LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 862
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • София
  • Мнения: 791
Пловдив 4002 има поне три големи пакета! Обаче не знам чии са newsm78

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Аз чакам един забравен колет за поща от 23.11. и ми се струва вече дали да не им пиша въпреки, че не са  минали 7 седмици.

# 648
  • Мнения: 583
denis_d кода го дават веднага в прозорчето, където гласуваш  е изписано  Peace
А от новите колекции дали ще има намалени... Thinking че аз като гледам всичко, което ми харесва отдавна се е свършило... и честно казано ако великото намаление ще обхваща само колекция есен зима '09 , ще остана с празна количка  Crossing Arms
пусто му нетърпение  Party
новата колекия няма да е в сезонната разрлодажба, която чакаме  Peace Каквото е останало от старата колекция ще намаляват, а за новата ще чакаме кодове  Grinning

# 649
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Накой да пуска тези дни ?
 Искам  едно нещо и само за него не си заслужава.  Cry

# 650
  • Мнения: 534
Момичета, имате ли на представа, дали мъжките сака на всички марки са горе-долу с еднаква номерация...в смисъл номер 50 на една марка и номер 50 на друга дали са еднакви?
Днес получих поръчка от 12.12. и бях поръчала на мъжа ми ей това сако:
http://www.laredoute.fr/vente-veste-homme.aspx?productid=3241511 … ssrc=AvailProduct, № 50 и се оказа малко, та сега му харесах това:
http://www.laredoute.fr/vente-veste-micro-rayee.aspx?productid=3 … ssrc=AvailProduct и се чудя какъв номер да поръчам.

Благодаря за оказаното съдействие!

# 651
  • Мнения: 126
http://www.laredoute.fr/vente-robe-en-maille-velours.aspx?produc … &numberpage=1


Препоръчвам тази рокля-поръчах е в  черно.Много добре е  деколтирана и подплатена  NaughtyВелура е с  много добро качество
Идеална вечерна рокля

С нея поръчах и това

http://www.laredoute.fr/vente-robe-en-soie-et-dentelle.aspx?prod … &numberpage=1

Красиво е-но не си отговаря на размера .Номерът,който нося ми е тесен като  номер при тази рокля Sick,а при горната е ОК!

Подаръка е МП3-черно.код-
57185
Сега го разучавам-изглежда много добре  bouquet

# 652
  • Мнения: 10
Съжалявам ако ми е глупав въпроса,но не съм много в час-по време на намаленията през януари,до колко процента стига намалението? Казаха ми,че при предишни намаления е имало панталони и други дрехи  под 1 евро.Действително ли е?
Благодаря предварително!  bouquet

# 653
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Действително е, да. Но това е било преди 2 години. Миналата година все пак имаше някой дрешки за по 1-2-3 евро.

# 654
  • Мнения: 8
има ли и други които още чакат поръчки от 5.12 и по рано, сега ходих в пощата днес нищо не е идвало от Ларедут, няма и известия за митници. Има ли опция нещо да ми се е потрила поръчката, якенцето беше за милото един от подаръците  за коледа то няма да дойде и за нова година Sad
И аз чакам поръчка. В Плевен от 2 дни не са пристигали пратки.

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Аз продължавам да чакам 2 от 04.12!!!!!!!! ooooh! ooooh! ooooh! smile3511 smile3511 smile3511 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518

# 656
  • София
  • Мнения: 1 178
Бланката не е трудна за попълване,виж на първа страница при Шаблони на писма при проблеми с поръчките  Peace

em4eto, мерси! Все пак има някои понятия, които не са ми ясни, но ще се оправя... А дали знаеш - след като изпратя попълнената бланка какво следва? Т.е. просто за спиране на плащането ли го правя или за да ми издирят пратката и да ми я изпратят повторно? Може да ви звучи глупаво или припряно, но поръчката наистина ми беше спешна...  Crazy

След като изпратиш бланката,чакаш,за да видиш какво ще ти отговорят.Ако всичко е наред,ще ти пратят ваучер или чек със сумата.Досега не съм срещала случай,в който да пращат повторно нещата,може да е имало,но единичен.Ако искаш същите стоки,можеш пак да си ги поръчаш,стига да не са изчерпани и да те устройват цените.

Аз от доста време не съм поръчвала,дано пуснат нещо изгодно на тия намаления.


# 657
  • Варна
  • Мнения: 78
И аз чакам от 04.12. Ходих до пощата, но ми казаха че не са получавали колети днес.

# 658
  • София
  • Мнения: 1 740
И най-тъпото е, че казвах на хората да поръчват по-рано за да има шанс да дойдат до коледа, а получих колет от 18.12, а тези от началото на декември ги няма  #Cussing out

# 659
  • Мнения: 274
Подаръка е МП3-черно.код-
57185
Сега го разучавам-изглежда много добре  bouquet
Аз защо не знам за този подарък  Rolling Eyes Какви са условията на кода и дали изобщо действа още?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт