Любители на котки - тема 32

  • 34 981
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 64
elica, виж тук дали нещо няма да ти свърши работа.

http://www.zoomagazin.eu/index.php?clear=1&cat=195&cat1=82

# 46
  • Мнения: 128
Бени и Ори са много сладки, миличките, подхождат си, сигурно сега още се срамуват един от друг, според мен ще се "отпуснат" така да се каже! Wink
Моят Мики от вчера се държи по-нормално за него след кастрацията-хапе ме, играе си и издава вой пред спалнята като не го пускам, много се радвам, че си е същото диваненце, че доста дълго ни се сърди, цяла седмица!
Ted cat, мерси за темичката!

# 47
  • Мнения: 608
Благодаря на всички за бързия отговор за кастрацията  Hug
Нашата вет се е преместила и ще търся друг кабинет в близост.

# 48
  • Мнения: 10
А Бени вече се поотпусна. Пак съска, ама поне се разхожда и души. Може и да се поотпуснат. Много са смешни. Първо Ори излезе изпод леглото и тръгна към него, ма той я изсъска и тя избяга. Сега той се разхожда и като се доближи до нея тя ръмжи и той подвива опашка

# 49
  • Мнения: 64
Изглежда като че има надежда (даже на рима го докарах).  Аз поглеждам през 5 мин., вълнувам се май колкото вас. newsm62

# 50
  • Мнения: 239

ganbg,кучето ти дог ли е?!?!


Moonlight кучо е курцхаар - ловна порода - прилича на пойнтер, но е кафяво и една идея по-едро. Бяха две, но се наложи да приспим мама преди половин година. Имахме много перипетии с нея - 2 операции и други болежки, накрая неможше да ходи... много трудно решение беше... smile3518  затова и не бях писала много време тук...

Ори и Бени са големи сладури... да но се отпуснат по-скоро... Той ще трябва да опознае новата къща. После и булката. Доста време ще им трябва...
А пък ние с мъжо ще помислим дали да не се наредим на опашка за бебе  Mr. Green
на мен ми се иска още 1 коте... на мъж ми още 1 куче - врънка ме от доста време... чудо

# 51
  • Мнения: 239
Изглежда като че има надежда (даже на рима го докарах).  Аз поглеждам през 5 мин., вълнувам се май колкото вас. newsm62

хехе.. аз мисля че се вълнуваш повече... все пак са ти пред очите - на твое място адреналина ми би счупил скалата за мерене   Mr. Green

# 52
  • Мнения: 10
Мислете, мислете.... то само да стане. Иначе ще ги дадем котетата. Аз много ще рева, ама ще ги дам. А и от форума сте с предимство, нали цялата драма проследявате съпричастно. Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 239
оф ама съм и аз... muronka помислих че поста е от naturu... Sick

# 54
  • Мнения: 239
На мен Сода ми е голям бяс. Много е лоша с мен. Даже си мисля дали ако роди поне веднъж няма да се кротне малко. Тя мрази жените. Влезе ли жена в къщата започва да я съска. Мен ме напада постоянно - предизвикано и непредизвикано.. няма значение. А мръсницата като види мъж и се гушва в него. Дали е от значение това че е разгонена почти постоянно - докато я гледаш тиха и спокойна и изведнъж започва да мяучи страшно, да се влачи по пода и да се търка във всичко което може...Ако посегна да я погаля ми се хвърля яростно на ръката и забива зъби и нокти - но е предупредително... направо до кръв... отглеждам си коткодзила (извинете ме плагиатството  Mr. Green )

# 55
  • Мнения: 10
Аз точно сутринта се замислих, че мойта има проблем с мъжете. Само като се прибере мъжа  и веднага под леглото. Да не се окаже пък лесбийка  rotfImbo

# 56
  • Мнения: 1 919
elica676 виждам, че си от Варна, виж да 1ва страница списъка с котките...има и списък кой къде ходи на ВЕТ, може да си харесаш някой и да чуеш отзиви от 1ва ръка.
ganbg  Сода казваш голям бяс  Thinking Томазе е същия...хапе, дере и кастрацията не помогна..единсвено детето и мен не хапе...пази територия сигурно  Heart Eyes моя мъж като го види в леглото и почва едно мяукане и съскане...не могат да ме поделят hahaha

# 57
  • Мнения: 64
nаturu, много ти е модерна котката!!!Нали сега постоянно прокламират толерантност към различните. Да не се е заразила от някое тв-шоу, че ги има в излишък?  Според мен просто кокетничи. Разтовари ли се поне малко напрежението?

# 58
  • Мнения: 239

ganbg  Сода казваш голям бяс  Thinking Томазе е същия...хапе, дере и кастрацията не помогна..единсвено детето и мен не хапе...пази територия сигурно  Heart Eyes моя мъж като го види в леглото и почва едно мяукане и съскане...не могат да ме поделят hahaha

Няма спор, че е ревнивка... Преди време взехме в къщи 1 куче да го гледам за 2-3 дни докато му организират дом и транспорт - скъпа визла с родословие и т.н. За по-малко от 5 минути беше настроила Мо срещу визлата и след няма и половин час беше нападнато от Мо (който дотогава не беше появявал агресия). Разкъса му носа и 2 дни сме били нащрек, разделени и с повишено внимание. А малката мръсница отива при Мо и го поздравява. Не можех да повярвам на очите си... а тя отива и се гуши в Мо и се гали в него. Визлата не прояви никаква агресия към никого - няма такова спокойно куче - и беше бебе - 6-7 месеца.

# 59
  • Мнения: 10
Вече се гледаме,  ама от няколко метра. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт