Къде в Пловдив - 8

  • 90 135
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 802
Момичета с два крайно разнородни въпроса се включвам.

Бихте ли ми препоръчали маникюристка, която работи добре, в района Св. Петка, Гранда до бул. Источен. Иска ми се да си разкрася ноктите за празниците, още не съм решила дали ще е само оформяне и декорация или ще си сложа гел.

Втори въпрос - трябва ни майстор/и за поставяне на ламиниран паркет, около 70 кв.м.

 Аз съм доволна от маникюристката при която ходя . Поставя ми гел, който ми издържа цял месец .
 От св. Петка тръгваш посока гробищата -  точно преди кръстовището на Мария Луиза с Източен ... от дясно под Сталинските блокове , малко след офиса на МТЕЛ.
 Казва се Ели - 888 / 262502

 За Паркета - Иво ще ти препоръчам - 0898 / 410141
 Момчето работи мн. старателно и не взима скъпо .
 Успех - пиши след това дали си доволна .

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Покривки гледах в Джъмбо. Преди време имаше и в Метро  Peace

Момичета, зповядайте в НОВАТА ТЕМА

# 737
  • Мнения: 2 132
nora13 за тези тигани гледах в сайта, но никъде не пише имат ли тефлон или не. Може ли да посочиш къде да намеря тази информация? Съвсем ли не залепва нищо на тях или отначалото залепва и после се отделя от дъното? Защото, ако съвсем не залепва мисля, че ще се окажат с тефлон.

Иначе като инфо Силаргана го дават и за индукционни котлони. Емайлираните, които някой спомена, също са без тефлон, но ако ти се махне малко от емайла стават опасни.


Къде мога да видя възглавници от Спелта на живо?

# 738
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.....

 Аз съм доволна от маникюристката при която ходя . Поставя ми гел, който ми издържа цял месец .
 От св. Петка тръгваш посока гробищата -  точно преди кръстовището на Мария Луиза с Източен ... от дясно под Сталинските блокове , малко след офиса на МТЕЛ.
 Казва се Ели - 888 / 262502

 .
 


На какви цени работи?
Май го отвориха скоро този салон.
Че го видях едва миналата седмица, много ми е удобно мястото и се чудя още?

# 739
  • Мнения: 558
Благодаря за отговорите за масажите  Grinning Ще пробвам в Акваленд първо, удобно е за паркиране (някаква ориентировъчна цена и трудно ли се запазва час конкретно за Вяра?).
JeniB, този салон къде точно на Леонардо Да Винчи се намира?
Усмивка, Паско ще пропусна засега, той ми влиза по-скоро в определението чекръкчия  Laughing

13 лв. гръб. мисля, че няма да има проблем с часа, но е хубаво да се обадиш предварително.!!! Ще чакам да споделиш впечатления.
Момичета, интересувам се за Паско. Вярно ли е, че е бил син на Тодор от Хасково. Някакви координати?

# 740
  • Мнения: 3 216
.....

 Аз съм доволна от маникюристката при която ходя . Поставя ми гел, който ми издържа цял месец .
 От св. Петка тръгваш посока гробищата -  точно преди кръстовището на Мария Луиза с Източен ... от дясно под Сталинските блокове , малко след офиса на МТЕЛ.
 Казва се Ели - 888 / 262502

 .
 

На какви цени работи?
Май го отвориха скоро този салон.
Че го видях едва миналата седмица, много ми е удобно мястото и се чудя още?


 Една съфорумка хич не е доволна от обсулжването на вьпросната Ели. дано се включи лично с коментар.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт