Любители на котки - тема 32

  • 35 015
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 64
Личи си кой си е в къщи. Бени гледа много изплашено и тъжно.

# 61
  • София
  • Мнения: 98
Да се разпиша и аз , Теди мерси за темичката  bowuu
Да, Бени малко тъжно гледа, друго си е като терена е твой  Grinning
На Мери като и доведохме мъжо, чак след вторият ден се сближиха, ама тя беше голяма страхливка  Flutter

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 14:58 от margita

# 62
  • Мнения: 4 116
Аз най- накрая се прибрах вкъщи... гледам - напредват лека полека нещата.
Не съм и очаквала да го посрещне с прегръдки от вратата  Laughing но до няколко дни ще свикнат един с друг. Стрес е и за двамата, и надали друг път бил се навила на такава процедура. То самото пътуване в колата не е особенно приятно - Бени мяука доста и ме закачаше през решетката.
Честно казано, предпочитам много да не мисля по въпроса как се чуства и колко е уплашен, че е на ново и непознато място, защото ще ревна и ще хукна да си го взимам, а така нищо няма да стане.
Знам, че при naturu е в добри ръце и с това се успокоявам.
Той и да съска, надали ще хапе...  може да  пробвате да го гушнете, но пък да не проревнува Ори ...
Нико засега не е почнал да реве и да тръси Бени. Дано и по- късно да няма драми.

# 63
  • Мнения: 64
Ted_cat, мисли си, че е за добре. Ще се опознаят и ще се харесат. Всяко същество си има характер. Нашият черен котарак много обича да пътува, застава си на задното стъкло и е атракция на пътя, даже сам си влиза в колата. Като му стане скучно , обаче, идва при мен да го гушна, а аз съм доста дребна и няма как да карам. А малкият умира от страх и надава вой до небето. Ако не  е в чанта, да не вижда какво става, няма начин. Недей да тъгуваш, ще се сприятелят. smile3521

# 64
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ши стани рабутата няма как да ни станииииии...Simple Smile Само търпение , търпение....
Натуро - гушкай го , ако ти дава и викай Ори да дойде - може покрай твоите ласки , че и почерпки с нещо фкусничко да се отпуснат по-бързо....Дай Боже , че страхотни дечиня ще станат ....лелелелеееее

Много стана интересна новата тема ....браво на двете свати!
Аз така с едни братя комшии , сватихме се с булонките си и досега все свато - сватя си викаме...децата ни си починаха от старост, имаха страхотни бебета , ма живот , кво да го правиш...

# 65
  • Мнения: 613
И аз като близка на булката искам да следа как върви сватосването  Naughty

# 66
  • Мнения: 10
Мен до сега ме нямаше- трябваше на лекции да ходя. Но мъжа се прибрал и се харесали с Бени. А аз като се прибрах преди малко- гали ми се, мърка, лигави се.... разбрахме се с него вече, ама те двамата още се съскат. Но пък поне се доближават- метър е най-близката дистанция за сега.
Та Теди, не се безпокой, вече не е толкова тъжен, на нас ни се радва.

# 67
  • Мнения: 416
Бреййййййй изтървала съм пак работата, гледай ти какво неща са се случвали. Нямам време и доста рядко взех да влизам.Но с тази сватбааааа ,лелелеееее как се решихте....най вече naruto . Като прибрах Зоро беше голяма трагедия у нас, Джес изкара 3 дни на секцията отгоре и ми съскаше....сега вече и езици си разменят ,но доста време мина - 1 година... Дано при тях е по кратък периода  Peace Peace Peace  Heart Eyes Ще следя рзвитието.

# 68
  • Мнения: 64
И аз като близка на булката искам да следа как върви сватосването  Naughty

Ама не приключи ли връзкарството ?

# 69
  • Мнения: 1 252
Добър вечер!
Преди малко се прибрах и купих Роял Канин пауч INTESTINAL S/O , но не го ял още.
А днес го оставих само на вода.
Дано сега хапне от Роял канина.
Благодаря на всички , които се отзоваха и хубава вечер!  bouquet

# 70
  • Мнения: 4 116
И аз като близка на булката искам да следа как върви сватосването  Naughty

Ама не приключи ли връзкарството ?

Ааа, прабабата  не е с връзки  Mr. Green , а с предимство.

naturu , той Бени така си гледа тъжно, не му се връзвайте. Щом мърка и се спогажда с мъжа ти- значи всичко е наред.
Преди малко съобщих на моя мъж, че съм дала Бени за няколко дни при снахата, а той вика там да си останел....  Tired Аз се направих на непрочела, и казах, че ще си имаме котенце след няколко месеца  hahaha  Жалко, че нямаше как да му видя физиономията. Не че ще взема коте за нас, ако изобщо има котета де...

# 71
  • Мнения: 1 288
Абе, аз да ви попитам за въпросната борса...Предлагаха ни РК за персийка за 8 лв./400гр. и 2 кг. за 30 лв. Ами то къде му излиза сметката, след като аз си купувам РК за 11.80 лв/кг.? Следвахме точно инструкциите за разположението й, тоалетни не сме гледали, защото си купуваме Фрискис от Метро. Но предпочитам да си купувам РК откъдето си купувам по принцип, още повече, че кварталният магазин я дава по 14.20 лв/кг. Като направи човек простата сметка става 2кг. за 28.40 лв., аз ли нещо не разбрах, що ли?  newsm78

# 72
  • Мнения: 1 027
хехе, сладури са Бени и Ори Simple Smile)))) а дано станат бебета Simple Smile а иначе Ори ми прилича малко на моята Пуфи Simple Smile Много е красива Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 13 177
Zila, ти говориш за пакетираната, че е скъпа. Там продаваха и на килограм и беше около 10 лева. Теди си купи и знае по-точно.

# 74
  • Мнения: 4 116
Да, 10 - 10, 90 беше килото на насипната РК. Аз взех 2 вида и не  понмя точно цената на кой вид колко е била. Единия вид е за козина и кожа, другия вид - за разграждане на космите в стомаха.

Общи условия

Активация на акаунт