Asi / Гордата Аси - 18-та тема

  • 31 348
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Мерси за новата тема    bouquet   Новата анкета ме кара да се замисля . Единият отговор може да бъде , че ги има - има  , но колко от тях го показват  и си го признават без да мислят , че някой им се подиграва . Знам ли  newsm78

Има такива мъже, но са малко!  smile3521

# 31
  • София
  • Мнения: 5 334
Глас за "всичко накуп". Е, да му *** и псето долно, да му ***! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 32
  • Мнения: 198
И аз му направих всичко на куп,но доста се колебах,не за друго ми докато ги четях едно по едно така живописно си ги представях,че чак се размечтах. bash Rage

# 33
  • Мнения: 152
Понеже има много мръснишки поглед,което ме кефи първо бих го "оправила",а после ще му мисля какво да го правя. newsm62

# 34
  • Мнения: 10
..
.
Има такива мъже, но са малко!  smile3521
[/quote]  За съжаление и аз така мисля , и друго  колко мъже след,  да речем 10 и повече години брак са все още романтични  #Crazy

# 35
  • Мнения: 0
Изпуснах началото на серията , но ще наваксам по-късно. Но видях сцената с пожара. Голяма игра направи Мурат, страхотен артист и страхотен мъж.
А за анкетата гласувах с всичко на куп. И това му е малко на тоз гадник.

# 36
  • Мнения: 0
Много, много ми хареса този епизод! Сценаристи, актьори (особено един, не е нужно да се назовава  Heart Eyes ) режисьор и компания показа за пореден път страхотни умения - от комично начало, до едно от може би най-силните драматични изпълнения на Мурат (ето, все пак го назовах) до този момент. Изпълнено перфектно!

# 37
  • Мнения: 7
Този такива ги надроби без въобще да мисли от завист и злоба, а после се сетил да пита Примата - Зафер, къде е Аси?!? Толкова самовлюбено човече,направо е за гилотината А после ББДемир спаси Аси, а тоя след дъж качулка и чии го търсеше там. Та даже се и простреля- да беше гушнал букета още там, а продължи с гаврите.

# 38
  • Мнения: 7
Много, много ми хареса този епизод! Сценаристи, актьори (особено един, не е нужно да се назовава  Heart Eyes ) режисьор и компания показа за пореден път страхотни умения - от комично начало, до едно от може би най-силните драматични изпълнения на Мурат (ето, все пак го назовах) до този момент. Изпълнено перфектно!




Да, изпълнението на Мурат и тази вечер доказа класа, но те и останалите са безупречни.  Peace

# 39
  • Мнения: 0
   Не ни оставиха поне една серия след  luvbed да им се порадваме, като хората, а веднага ни приземиха и ни накараха да отрезнеем от вчера! Майче ни дойде множко почерпката на всички! Simple Smile Егати и серията, предпочитам да не я бях гледала!!!

# 40
  • София
  • Мнения: 2 079
Здравейте на всички!
Страхотна е била днешната серия, много силна!
Гледала съм я, но искам да чуя и нашия превод!
Ще изчакам търпеливо Мерилин да я качи и ще й се насладя с кеф!

А  за анкетата малко е всичко накуп да се направи на това животно Али!
Глас за всичко накуп! #Cussing out

palomino, не тъгувай! Има време и за наслада, но по-късноBlush

# 41
  • Мнения: 56
Който знае турски, моля да преведе.Тук е нашия филм под 31 ,а Туба -32,Мурат- 33
http://www.kanald.com.tr/FotoGaleriler/GaleriDetay.aspx?GaleriId=1475

# 42
  • Мнения: 295
Галсувах със всичко накуп. Даже и изброеното му е малко.
Днешната серия супер яка гледам - по коментарите ви!!!!

# 43
  • Мнения: 3
Гласувах "всичко на куп" и пак ще му е малко. Не ги понасям такива. Никога не съм могжела да разбера тази отмъстителност у някои хора. Що за човек е този, който таи в себе си толкова много злоба, такова желание за мъст?

# 44
  • Мнения: 7
Гласувах "всичко на куп" и пак ще му е малко. Не ги понасям такива. Никога не съм могжела да разбера тази отмъстителност у някои хора. Що за човек е този, който таи в себе си толкова много злоба, такова желание за мъст?

За съжаление има много такива като него и в реалния живот. Аз не съм конфликтна личност, но всичко си има граници. Но и на най-големият си враг не бих причинила такива низости, а да не говорим за убийство.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт