Тwilight/Здрач- тема 50 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!! щЕ ХОДИМ НА ПРЕМИЕРА!!! ХО ХО ХО!

  • 27 914
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 2 897
О да, забравих да споделя като впечатление от Новолуние, че макар да се появи за кратко Лоран беше страхотен.. страшен в спокойствието си.. перфектен!
Честно казано.. както се казва.. he stole the show (открадна шоуто) заедно с Аро за мен. Едуард кой? Бела.. Джейкъб.. я пак? Лоран и Аро owned it!

# 47
  • София
  • Мнения: 615
I.a.n.a  Hug Аз ако можех да мисля ....ехехей  Joy , далеч щях да стигна, но ... нейсе, не е такъв случая с моята емоционалност. Чувства се. Според мен това е разковничето - чувствата - сложни или прости, силни, изненадващи, неочаквани, непознати, страстни, всякакви и по много, та да има за всички и всеки си докосва различна струна в душата. Затова и повечето мъже като са тупани /т.е. ударни инструменти - нямат си струни/ ще кажат след филма "Ей, тоя поне да я бе на....л". Сори  Embarassed Не съм мъжемразка, напротив, ама реалност какво да правиш. Освен това всичко е поднесено със самоирония, искрено и с хумор. Не може да се каже с една дума - важното че сагата я има. И се надявам всички увлечени в тази лудост да запазят чувствителността си, защото машината за пари е огромна, а славата развращава.

# 48
  • Мнения: 1 162
Искам и аз да ви разкажа на какво бях подложена тази вечер. На гости съм на братовчедката и тя го изтегли. И го прегледа, пред мен. Но аз съм железобетон и не се поддадох на изкушението. Не го гледах, въпреки че тя постоянно повтаряше "оле виж виж, виж" Но аз казах на Цвети мантрата Усааааа 100 пъти и издържах. Вече съм сигурна, че ще издържа и до премиерата.

Няма да пиша повече, защото няма кирилица и пиша в abv.bg на латиница и после превеждам от там на кирилица  ooooh!.

Бони стискай още малко, не остана. Повече коментари утре вечер като се прибера, сега отивам на правя пищови за утре, днес вече ме скъсаха на един изпит. Крайно време беше.

# 49
  • Мнения: 200
thgiliwTwilight  Joy  Hug

Дени може ли и аз да те помоля за едно гифче, когато можеш и имаш свободно време  Praynig От трейлъра на РМ ми е мерака, там дето дават Емили да е у тях и той я гледа и отпива от биричката с такъв поглед, който не само , че боли ми и направо незнам .... за какво говорех всъщност?  newsm78 Опа значи от секудна 1:20  Hug

Яна не само, че ми подейства но и цитирам Цвети " Манията ми е вече на съвсем друго ниво" - нещо подобно беше казала и тя след трейлъра  Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговораooooh!

# 50
  • Мнения: 6
Мишеееее, много се гордея с теб! Браво! Браво! Браво! Щом си издържала да не го гледаш в такава ситуация, значи може да те обявим за желязна! Hug

Мирка, новото ниво на обожание е факт, просто си потрайвам с ахканията и охканията(не си личи, знам Mr. Green), не съм казвала, че Роб е прекрасен с дни!

Хайде оставям ви за малко Hug

# 51
  • Мнения: 2 897
Бел Ами, направих го, ама този момент с бирата е адски кратък, специално пипнах времтраенето на frame-овете с бирата и го удължих, че иначе за миг и изчезваше.. не знам дали те устройва така.. да сложа и момента с тортата? Или? Нправих го 180 високо бтв, гледам, че сегашният ти подпис.. или май не бше твоя.. както и да е. видях, че един подпис е 200 и излзиа чертичка острани, затова 180.. всъщност не знам дали за подпис го искаш.. нещо ен стана твърде добре, но няма перфектно качетсво на РМ трейлъра, каквото има на Новолуние.. ох стига оправдания.. ето.. Hug


# 52
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Това са новите ми придобивки



Взимам дебелия речник и тетрадка и почвам.

# 53
  • Мнения: 54
4 дни до "Новолуние" - 219 дни до "Затъмнение"


СУТРЕШЕН БЮЛЕТИН ОТ ЗДРАЧНОТО МЯСТО

изготвен от Twifanfiction Blog



1. Роб в Ню Йорк – November 19 [HQ]

   

Останалите снимки на линка в заглавието


2. Усмихнат Роб в Ню Йорк

   


3. HQ Снимки на Роб от “New Moon” Cinema Society и D&G Screening

     

Останалите снимки на линка в заглавието


4. Снимки от премиерата на „Новолуние“ – HQ качество

   

Останалите снимки на линка в заглавието


5. Remember me - СНИМКИ



Останалите снимки на линка в заглавието


6. Charlie Bewley in "Life & Style"




7. Режисьорът Крис Уейтс моли феновете: Концентрирайте се върху последната сцена от „Новолуние“ - видео

Ако вече сте Здрачно-зарибен, значи със сигурност вече имате идея за филма или дори сте го гледали и най-верочтно имате и билет. Ами, ако попадате в тази категория, Крис се надява да пазите тишина и да обърнете специално внимание на финала: „Последната сцена е изключително емоционална и води до най-силният кулминационен момент,“ споделя той за MTV News на червения килим, в деня на премиерата в Ню Йорк. „И ще ви кажа един малък спойлер, който се надявам хората да запазят за себе си.“

Във финала — този специален момент между двамата герои е много внимателно подбран и осъществен от режисьора и целият екип. „Всичко беше планирано така, че да достигне този уникален момент,“ Крис отбелязва. Спомняйки си целият филм, той смята, че ще бъде приет много добре по целия свят. „Мисля, че се получи точно така както съм си го предтсвял с малки изключения, като успяхме да се придържаме към книгата и се получи, нещо, което феновете определно ще оценят. Така, че филмът е правен за феновете, които имат огромно желание да видят книгата на големия екран, а не за обикновените филмови запалянковци.“


8. HQ Time Out London Magazine Scans



Останалите сканове на линка в заглавието


9. Ашли промотира в Чикаго

      


10. Колаж направен от ROBSTEN fan




11. Питър Фасинели в шоуто на Rachael Ray, на 23 ноември

 

В понеделник, 23 ноември в шоуто на Rachael Ray ще гостува Питър Фасинели. Питър ще говори за  за всичко свързано с Twilight Mayhem и за каста!

От шоути ми изпратиха тези снимки, за да ми покажат малко от това, което е било!

P.S. Питър е страхотен в „Новолуние“!


12. Интервю с Крис Уейтс за „Новолуние“, сцените и актьорите



Само дни преди премиерата на „Новолуние“, Rolling Stone разговаря с режисьорът Крис Уейтс за филма, за каскадите за сцените, които ги няма в книгата и за лоялността към феновете на Едуард.

Сподели с нас, че много хора те питат как се справяш с отговорността, която поемаш за този филм, за който се очаква голям успех, и също така всеки се чуди защо вампирите имат такава голяма популярност.

Честно, нямаше кой знае какво напрежение покрай този филм за мен, защото вече си имаше твърдо публика, която ще гледа филма 100% , дори да бях направил нещо некачествено. Така че с тази увереност [смее се], се опитваш да направиш най-доброто, и това е което ние се опитвахме да направим. Също така получих голяма подкрепа от феновете, докато не започнаха снимките — всъщност първият ден от снимките имаше повече Y хромозоми, но след това, усетих цялата любов на феновете.

И защо точно вампири?

Осъзнах, че всъщност Стефани Майер не представя точно вампири – не виждаш кръстове, чесън, не спят в ковчези, слънцето не ги изгаря — те изглеждат красиви. По-скоро приличат на гръцки богове. Така че, от друг ъгъл погледнато, историята разказва за Бела, която се влюбва в демоничен бог. И историята описва първата любов — влюбване в човек, за който смяташ, че няма да отвърне на чувствата ти.

Цялото интервю на линка в заглавието


13. Дали Кристен Стюърт ще целуне Робърт Патинсън ВИДЕО


14. Taylor Lautner on Good Morning America ВИДЕО


15. ROBSTEN предложения от I.v.a.n.o.v.a - подбор на клипове


16. Каста на "Новолуние" при Jimmy Kimmel ВИДЕО


17. НОВО! Anya Marina – Satellite Heart (new Moon Soundtracks) ВИДЕО


18. Как трябваше да свърши „Здрач“ ? – Пародия


19. Новолуние – Симс 2 [new Moon - Animaton Trailer]




НОВО ЛИЧНО ТВОРЧЕСТВО ОТ ЗДРАЧНОТО МЯСТО



20. „Розали Хейл“ – глава четвърта, „Грешен отговор“ (част първа) (фенфикшън)



Автор: eleonora1995

Огледах се и установих, че се намирам пред една голяма къща. Тя, също като имението Ройс, бе във Викториански стил. В къщата светлините бяха изгасени, но по алеята към входа и бяха подредени свещи.

Тръгнах по очертания ми от тях път до входната врата. Почуках, но не последва отговор. Натиснах дръжката на врата, тя се отвори и вътре видях, че още много свещи очертаваха пътя ми. Последвах ги и минах пред някаква голяма зала, но не успях да я огледам добре, защото светлината от свещите осветяваше само пътя ми, нищо друго.






14. Страницата ни във FaceBook ТУК


Други Фен Фикшъни, новини, авторски статии и клипове можете да намерите  в Twilight FanFictions Blog

# 54
  • Мнения: 200
Дении златна си  Hug Hug Hug Благодаря ти от сърце, харесва ми, ето ме...кипря се вече  4470 4470 4470 Обичам го този момент  Hug

thgiliwTwilight   bouquet

Ох ей сега седя с мишката върху бутона "Пусни клипчето" на "Новолуние" и сърцето ми ще изхвръкне   Kissing Heart И много, ама мноооогоооо ме изкушиииииии, но успях да натисна "x"-чето на страничката и да не го пусна! Уф мн съм горда, ще се черпя една бира  beer2

Аз да ви споделя, не че не сте забелязали, но Роб е непрекъснато усмихнат и все по-красив!  Laughing

Айде лягам си  Wink


ПП- Студено му е на момчето, тъй ли не се намери кой да го стопли!  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 22 ное 2009, 01:56 от Bel Ami

# 55
# 56
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох, голям съм идиот, зачетох се в скрипта на Новолуние и гледайте кое време стана...

# 57
# 58
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!
Феъри, млъквам и повече няма да се оплаквам, още повече че мятам на ДГ в понеделник
Мише, как издържа?! Ама и братовчедката ти  ooooh!
Приятелят, с който ще ходя на кино си няма и идея какво се случва, не е гледал трейлъри, не е чел книгата. Забранява ми да коментирам даже  Joy Чак му завиждам... Неопетнена душа  Mr. Green
Нова мантра? Силни сме, няма да гледаме!

# 59
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Добро утро. Ани, благодаря за бюлетина  bouquet


4 дни до "Новолуние" 219 до "Затъмнение"


Да, Бони изнамери целия филм и го лепна, обаче и аз се държа. Единствено само гледам началните картинки от клипчетата, но кадрите съм ги виждала. Дяволчето е заключено и няма шанс да го пусна. Ще удържа.

Красе, много мина, малко остана - силни сме, ще устоим Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт