Къде в Пловдив - 8

  • 90 178
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 453
Знаете ли къде мога да си намеря бурканчета за подправки като излючим левчетата
 Метро, Пикадили, Джъмбо, Била, мисля че и в Сани има  Wink И в Брабантията в халите има много хубави модели.

# 706
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Ще погледна в Пикадили и Сани на другите места съм гледала .

# 707
  • Мнения: 606
Аз имам същия тиган подарък от майка ми(тя е дистирубутор на тази фирма) за новата къща ,ползвала съм го само веднъж доволна съм  PeaceBlush,но майка ми има всичките и е много доволна верно цената е малко над 100лв (незнам точно ) .

Cherry Mam, аз го имам този тиган вече втора година, откакто съм на новата къща и съм забравила всички други тенджери. Ползвай го по-често и ще видиш, че можеш да приготвяш безброй неща. А и в него храната се готви здравословно- на бавен огън и самия материал на тигана акумулира топлината. Hug

Ама едно е да ти го подарят, а друго е да си го купиш сама Joy

# 708
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Норче идвам у вас на обучение   bouquet
От мен продуктите от теб приготвянето белкем се науча на нещо Joy

# 709
  • Мнения: 606
Норче идвам у вас на обучение   bouquet
От мен продуктите от теб приготвянето белкем се науча на нещо Joy

Само мерак да имаш, няма проблем!!!!! Не взимам скъпо #Crazy

Момичета, моля ви кажете някой ЕНДОКРИНОЛОГ с Пловдив, който да работи със Здравната каса, че искам да си направя изследвания на някои жлези.

# 710
  • Мнения: 2 531
nora13 а става ли за индукционни котлони / лови ли магнит/

Може ли някой да ми каже
има ли книжарница в МОЛ Пловдив?
Благодаря!
Има и е много добре заредена!!!

Къде продават нетефлонови тигани?
Искам да ги сменя с някакви други,но идея си нямам къде да отида.В Метро ходих,не намерих нищо подходящо.Идеи?
на циганкия пазар - със сигурност ще има емайлирани  Mr. Green

Последна редакция: вт, 22 дек 2009, 15:36 от veni-b

# 711
  • Мнения: 606
nora13 а става ли за индукционни котлони / лови ли магнит/

Да, става за такива котлони- моя е е такъв- керамичен плот със сензорни копчета, нали така?
А сега ходих да пробвам с магнита- не, не лови магнита!

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте момичета,искам да купя качествена възглавница за спане,но да не е обикновена силиконова и някъде до 30 лв. да и е цената.Посъветвайте ме къде да търся?

# 713
  • Мнения: 802
Здравейте момичета,искам да купя качествена възглавница за спане,но да не е обикновена силиконова и някъде до 30 лв. да и е цената.Посъветвайте ме къде да търся?

 в ЮСК имаше мн. възглавници , мисля, че ще си харесаш от там .

# 714
  • Мнения: 606
Здравейте момичета,искам да купя качествена възглавница за спане,но да не е обикновена силиконова и някъде до 30 лв. да и е цената.Посъветвайте ме къде да търся?

Аз моите от Метро съм ги взимала- има различни видове, може да отидеш да ги погледнеш!!!!

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Момичета с два крайно разнородни въпроса се включвам.

Бихте ли ми препоръчали маникюристка, която работи добре, в района Св. Петка, Гранда до бул. Источен. Иска ми се да си разкрася ноктите за празниците, още не съм решила дали ще е само оформяне и декорация или ще си сложа гел.

Втори въпрос - трябва ни майстор/и за поставяне на ламиниран паркет, около 70 кв.м.

# 716
  • Мнения: 321
Във фризьорския салон "Фабиосалса" в Рилон център на 2. етаж имат маникюристка.
Похвалиха ми я но не съм я изпробвала лично ...

 Peace

# 717
  • Мнения: 400
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6576

Някой да е виждал този мотор, че преди да го поръчам искам да видя колко е висок!

Хмм не съм го виждала никъде този мотор, но утре ще питам и ако го има там от където зареждам, ще кажа височина, мога да ти го дам и с отстъпка-хем ще си  го вземеш от Пловдив да не плащаш транспорт! Ако искаш разбира се, не искам да се натрапвам!  chef

# 718
  • Мнения: 400
Оп сега видях, че си има размерите, сори за включването:)

# 719
  • Мнения: 400
Норче идвам у вас на обучение   bouquet
От мен продуктите от теб приготвянето белкем се науча на нещо Joy

Само мерак да имаш, няма проблем!!!!! Не взимам скъпо #Crazy

Момичета, моля ви кажете някой ЕНДОКРИНОЛОГ с Пловдив, който да работи със Здравната каса, че искам да си направя изследвания на някои жлези.

Има в медицински център Капана, те имат договор с касата. Ето инфо: http://aptekabg.com/mediko-stomatologichen-centar-kapana/908

Общи условия

Активация на акаунт