Тровят ни с генномодифицирана царевица! Докога ще спим? Няма време!

  • 31 888
  • 700
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 65
Цитат
Не разбрах - в тези 6 страни по-глупави ли са от нас? Те глоби плащат ли? Защо там може да е забранено, а тук не може? И те ли нямат етикети на храните?
според мен това трябва да са едни от основните въпроси на протеста - към политици и медии!

и да се каже ясно, че сме твърдо против двойни стандарти спрямо различни страни-членки на Европейския съюз!

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 01:27 от wandering

# 691
  • Мнения: 58
Компромиси, милички... компромиси. В политиката такива неща се налагат.
Какви компромиси? На каква цена? Колко компромиси? Какво получаваме от всички тези компромиси? Мислиш ли, че днес, 20 години след прехода, ти имаш нещо много повече, отколкото тогава? Имаш пари, но какво ядеш - нито киселото мляко е мляко, нито сиренето е сирене. Имаш свобода, но за какво - за да се бутаме всички в София. Хайде малко равносметка, преди да се хързулнем по следващия компромис (че вече дори и по политически причини не ни искат)

пп: wandering, честно казано, като цяло, интервюто ми хареса (не се заяждам със Звездичко)... Но като помислих малко и като видях какво всъщност е казано и ми се  Sick - за почти цялото интервю се отнася

# 692
  • Мнения: 7

Какви компромиси? На каква цена? Колко компромиси? Какво получаваме от всички тези компромиси? Мислиш ли, че днес, 20 години след прехода, ти имаш нещо много повече, отколкото тогава? Имаш пари, но какво ядеш - нито киселото мляко е мляко, нито сиренето е сирене. Имаш свобода, но за какво - за да се бутаме всички в София. Хайде малко равносметка, преди да се хързулнем по следващия компромис (че вече дори и по политически причини не ни искат)


Замислям се какво имам след 20 години нещо повече. Имам свободата да си избера такава професия, каквато искам. Имам щастието да не ме водят в мазето на Московска 5 за това, че ходя с тесни панталони или с дълги коси. Имам свободата да се заселя в София, без да чакам еди колко си години след работа в общинска фирма, за да получа нужното жителство.

И най-важното - имам свободата да плямпам по форумите и да си губя времето.

От научна гледна точка съм убеден, че инвестирането в ГМО и развиването на следващата стъпка от земеделието е БЪДЕЩЕТО.

Айде, наистина лягам... аз пък какво се застоях

# 693
  • Мнения: 65


От научна гледна точка съм убеден, че инвестирането в ГМО и развиването на следващата стъпка от земеделието е БЪДЕЩЕТО.

Айде, наистина лягам... аз пък какво се застоях

какво ще е бъдещето по-добре питай някоя ясновидка - между 30 и 60 лв. за посещение! Току виж, че не си познал и си си пропилял буйната младост!
Инвестицията си струва!

# 694
  • Мнения: 592
Звездичко - ти си номер 1 за партиен агитатор. Само говориш и нищо не казваш, точно като тези срещу които си писал. Нито можеш например да станеш нотариус, нито ти е кеф да живееш в София с милион и отгоре свободни електрони и да се клатиш 500 м за половин час! Мини с 200 пред КАТ, а нека пред теб да е кола с номер 1221 - а познаи кого ще спрат! Не се прави!
А всеки компромис води след себе си друг!

# 695
  • София
  • Мнения: 5 192
нотар, ти много изпусна... щом и теб те впечатлява царевичко, върни се назад... не пропускай за Брюксел...моля те...

а нали разбра, че е от С.К. ?

# 696
  • Мнения: 7
не пропускай за Брюксел...моля те...

Завиждайте, завиждайте... То както казва Славейков - не сме народ, а... Simple Smile

Само че не знам кой на кого се надсмива - този, когото завижда или този, на когото завиждат Stuck Out Tongue

# 697
  • София
  • Мнения: 5 192
Царевичко, във вашите форуми, в Голяяяяямата политика и в Голяяяяямата наука това не се нарича СПАМ? Да се излагаш???

Аз лично ти завиждам, да, за щастието, че си намерил аудитория в нашия форум.

# 698
  • Мнения: 8 769
Ето ги и тези от Комисията по земедиелието и горите към 41 НС. 22 човека:

ДЕСИСЛАВА ЖЕКОВА ТАНЕВА (председател) -     ГЕРБ - икономист, юрист
ЕМИЛ ДЕЛЧЕВ ДИМИТРОВ - (зам. председател) - ГЕРБ - икономист
ЮНАЛ ТАСИМ ТАСИМ -                                            ДПС, инженер химик, икономист
АТАНАС СТАНКЕВ КАМБИТОВ -                               ГЕРБ, лекар, икономист
ВАЛЕНТИН НИКОЛОВ ИВАНОВ -                             АТАКА, икономист
ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ПЛАЧКОВ -                               ГЕРБ, ел.монтьор на радио-телевизионна техника
ГЕОРГИ ТОДОРОВ БОЖИНОВ -                              Коалиция за България, инженер (инжнер-химик), преподавател, политик
ГЮНЕР ФАРИЗ СЕРБЕСТ -                                       ДПС, агроном
ДИМИТЪР ИВАНОВ АВРАМОВ-                                ГЕРБ, икономист
ДИМЧО ДИМИТРОВ МИХАЛЕВСКИ-                         Коалиция за България, инженер
ИВАН ДИМИТРОВ ИВАНОВ -                                    ГЕРБ, инженер (електрически централи и мрежи)
МИХАИЛ РАШКОВ МИХАЙЛОВ -                              Синя коалиция, лекар
НИКОЛАЙ ТОДОРОВ МЕЛЕМОВ -                             ГЕРБ, ветеринарен лекар
ОГНЯН ДИМИТРОВ ТЕТИМОВ -                                 АТАКА, минен техник                 - това лице участва и в комисията по околна среда и водите
ПЕНКО АТАНАСОВ АТАНАСОВ -                               Коалиция за България, агроном
РУШЕН МЕХМЕД РИЗА -                                           ДПС, икономист
СПАС ЯНЕВ ПАНЧЕВ -                                              Коалиция за България, инженер, икономист
СТОЯН ЯНКОВ ГЮЗЕЛЕВ -                                        ГЕРБ, икономист
ХРИСТИНА ИВАНОВА ЯНЧЕВА -                                ГЕРБ, инженер, икономист
ХРИСТО ДИМИТРОВ ХРИСТОВ -                                ГЕРБ, стопанско управление
ЦВЕТАН АСЕНОВ ЦВЕТАНОВ -                                   РЗС, инженер, корабоводене
ЮЛИАНА ГЕНЧЕВА КОЛЕВА -                                    ГЕРБ, юрист

# 699
  • Мнения: 3 835
Спиролина, моля те помоли модератор за заключи тази тема.

Ето линк към новата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459127.0

# 700
  • Мнения: 4 392


Писала съм на модератор да заключи темата.



НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт