Тwilight/Здрач- тема 50 НОВОЛУНИЕ СЕГА!!!! щЕ ХОДИМ НА ПРЕМИЕРА!!! ХО ХО ХО!

  • 27 918
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Момичета, честита юбилейна тема!

# 31
  • Мнения: 384
Неда,разби ме с тая риба-акула.  Joy Joy Joy
Леле,къде са най-големите фенки на Роб тука да ме затъмнят малко и да не се забелязвам толкова.  Embarassed
Моята трансформация беше бавна-бях обсебена от Едуард и не харесвах Роб,сега харесвам Роб повече от Едуард.Накъде ли ще се развивам още.  Mr. Green
Така е,нета допринася за разпространението на чумата!
Всеки си има лична история Неда,за мен сагата идва при душата когато тя е готова за това.Може и началото на ново учение и философско течение да е това знае ли човек.Как се случи с Междузвезни войни.
Ти как мислиш,каква е твоята версия и история?Защо така докосва?

# 32
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ау, не и Междузвездни войни, моля. Wink

# 33
  • Мнения: 3 818
Лада, много искам да чуя мнение за филма от някой, който не е припаднал още на третата секунда, щом е видял Робърт Joy
Та ще ти бъда много благодарна ако споделиш малко мисли, може и на лични, да не тормозим останалите Grinning

Мен пък манията не ме учудва, даже ми се струва съвсем нормална Laughing

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 942
от някой, който не е припаднал още на третата секунда, щом е видял Робърт Joy
Joy Joy Joy То има ли такива изообщо?!  Blush Mr. Green
Яна, бих се включила като видна кугърка и Робсесната, ама отивам да спя. Утрепана съм, цяла седмица с малкото у на с и съм гроги.
И да знаете Роб е Прекрасен и не се поддавайте на изкушението  Heart Eyes Blush Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 343
Аз съм подложена на тормоз в нас Simple Smile Мъжа е изтеглил торента и само ме бъзика Simple Smile
Ето бе няма ли да го гледаш .. е как няма аз за теб го свалих Simple Smile Направо е нетърпим  Joy Joy Joy
Иванова е направила разкошен колаж .. Уникален ще го видите в бюлетина Simple Smile Знаех че има доста таланти в тая тема  Hug   bouquet

# 36
  • Мнения: 6
Честита ни 50та тема, дано да има още 50х50!


Нещо изпуснах нишката на разговора Blush

# 37
  • Мнения: 3 818
от някой, който не е припаднал още на третата секунда, щом е видял Робърт Joy
Joy Joy Joy То има ли такива изообщо?!  Blush Mr. Green


В Лада ми е надеждата Laughing

Красе, шшшт, аз съм с двете вече 20 дни вкъщи и съм готова полудяла  Crazy Каката ми обяснява как много иска да ходи на градина и аз й казвам "и аз, и аз искам да ходиш" Joy

# 38
  • Мнения: 264
Отказвам се от опитите да дочитам старите теми. Ако го направя ще се включва по времето, когато ще пуснат Затъмнение Simple Smile
И аз нямам намерение да гледам Новолуние преди 27ми Simple Smile Много сме, силни сме. Ще се подкрепяме взаимно Simple Smile Но все пак се шашнах, че в Замунда за 5 часа филмът е свален около 8000 пъти  Crazy

# 39
  • Мнения: 3 818
Лада, сега ако си и разчистиш кутията със съобщенията, цена няма да имаш Grinning

# 40
  • Мнения: 6
Охх, и аз няма сили да изчета старите теми, но ще се метна веднага на тази новичката Laughing Laughing Момичета, ще се гледа...не мога да издържа до премиери-мремиери smile3511 newsm48 Ей сега го пускам, пък каквото ще да става Joy Joy Joy

# 41
# 42
  • Мнения: 0
от някой, който не е припаднал още на третата секунда, щом е видял Робърт Joy
Joy Joy Joy То има ли такива изообщо?!  Blush Mr. Green


В Лада ми е надеждата Laughing


С теб сме като самотни скали сред море от любов. Grinning Grinning Grinning
Пфууу. Избива ме на лирика. А съм си циник по природа. Ще трябва да си лягам. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 6
Хахахах уникално! Веждата е там, Лорънт е.... Joy, а трансформацията ме уби Joy Joy


Стефи, направо се разполагай тук в новата тема, в процеса ще наваксаш (((:

# 44
  • Мнения: 54
Хахахах уникално! Веждата е там, Лорънт е.... Joy, а трансформацията ме уби Joy Joy

Лорънт е УНИКАЛЕН> физиономията е взета ор Пришълеца ...  hahaha hahaha hahaha
И ме нме изкефи кученцето  hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт