Asi / Гордата Аси - 17-та тема

  • 29 549
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 10
Ах момичета, душата си давам да ми говорят и на мен така.................
  Не си само ти ... smile3521

# 226
  • Мнения: 295
Вижте, можеше и по - зле да е. Я си представете, че я баха облякли с килотки, с връзчици на коленцата. Тогава вече щяхме да изпадаме. Така, че добре е  Peace

# 227
  • Мнения: 27
Като казахте нощничка, не ви ли направи впечатление, че в единя кадър бяха облечени, после Асито се появи с нощничката. Сигурно в банята я облича  hahaha

# 228
  • Мнения: 7
ааа Вики, недей тъй може пък тя да ключа към бараката

аз имам по-хубава, но такива слова не чувам



Ще се пробвам!  hahaha

# 229
  • Мнения: 7
Като казахте нощничка, не ви ли направи впечатление, че в единя кадър бяха облечени, после Асито се появи с нощничката. Сигурно в банята я облича  hahaha

Просто кадрите са снимани по различно време - сигурно. Thinking

# 230
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Лека вечер от мен и да сънувате....

# 231
  • Мнения: 7
Лека вечер от мен и да сънувате....

Лека вечер! Hug

# 232
  • Мнения: 295
Лека вечер от мен и да сънувате....

Лека вечер! Hug

лека и от мен

А и Демир да го има на повече места

# 233
  • Мнения: 1
 smile3521 smile3521 smile3521 newsm44 newsm44 newsm44 newsm24 newsm24 beer beer3 beer2 cheers -това е общо взето от мен след днешната серия!!! просто съм хеппи -и тва е!!! newsm10

# 234
  • Мнения: 1
Лека вечер от мен и да сънувате....

Лека вечер! Hug

лека и от мен

А и Демир да го има на повече места
Съгласна съм-да го гледаме по-често....а ако можеше да се клонира... smile3508

# 235
  • Мнения: 198

Съгласна съм-да го гледаме по-често....а ако можеше да се клонира... smile3508

Може,може  Mr. Green Mr. Green

# 236
  • Мнения: 1
Каква работа имаше Ихсан да спи у Аси точно сега!
Ако не беше той не телефона, ами духова музика да им беше засвирила нищо нямаше да чуят. На сутринта можеше да са до кръста във вода но щяха да са ....
Много ми хареса Нериман като каза " Ставай Сюхейля, чергата ни се е подпалила , ние тука..."
Толкова бяха сладки Аси и Демир . Отдавна не ме беше свивало така под лъжичката.

# 237
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
iva19690, mareaaa, mmimi, viki_17, geri iv, galina_malina, galikamalka, STIVAs, zizu_70, mama i4e, Linkata, lily55, BECHOLINA, cleose, Shakira Sanz, nazis, skofiild, cura63, evpetkova, Svetlasim, tonika2006, svetulka64, did4e, beton, jori68, lina_4, vania_e, npackoBka, vihar, liazi, zlatina74, adenceto11, danadani, yankamih (+ 8 Скрит/и) и 30 Гости преглежда(т) тази тема.

Гледай колко народ имало в темата, а само малцина пишат  #Crazy

Пуснете една анкета: За романтичните мъже, срещаме ли ги често в забързаното ни ежедневие?
Като възможен отговор включете и мнението на Miss Smiley. Резултатите ще са  интерени  Peace

# 238
  • София
  • Мнения: 2 079
Балконът ще падне от натоварване ....  hahaha Joy
Такова натоварване си спомням само по време на гледането на 1001 нощи по турската телевизия.
Тогава имаше превод в ефир, а сега кой какво чака, та има толкова много хора?!  newsm78

Здравейте, момичета!
Нямате изчитане, ей! Да не отиде човек на работа ....  ooooh!
Докато чакам Мерилин да качи серията се връщам да ви изчета!  Wink

# 239
  • Мнения: 1

Съгласна съм-да го гледаме по-често....а ако можеше да се клонира... smile3508

Може,може  Mr. Green Mr. Green


ех...мечти,мечти-и пак да кажа ако не е споменавано в близките 5 мин--СТРАХОТЕН МЪЖ!

Общи условия

Активация на акаунт