таксувай се сама по ценоразписа в подписа ми, за да не те таксувам аз!  Mr. Green
И прочети 1-вия пост след това!

Прочетох благодаря ти  Laughing

# 174
  • Мнения: 2
имам нужда от помощ. пуснах поръчка и на 4 стъпка ми излезе червен надпис Nombre maximum d'utilisation de la promo déjà atteint.
това означава ли че не ми е приета?

# 175
  • Мнения: 2
Nombre maximum d'utilisation de la promo déjà atteint на преводачката излезе, че съм си изчерпала лимита от кодове. това означава, че въобще ли съм ги изчерпала или само до края на 2009 година? Спомням си,че една мама имаше същият проблем. Моля споделете.

# 176
  • Мнения: 387
 NATFIL , Пробва ли да напишеш друг код ... Rolling Eyes  На мен така ми изписва , но пробвам с друг докато хване... Laughing

# 177
  • Мнения: 1 140
Момичета, ГО 125 и талия 110 кой номер риза е?
Самоцитирам се,но ми е спешно
Мъжка или дамска? Мъжките ризи са по вратна обиколка и са същия размер, който носи тук, в БГ

# 178
# 179
  • Мнения: 0
може ли някой да ми даде тел на митница софия.

Общи условия

Активация на акаунт