С прежда и куки, да скучаем не знаем

  • 69 295
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 17 592
НОВА ТЕМА

Дългото заглавие просто не се побра, трябва да се преработи някак...

# 736
  • Мнения: 1 172
Кати, сложи това заглавие,че има коледен мотив, а зимните да "пазим" за непразничните дни Simple Smile


С прежди зимни се захващаме, плетки коледни подхващаме

# 737
  • Мнения: 4
разбрах аз къде е мястото....

понеже не съм разбрала/извинявам се за което/, ако донесе нещо за продажба къде отиват после парите-че имам 1 шал...

Meggylo
, темата на нашето участие е КОЛЕДНИ ИГРАЧКИ И УКРАШЕНИЯ ЗА ЕЛХА!
Пази шала за следващия път, ако дотогава не си е намерил собственика.
Парите от продажби се разделят според предварителна договорка.
Нямаш ли някоя снежинка?!

 Simple Smile

# 738
  • Мнения: 0
Момичета, някой да е плел или да знае как се плете такава блуза ? Това по долу го взех някъде от форума и ми много харесва!

http://s44.radikal.ru/i104/0809/a4/05567e7d28b2.jpg

Предпочитам модели на една, кука а това е на две или ... - имам още един такъв модел, летен е и незная точно как да го направя!

# 739
  • Мнения: 42
 nely_dk  аз мисля  че това се плете на 5-или повече куки.
имам нещо подобно от баба ми за гардероба,нали знаете някога  са се плели такива неща...
но пък има нова тема.

# 740
  • Мнения: 0
Меги, благодаря!

# 741
  • Мнения: 143
искам да попитам имаше една бяла жилетка без ръкав,къде да я открия

# 742
  • Мнения: 1 111
Нели,ето новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=455531.new#new
Моделчето,което те интересува го има в библиотеката на този форум

# 743
  • Мнения: 143
Ще ви бъда благодарна ако някой ми помогне да открия бялата жилетка с къс ръкав с яката с двете копчета.Благодаря ви предварително

# 744
  • Мнения: 1 111
аааа, ама вие не четете ли, че има НОВА ТЕМА, където да си задавате текущите въпроси....вече ми се струва,че нарочно пишете в старата Thinking

# 745
  • Мнения: 2
Току що получих преждата си Джипси и имам нужда от съвет. Тя е доста дебела , пише да се плете със 7/8 номер, но нямам такъв обръч. Започнах с 5 и понеже по принцип плета  по-хлабаво, ми изглежда добре.

плела съм с тази прежда, става и с 5-ти номер. става добре. а аз имам друг проблем с нея. купих си 1 кг за палто и не ми стигна. сега ходя до магазина и проверявам, кога ще докарат пак, защото свърши. какво ще кажете за онлайн поръчките?

Общи условия

Активация на акаунт