Asi / Гордата Аси - 18-та тема

  • 31 345
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198
На Иксан пък му казват,че дъщеря му най-вероятно е отвлечета,той седи и едва,едва премигва на парцали. ooooh! ooooh!Ако Нириман беше чула щеше да профучи тайфун из Антакия. Mr. Green
Имам въпрос за анкетата:Само един отговор ли можем да дадем,че много ще се затрудня така. Mr. Green Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 375
анкетата е за Али, че да си изкараме беса Mr. Green

мислете отговори за тази на Дама Пика, та в следващата тема да можем да я сложим, да имаме и някоя друга сериозна анкета Mr. Green

аз съм за всичко на куп, даже и друго ще му правя, ама си налагам цензура, че ще има пак чистка Whistling

# 17
  • Мнения: 56
Гласувах всичко на куп,и това му е малко даже. #2gunfire  fight

# 18
  • Мнения: 122

Пуснете една анкета: За романтичните мъже, срещаме ли ги често в забързаното ни ежедневие?
Като възможен отговор включете и мнението на Miss Smiley. Резултатите ще са  интерени  Peace
- да, всеки ден срещам такива
- да, но са от изчезващ вид
- не, мисля че такива мъже не съществуват
- не, но съм чувала за такива
- нямам мнение
- друго, моля споделете в темата

може би нещо такова .... дано да се появи Дама пика и да даде тя отговори

# 19
  • София
  • Мнения: 375
хихиххи, като нищо анкетата да има само една графа използвана Joy Joy Joy Joy

както са му набрали всички hahaha hahaha hahaha

аа Гале, Нериман ако беше разбрала и в Станбула щеше да се чуе гръм hahaha hahaha hahaha

тя Антакия си я носи на главата и при най-малкия проблем Mr. Green

# 20
  • Мнения: 422
 bishop ех Алито ако знае како го чака   tiptoe
за анеката Grinning от сега знаем кое ще победи

# 21
  • Мнения: 7
За анкетата:
Що е романтичен мъж? И има ли почва у нас?
1. Галантен, нежен, не пропуска и най-дребния детайл.
2. Добър приятел и страстен любовник ала Демир Доган.
3. Способен на дребни и мили жестове.
4. Да те издигне до небесата и бавно да те свали на земята.

Попитах моят съпруг и той каза, че има почва у нас и той бил такъв  newsm78 - донякъде.

И предложеното от Тони е много добро.  newsm10

 

# 22
  • Мнения: 122
Пууу аз докато се накумя то има анкета  Hug
аз съм за всичко плюс разни други неща ... които си ги мисля само ...  censored

# 23
  • Мнения: 76
И аз гласувах за всичко на куп, само че ще започна с камъните, па после ще видя в какъв ред ще изпълня списъка на мъченията  boo

Представете си, че тоз домат е камък  hahaha hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 7
И аз нещо съм заспала. Сега разбрах, че анкетата е пусната.  Joy
Гласувах - всичко на куп! Това заслужава!   tooth

# 25
  • Мнения: 10
 Мерси за новата тема    bouquet   Новата анкета ме кара да се замисля . Единият отговор може да бъде , че ги има - има  , но колко от тях го показват  и си го признават без да мислят , че някой им се подиграва . Знам ли  newsm78

# 26
  • Мнения: 127
Дали е още жив Али,кат гледам гласуването Grinningнема начин да е.
Добре почна серията ,даже на боя се похилих и за мътеницата дето ша я бърка Сърмичката в главата на Аслан,тая ша му избие всичкото масло.Ама после ми се стъжни.Тоя новия ортак ми е по гнусен даже и от Али.
Демир беше страхотен.

# 27
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Морганче, благодаря за новата тема    bouquet  bouquet  bouquet ! Гледам изтипосала си ме в „любими моменти от филма...“ С голяма отговорност си ме натоварила Joy Joy Joy.

А на Али и всичко на куп пак ще му е малко. Засега няма посочени други отговори, освен един – изненадващ newsm78

# 28
  • Мнения: 0
Една серия ни стига с пълно щастие... пак се започна с мъката...  newsm45
Мурат е нечовешки добър актьор...  smile3501 как да не го обичаш Two Hearts
Много сладки и много влюбени в трактора... на нивата с мотиките... в колата  loveuuu
"Твойте мечти са по-вежни за мен"... много силно thumbsup
Аси с поло рокличка, с ботуши на токчета, с прибрана коса...
стилистите ни припомниха за 2-3 минути, че е красива yes
Тоз лайнар Али отново размъти водата... набързо влезе в комбина с другия говняр Зафер /извинявам се за нецензурата, но не ми идва друго на ум/...  fight #2gunfire #2gunfire #2gunfire
откъде му се падат все такива съдружници на Демир... жив да го ожалиш smile3518
Това Дефне ми пълзи по нервите... сякаш в саксия е расло...
От Нериманка да е пресметлива го очаквам... все пак е дъщеря на Джамал ага... крушата не пада по-далече от дървото... но на Дефнето как му светна да иска компенсация... да му вземе половината имущество на Керим smile3555
Керим и Аслан вкараха малко екшън във филма box Аслан ми е много противен, но не може да се отрече, че защитава сестрите си yes
Избора на жена на Аслан е връх в комедийния жанр tooth
"не е ли дребничка"... "дребните кокошки имат повече пиленца"... " малко е кривогледичка"
"лицето и е кърваво червено, точно като за Аслан" rotfImao rotfImbo rotfImao

За анкетата... всичко накуп и това му е малко newsm44


# 29
  • Мнения: 25
Браво за анкетата smile3501 newsm20 Естествено ще му причиня всичко на куп на тоя плужек и ще повторя и потретя даже box bash smile3537 fight #Sniper smile3515 #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт