LaRedoute.fr - 142 - Всичко за поръчката!

  • 41 855
  • 728
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Хаха и на мен ми пуснаха тъкмо 2- и на двата мейла, щото поръчките ми са от 2 акаунта. Чакам ги за поща от 10.12, но като гледам движението, може да почакам до след НГ. Гледах в суивито, последните ми поръчки- 2 са от 08.11, после- 2 от 10.12, добре се движа  Wink
Емче, закачалките има ли шанс да дойдат на поща с някакво др. дрешле за пълнеж? Хвърлила съм им око отдавна, но май ще изчакам намаленията, та да поръчам за митница, за да не ги мисля...
Хайде дано тази седмица ни зарадват с много дошли подаръци!

# 316
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Аз пък "да се оплача", че тези все се бъзикат с мен, преди време пак беше така - пращат ми разни мейли да гласувам за закупен продук и да пиша отзиви, да ама...продуктът никакъв ми го няма  smile3511 , не са минали повече от 10 дни, откак поръчах, ама пък що толково скоростно ми пращатмейли да ме дразнят  Laughing
Мсъщност, ако не е от такъв мейл, че там директно си дава, къде може да се пише отзив за продукта, като тези в дясно над розовия бутон на кошницата  newsm78

п.п. hisa75  Hug благодаря!

anny-незная защо си скубеш косите на мен точно тези мейли ми действат доста успокоително.Появили се такъв във пощата ми до 2-3 дена си вземам поръчката винаги ама винаги.Те явно са изчислили да гласуваме при получаването/незная от къде идав разминаване,но има/.Не се ядосвай забележи дали има закономерност.Извинете за спама.

# 317
  • София
  • Мнения: 1 178
И при мен е така,поръчката ми идва до 3-4 дни след като получа имейл да давам отзиви за продукта  Peace Даже за две неща си мислех,че може би ще ми ги откажат(едното заради ползването на код,който доста намаляше,а не беше лично пратен и другото заради поръчка на стойност малко под 15 евро),но след имейлите за отзиви се успокоих,че ще си ги получа нещата и така и стана  Grinning


Емче, закачалките има ли шанс да дойдат на поща с някакво др. дрешле за пълнеж? Хвърлила съм им око отдавна, но май ще изчакам намаленията, та да поръчам за митница, за да не ги мисля...

Цветелинке,това ти ли си   ooooh! Laughing Ами закачалките аз ги пращах към майка ми за всеки случай,та да избегна митница,ама тя май накрая от пощата ги взе  newsm78 Ще я питам и ще пиша  Peace

# 318
# 319
  • Мнения: 1 074
Момичета бихте ли ме светнали по въпроса коментираната преса дали прави вълнички(е дано се сетите,че незнам как да го обясна по др.начин) или е само за изправяне  bouquet

# 320
  • Мнения: 41
   Здравейте, много съм нова и многооооо боса в пазаруването от подобни сайтове. Ако някой има нерви, моля да ме светне дали може да поръчам чрез посредник, защото нито знам френски, нито имам кредитна карта( защото ме е страх, че все ще е празна  Simple Smile).  На първа страница пище, че две момичета поръчват за района на бургас, може ли да ми кажете как става това?

   Извинете за тъпите въпроси, но все трябва да се науча. Благодаря ви предварително.

# 321
  • Мнения: X
Мдааа, дегизирала съм се, ама ме 'фана...Шегувам се, разбира се, бях забравила вече...

# 322
  • Мнения: 685
Кенди, ти пък да не си мислиш, че всички които поръчваме знаем френски, аз освен бонжур и оривиер (че и това не съм сигурна дали така беше  Joy) друго не знам, понаучих цветовете как изглеждат писмено от сайта и съответно категориите стоки - не е кой знае какво, поне сайтът е лесно направен и няма да си купиш без да искаш нещо, докато се луташ в оглеждането.
Кредитна карта не ти трябва задължително, може и с дебитна, която "пълниш" преди самата покупка, като видиш колко ще ти е, така нито има опасност някой да се възползва от партие ти, нито ти ще купуваш безкрайно. В първия пост пише на кои банки не може...от отип с Виза електрон на ЦКБ - може!

Ако поръчваш чрез посредник би трябвало да му пишеш ЛС, да пратиш линкове на стоките, да ти сметнат колко парички ще има да даваш, отиваш внасяш ги по сметката на човека, после той поръчва и ти праща нещата както сте се разбрали куриер, поща и т.н. Но пък това при другите сайтове, където доставката е доста, тук в ЛаРедута може да се възползваш от кодове за намаления и безплатна доставка и си е най на далавера да си поръчваш сама.
просто трябва да си направиш регистрация, пак в първия пост е обяснено как...асмо като подадеш молба за Визакарта ще поизчакаш 1 седмица, докато е готова (може и по нета да подадеш молба и да отидеш от банката само да си я вземеш Wink )

Не е трудно пазаренето от тук, щом аз се оправям! ихиии 4 месечен стаж вече имам  Blush колко съм похарчила няма да смятам... че ще ме #2gunfire при това съм от скромно пазаруващите  Grinning

# 323
  • Мнения: 5 790
Чета си тук и ви се чудя...  newsm78
Защо толкова голяма драма от тези писма за коментари на артикули? Ами тези писма се генерират автоматично. Да не мислите, че някой следи какво поръчват всичките 5 милиона души и им праща поотделно писмо? Имат си хората система за писма, тя сама си праща тези неща, когато сметне, че е минало достатъчно време и вече сте получили артикула? Де да знае тяхната система трагедията на Български пощи???

# 324
  • София
  • Мнения: 1 178
Цуф-че  Laughing ,ами закачалките са дошли на поща заедно с две такива панталончета и един Спайдърмен  Peace
Пресата за коса освен да изправя може и да навива,аз се правя и по двата начина  Peace

# 325
  • Мнения: 620
Днес получих от 4.12. за митница, а все още не е дошла от 3.12. за поща. Има ли и други, които чакат от тази дата?

# 326
  • Мнения: 43
Днес получих от 4.12. за митница, а все още не е дошла от 3.12. за поща. Има ли и други, които чакат от тази дата?
Аз чакам от 03.12 с детския касов апарат и сешоара подарък.Предполагам,че ще дойде от митница!

# 327
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
Току що ми донесоха известие за поръчка от 04.12 за митница.

# 328
  • Мнения: 874
Днес взех поръчка от 07 за поща-пуловер 2 в 1 , 2  чорапогащника и това панталонче  http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-raye.aspx?productid=324144727&documentid=321409&categoryid=23110550&pos=8_a_n&numberpage=3 ,за което не очаквах кой-знае колко,но то се оказа добро    http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-raye.aspx?productid=32414 … &numberpage=3         

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 13:04 от nostalgija

# 329
а аз чакам 2 \последните за годината Mr. Green\ от 4.12
няма ги, и на всичкото отгоре ме гледат криво в пощата като ида да проверя ooooh! да имат късмета да не дойдат до Коледа  Crossing Arms... не ги е газила скоро бясна крава   #Cussing out

em4eto, тази ли машица казваш, че навива? http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324158675&doc … 2&Mode=Update
ако е същата да поръчвам, докато не е късно Peace

Общи условия

Активация на акаунт