С прежда и куки, да скучаем не знаем

  • 69 316
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 111
аз вече се замислям за заглавие на новата тема и предлагам да предложим няколко и да се "вотираме" и да изберем това, с най-много гласове...
Ако сте съгласни давайте идеи...
Моето мозъче, което е намаляло, за разлика от коремчето ми, измъдри само това

Плетаките плетем шалчета чудесни, плетеници интересни, а за коледната ни елха-снежинки, топки и сърца...

Радвам се,че ще се събере повече инфо, и то нагледно за ентрелака...След време по него ще се познаваме - съфорумките

# 721
  • Мнения: 73
Момичета, моите искрени поздрави и възхищение за прекрасните неща, които сте измайсторили за Коледарията. Догодина обещавам да се включа и да изплета неща за следващата Коледария. Дано да успеете да продадете мнооого неща.

# 722
  • Мнения: 0
Момичета, гледайте Гала. В момента дават колекция на Ирина Сердарева от зимни шапки и шалове. Много са хубави..

Последна редакция: пт, 18 дек 2009, 10:59 от zoo

# 723
  • Мнения: 114
аз вече се замислям за заглавие на новата тема и предлагам да предложим няколко и да се "вотираме" и да изберем това, с най-много гласове...
Ако сте съгласни давайте идеи...
Моето мозъче, което е намаляло, за разлика от коремчето ми, измъдри само това

Плетачките плетем шалчета чудесни, плетеници интересни, а за коледната ни елха-снежинки, топки и сърца...

Радвам се,че ще се събере повече инфо, и то нагледно за ентрелака...След време по него ще се познаваме - съфорумките

Аууу, много хубаво това римуване, Туленце. Само едно Ч няма в плетачките.

Със зимните игли плетем, ентрелачета щем не щем.

# 724
  • Мнения: 0
КатиABV екстра е пуловера! Ще даваш уроци, че като гледам напоследък всички точат зъби на ентрелака (благодарение на подстрекателката Joy)

# 725
  • Мнения: 0
Еееее, плетивата минаха. Тези от плат не ми харесват. Много са ми префърцунени, но може би аз не разбирам от мода  Laughing
Плетените бяха общо взето каквито и ние плетем. Почти всички украсени с цветя, които можеха да се свалят и поставят - многофункционални. Шапките можеха да се носят по няколко начина. Абе - красота!!! На мен цветята ми идват в повече, но който си обича.......

# 726
  • Мнения: 73
Предложение и от мен:

С прежди зимни се захващаме, плетки коледни подхващаме

# 727
  • Мнения: 1 172
С прежди зимни се захващаме, плетки коледни подхващаме

 newsm10

На Тули също е много хубаво,но е дълго и няма да се събере в лентата, трябва да помислим как да се скъси.

# 728
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 155
С зимни прежди,коледни одежди!
Зимни прежди за коледни одежди!

# 729
  • Мнения: 293
С куки две или една - творци на зимна красота.

# 730
  • Мнения: 1 172
Новите цветове Мерино на Габрово

http://stoychevgb.snimka.bg/business/edelvayis-merino.435843.16449118 от тук до края. Едното,което не се вижда , е чисто черно

# 731
  • Мнения: 37
момичета мислех тази година около нова година да не ходя в сф че ще е студено и не ми сепосреща нова година там/не е спам/,но като ви гледам как се забавлявате на Коледария....започвам да се замислям защо да не дойда... ако и след 1.01.2010 ще имате щанд там  се замислям дали  и аз да не дойда да се запознаем и малко да поплета с вас да ми обяснине къде има в сф прежди-съкровища че да се прибера в дунавската равнина с прежди

# 732
  • Мнения: 114
Мегило - КОЛЕДАРИЯ 2009

02.12.2009 10:00
07.01.2010 20:00

МЕЖДУ СУ "КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" И ОРЛОВ МОСТ
СОФИЯ
 Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 17 592
Кати, много хубав ентрелачест пуловер! сигурно е много трудно да се измисли този преход от големи към малки квадрати, а и бието как се нагласила.......
Ас.мари, възхитителни кукли и дрешки! Престраши се и с големите размери, същото е!


Съкровището не хареса бието...  Tired сега ще мисля как да го преправям...  ooooh!
Иначе са от малки към големи...

# 734
  • Мнения: 37
разбрах аз къде е мястото....

понеже не съм разбрала/извинявам се за което/, ако донесе нещо за продажба къде отиват после парите-че имам 1 шал който си търси собственик и той е от този с бобчетата.
 за заглавие :
С радост Плетем ,усмивки да донесем

Общи условия

Активация на акаунт