Любители на котки - тема 32

  • 34 974
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Тедиииии,мерси много Hug Hug  bouquetСупер много се учудих като го видях диването облещено най-горе Mr. Green
Видях,че и сватба ще има   bouquetТака се развълнувах а за вас незнам......живот и здраве малките ще са страхотни.И Бени е страхотен и булката и тя .... Heart Eyes Heart EyesНаправо се замислих как да убеждавам за трето коте.... newsm78 newsm78 Sad
Да ни държите в течение за събитията.... Hug Hug

# 16
  • Мнения: 4 116
Сателита е всеобщ любимец, как няма да е на 1-ва страница  Laughing
Ако си вземете малко коте, идвам да правя фотосесия специално с Арес  Mr. Green  Обожавам снимки на малки котета с огромни кучета  Joy особенно ако котето е захапало ухото на кучето, или се ежи настръхнало.

# 17
  • Мнения: 64
 Урааааааа,      

Трябват ли булчински букет, подаруци за сватовете....Ние нали вече сме над тези неща, отде да знаем? Чакаме продължение. Сигурно ще има

# 18
  • София
  • Мнения: 13 149
 hahaha Бабо Теди, супер темичка! Много се радвам за сватосването  Mr. Green.

naturu, много  красива младоженката! С Бени много ще си отиват  Grinning.

А аз да продължа предишната темичка с ревюто на шапки  hahaha:

със зелена шапка  Grinning





Последната е малко малка, но и на ухото става  Joy Joy Joy.

# 19
  • Мнения: 10
smile3532

а аз си мислех, че само моята луда котка обича пликовете  newsm62

# 20
  • Мнения: 219
Ами Теди,заповядай,ние и без това живеем наблизо,така че Hug
Пък и Арес поне по отношение на котките е доста възпитан и безкрайно търпелив. : Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Здравейте и от нас Hug
Гледам сватба ще има, а честито Laughing
spatifia ВаЛя,
хайде, дано всичко вече да се оправя Simple Smile

# 22
  • Мнения: 239
Айде и аз да се запиша в новата темичка.
На сладура Сателитко много му отива да е на 1-ва страница.

naturu  Ори е много красива котка... от двамата с Бени ще излязат много хубави пухчета...

Обожавам снимки на малки котета с огромни кучета  Joy особенно ако котето е захапало ухото на кучето, или се ежи настръхнало.
Ted_cat ето една снимка... това са Сода и Мо - е не е настръхнала, нито се ежи, но е снимана в периода преди да посмея да ги оставя сами в една стая...



# 23
  • Мнения: 154
Чета,че сватба се заформила,ами то такива красавци как да си устоят един на друг.Хайде дано стане работата.Честито и от нас! Може да ви пратим един шафер

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Хихих, представяте ли си да направим една сватба, като в онзи сериал "От обич", дето организираха сватба на кучето си, с булчинска рокля, фрак, торта, гости... И да съберем цялото котешко воинство Crazy Ще ни пишат по вестниците Joy

# 25
  • Мнения: 940
Здравейте! Не знаех за тази тема и се надявам да приемате нови членове. Ние си имаме котарак--Пухчо е на галено, а иначе е Тоби.
На година и половина е и съжителства успешно с куче шар-пей.

# 26
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Хич не си и помисляйте да се сватосвате на лични Naughty Искам всички потни мяукащи подробности! Wink

Хайде, да се обичат младите! Two Hearts

# 27
  • Някъде там
  • Мнения: 139
Здравейте,запис и от мен. HugТеди

# 28
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен!
Нямам време да почерпя с кафе, че чакам сватята  newsm53
Ще дойдат след половин час може би.
А за шаферчето- страхотно, даже е в нашите цветове. Не знам  кумовете обаче как ще изберем  newsm62
Момичета, не мога да повярвам, че така бързо се случиха нещата- вчера се оплаках тук и готово.
Не случайно си имаме един лаф у нас - "BG-MAMA ЗНАЕ ВСИЧКО"

# 29
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Добро утро на всички,  Grinning

гледам сватба ще има,а дано всичко да приключи благополучно,като гледам малдоженците и се хвърлям в голямата чуденка дали да не се запиша в чакащите за бебенце  Heart Eyes

naturu , Ори наистина е изключителна и се радвам,че групичката ни се попълни с още едно пухкаво създание  Hug

...да се запиша с една,две снимки и аз да взема да се ориентирам към захващане на работа,че времето бързо напредва  Crazy



тук какъв прилеп е излязъл  hahaha


а понякога се събуждаме с дупето нагоре


Общи условия

Активация на акаунт