Любители на котки - тема 32

  • 34 979
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10


Ей това се случва. Седят си в двата края на коридора. Бени съска, Ори бяга. Ще видим дали нещо ще се промени

# 31
  • Мнения: 259
Сладури!

# 32
  • Мнения: 10
ahasver, котката ти е невероятна. Гледала съм ги по изложбите-  най- красивите по изложби са за мен. Излъчването им е страхотно и на снимки винаги излизат добре. Единствената порода, която е късокосместа, но я обожавам. (Аз обичам да са космати по принцип)

# 33
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
ahasver, котката ти е невероятна. Гледала съм ги по изложбите-  най- красивите по изложби са за мен. Излъчването им е страхотно и на снимки винаги излизат добре. Единствената порода, която е късокосместа, но я обожавам. (Аз обичам да са космати по принцип)

  bouquet

# 34
  • Мнения: 154
Теди,сега Нико какво ще прави без Бени?Сигурно ще му е мъчно.А Ори и Бени дано скоро  да се отпуснат.Много си подхождат.

# 35
  • Мнения: 8
Записвам се да следя темата.... Hug

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Дано Grinning Бени много срамежлив се оказа, че чак и съска на такава хубава булка Party А Нико верно сигурно се чуди какво става Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 10
Ама не само Бени. Тя и булката срамежлива. Мина и разгоненото май Grinning

# 38
  • Мнения: 1 252
Здравейте , момичета ! Отдавна не съм писала тук , но имам проблем...
А док , е на риболов .
Котарака ми има нещо като разстройство .  Какво да му дам?
Имам сулфагванедин , но за котка ? Confused

# 39
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Роял Канин пауч INTESTINAL S/O , но ако не стегне в същия ден котарака трябва незабавно да бъде прегледан от ветеринар,този пауч ще подейства ако разстройството е предизвикано от храна и никакви човешки лекарства без да са предписани от вет...други симтоми-повръщане, вялост,отказ от хранене?

...изглежда така

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 11:41 от ahasver

# 40
  • Мнения: 608
Дано скоро се отпуснат младоженците, че да се порадваме всички дружно тук на прекрасни бебета  Grinning
Моя Спас оздравя, обаче не се отказва да ми маркира..Ох, никак не ми се искаше да стигаме до кастрация. Бихте ли ми казали ориентировъчно колко струва?
Анн@ и тук те засичам  Grinning Не знам за лекарство, някой път храната не им понася и като я "изхвърлят"-минава. Пробвай с ориз-моите котки обожават и им помага.

# 41
  • Мнения: 1 252
Eli , благодаря за отговора!
Ще му дам ориз , дано го яде!
Аз съм писала , в старите теми , но не си ме засичала
Имам котарак:

# 42
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен. Следим развитието на свалката и очакваме резултати. Дано се отпуснат младите. А не трябва ли няколко пъти да се видят, или да са заедно поне ден-два? Аз не ги разбирам нещата, но все пак трябва да се опознаят, нали са хищници и си знаят територията. Изглеждат много изплашени и срамежливи. Те и мамите точно ще се опознаят.
me40pooh, как са нещата при вас? Aнн@, според мен не е правилно да даваш каквото и да е лекарство  (неустоим котарак имаш) , без да си се консултирала с ветеринар. По-добре изчакай, може да мине. или поне се допитай по телефона с доктор. Още повечее сулфагванидин. Месечинке,, съгласна съм с предложението ти, там сме и с двамата котараци, кажете какво трябва по организацията, много съм стриктна и изпълнителна.
Ние сега се връщаме от борсата, най-после се добрах до нея. Има всичко, девойките бяха заети, аз - много неподготвена с желанията, но ни обърнаха голямо внимание и ни обясниха всичко. Купих и аз замразени неща - да видим. Сега ги размразявам и ще докладвам. Купих и РК - суха и Профилум (тази не я бях чувала) .И драскалка като мишка с топче, Данчо за 5 мин. й извади очите и й скъса мустазите. Сега звъни постоянно с топчето. И пачове купихме, моите не могат без мокра, а консерви не ядат никога. А Дарлинг даже не помирисват, под никаква форма.
Чакам развитие и стискам палци на младоженците. Снимки - задължително!!!

elica676,  на нашите  кастрацията струваше 60, или 70 лв. , но аз за 10-20 лв разлика не бих си сменила доктора, а и за повече не бих.

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 11:57 от muronka

# 43
  • Мнения: 1 919
Aнн@   Heart Eyes страхотен пухчо си имаш.
ahasver   Hug ох, този Арчи такава слабост ми е! Как величествно изглежда.Много е красив, и така "пухин" ми изглежда. Зимата козинката по-гъста става нали?
За младоженците, стискам палци, ама нищо те сега да се запознаят, а следващия път ще очакваме бебета...дано стане от 1я път.
Нашата кастрация струваше 50лв преди 2 месеца. Цената и варираше според кг, може би смятат цената на упойката. newsm78

# 44
  • Мнения: 219
Добро утро на всички,то обед стана де....ама аз сега ставам.
Много са сладки Бени и Ори-дано се поотпуснат.Хм,то при котките май не е като при кучетата тая работа... newsm78
А как е Нико?!?
elica676 ,нашата кастрация струваше 60 лв.В София-Люлин е кастриран.

-тая снимка направооооо... Heart Eyes Hug HugСтрахотен е със тая шапчица и муцунката дето е направил.

ganbg,кучето ти дог ли е?!?!

Общи условия

Активация на акаунт