Къде в Пловдив - 8

  • 90 179
  • 741
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 132

JeniB, този салон къде точно на Леонардо Да Винчи се намира?

Тръгваш от страната на Мтел или тоалетната на Райчо, минаваш първо един червен салон със солариум и малко по-нагоре е Вижън (бял е салона).
Свекърът вика един рехабилитатор вкъщи. Като го видя ще го питам за телефон, ако те интересува.

# 421
  • Мнения: X
Да взема да попитам тук,може би вие ще успеете да ми отговорите  Praynig

Къде в Пловдив има магазин за уреди втора употреба?Конкретно ме интересува сушилня Миеле.И евентуално ако сте запонати какви са цените?
На кръстовището на "Щип" и "Охрид" в Кичук Париж/близо е до парк"Белите брези"/ има хладилници,фризери,перални и сушилни....Цена не мога да ти кажа,пък и зависи от модела.....,но имат избор обикновенно.

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
Усмивка, Паско ще пропусна засега, той ми влиза по-скоро в определението чекръкчия  Laughing

двама братя са
другия Пасков е чакръкчия мисля

Не знаех, че са двама. Всъщност чекръкчия/чакръкчия - как се пише това?

JeniB, посоката е към Парчевич, ако правилно съм разбрала? А вкъщи не ме устройва, предпочитам аз да ходя, благодаря ти, все пак.

# 423
  • Мнения: 2 172
Да взема да попитам тук,може би вие ще успеете да ми отговорите  Praynig

Къде в Пловдив има магазин за уреди втора употреба?Конкретно ме интересува сушилня Миеле.И евентуално ако сте запонати какви са цените?
На кръстовището на "Щип" и "Охрид" в Кичук Париж/близо е до парк"Белите брези"/ има хладилници,фризери,перални и сушилни....Цена не мога да ти кажа,пък и зависи от модела.....,но имат избор обикновенно.

Благодаря много   bouquet

# 424
  • Мнения: 368
За масажи препоръчвам д-р Александър Станчев. Невероятен професионалист, човек и лекар.
Работи заедно с рехабилитатора Тодор Райчев, който пък работи главно със спортисти.
Кабинета им е в посока от бул. Цар Освободител/не съм сигурна за името/ към Понеделник пазара точно преди аптека Санита има един безистен. Има и табела.
0888/638 477 д-р Александър Станчев

# 425
  • Мнения: 292
Момичета,мога ли да помоля за малко информация?
Спешно ми трябва да разбера къде има магазини за дрехи за бременни?
Аз лично съм купувала преди 3-4 години от магазинчето в подлеза на Тримонциум,но не знам дали още е там.А искам да заведа приятелка,която ми е на гости от София,да разгледа и тук какво има.
Много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете! Hug

# 426
  • Мнения: 606
Благодаря за отговорите за масажите  Grinning Ще пробвам в Акваленд първо, удобно е за паркиране (някаква ориентировъчна цена и трудно ли се запазва час конкретно за Вяра?).
JeniB, този салон къде точно на Леонардо Да Винчи се намира?
Усмивка, Паско ще пропусна засега, той ми влиза по-скоро в определението чекръкчия  Laughing

13 лв. гръб. мисля, че няма да има проблем с часа, но е хубаво да се обадиш предварително.!!! Ще чакам да споделиш впечатления.

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета,мога ли да помоля за малко информация?
Спешно ми трябва да разбера къде има магазини за дрехи за бременни?
Аз лично съм купувала преди 3-4 години от магазинчето в подлеза на Тримонциум,но не знам дали още е там.А искам да заведа приятелка,която ми е на гости от София,да разгледа и тук какво има.
Много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете! Hug

Магазин за бременни има във Форума в Тракия, в центални хали на втория етаж  , в подлеза на понеделник пазара и в търговския център  до Гранд-а(избяга ми името)

# 428
  • Мнения: 6 206
Всеки път влизам в тези магазини и все се напъвам да си харесам нещо и купя
Е, не става и не става - лоши кройки, лоши платове, ужасен краен продукт
Съгласна съм, че дрехите за бременни трябва да са евтини, защото се носят 2 месеца, но чак пък толкова
Затова си купувам от Тера Нова, Калиопе и Овиесе - винаги има подходящи неща - и панталони и блузони и всичко
Същата цена като в магазините за бременни, съвсем друг вид. Качеството горе долу на кантар.

# 429
  • Мнения: 606
Момичета,мога ли да помоля за малко информация?
Спешно ми трябва да разбера къде има магазини за дрехи за бременни?
Аз лично съм купувала преди 3-4 години от магазинчето в подлеза на Тримонциум,но не знам дали още е там.А искам да заведа приятелка,която ми е на гости от София,да разгледа и тук какво има.
Много ще съм ви благодарна,ако ми помогнете! Hug

Магазин за бременни има във Форума в Тракия, в центални хали на втория етаж  , в подлеза на понеделник пазара и в търговския център  до Гранд-а(избяга ми името)

Маркет Център newsm78 мисля се казваше този до Гранда!!!!!

# 430
  • Мнения: 606

Затова си купувам от Тера Нова, Калиопе и Овиесе - винаги има подходящи неща - и панталони и блузони и всичко
Същата цена като в магазините за бременни, съвсем друг вид. Качеството горе долу на кантар.


Има ли големи номера като за мен или не чак толкова? ooooh! А къде има магазини на Калиопе и Овиесе, нещо не се сещам?

# 431
  • Мнения: 2 132

Затова си купувам от Тера Нова, Калиопе и Овиесе - винаги има подходящи неща - и панталони и блузони и всичко
Същата цена като в магазините за бременни, съвсем друг вид. Качеството горе долу на кантар.


Има ли големи номера като за мен или не чак толкова? ooooh! А къде има магазини на Калиопе и Овиесе, нещо не се сещам?
В Мола. Общо взето във всеки магазин може да се намери нещо подходящо за бременни. И аз не им харесвам дрехите по сцелиализираните магазини за бременни. От тях съм си взимала само бодита и бельо.
В подлеза на Тримонциум си седи магазина.

jul в посока Парчевич, по левия тротоар варвиш, минаваш червения салон и малко след това е белия.

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
Дрехи за бременни има и в Mothercare и в магазин "9 плюс" на колелото на панаира.Дънките на Noppies са страхотни.

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
Към изброените магазини за бременни добавям- на Заимов (рекламата му е с певицата Рени, не знам дали са нейни модели  newsm78), Блага Благоева до Централна поща (има линия за бременни, но и всичкият трикотаж става), Миро в Халите на втория етаж (имат сполучливи кройки джинси и пантлони).
Благодаря за отговорите за масажите, ще пробвам, пък дано си намеря "моят" човек   bouquet

# 434
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Eninka, моя приятелка си беше купила много хубава рокля от магазина, който е под клиника "Торакс". За първи път ми хареса дреха за бременни, купена от специализиран магазин. Ако искаш разгледайте и там.

Общи условия

Активация на акаунт