Asi / Гордата Аси - 10-та тема

  • 32 518
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.Чак сега смогнах да ви изчета.Гале както винаги страхотен клип много ти благодаря,за такива като мен които не могат и незнаят как се правят тези неща-огромна признателност за труда ви smile3525 smile3501 baloni.Мишел вдигам и двете си ръце,ако можеш да го направиш ще ни доставиш голямо удоволствие.Благодаря ти предварително  bouquet

# 16
  • Мнения: 0
За днешната серия какво да кажа направо нямам думи.Не могат да се разберат тези двамата и това си е инат,инат,инат.Хем боли,хем сърби не знаят какво искат.А за следващата абе не ми се мисли дори-тоя филм ни подлуди как да легне сега човек и да се наспи....Кога ще свърши тая мъка,че не се издържа вече. newsm45 newsm45 newsm45

# 17
  • София
  • Мнения: 3
Добро утро! Hug
Мишел благодаря за новата тема и за всичко останало, което  правиш за да ни е добър комфорта и да има къде да изливаме емоциите си !  bouquet
Добавката от първа страница, показва наистина  страстна и истинска целувка smile3521
За добро настроение поднасям кафенце с разнообразна и здравословна закусчица!
Заповядайте! Hug



Да ви е сладко! Hug
Хубав ден!  bouquet newsm51
Аз потеглям на работа!

# 18
  • Мнения: 76
Добро утро момичета, желая Ви спорен ден  Hug
Катюша, благодаря за кафето  Hug

Ето и няколко клипа от мен, за сутршното кафенце:

2 част- http://vbox7.com/play:74f34d28
3 част -http://vbox7.com/play:9c4963b9
4 част- http://vbox7.com/play:654327b5
5 част- http://vbox7.com/play:891d275e
6 част- http://vbox7.com/play:0d92001c
7 част- http://vbox7.com/play:21e9ce57
8 част- http://vbox7.com/play:551733f8

Мишел, пиши и мен при гласувалите за песента "Жива рана"  Hug
Галина малина, много готин клип  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 295
Добро утро и от мен!

Макар, че въобще не ми е добре.... несъм спала, с разбита нервна система съм в следствие на снощната серия. След 1ч. простотии, как да ми е добре. А след думите на Демир, че ако не е с Аси му е все тая, с коя ще бъде - направо колабирах. Вече не се търпи smile3511

# 20
  • Мнения: 371
Добро утро, дами! Днес се събудих с надежда тази вечер серията да е със сдобряването на нашите хора, че нямам нерви вече Cry

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 337
Добро утро ,моми4ета newsm64

Днес о4аквам хубава серия ,а дано Praynig

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за хубавата тема...

Целувката си я бива наистина...

# 22
  • Мнения: 6
Ми тя Асито много бавно и плавно я докара работата дотук. Абсолютно е прав Демир като й каза, че любов без доверие няма. То доверието е вяра, а както знаем това е нещо за което няма факти, то ако има факти за какво доверие става дума. А Аси му нямаше доверие още от началото, и когато той отиде да спасява баща й също, и като й каза да почака също. И доколкото четох ББ и занапред ще имат проблем затова че тя му няма доверие.

И Демир има много кусури в отношенията си, и той не може да комуникира като хората, обаче като претегля всичко на големия кантар, и се оказва че Аси е по-виновна за сегашното им дередже отколкото той. Отделно дето много добре осъзнава какво прави Али, и въпреки това флиртува с него, женски номерца които нямат място в една истинска Любов.

 

# 23
  • София
  • Мнения: 375
Добро утро от мен

болна съм Ill smile3518
снощи си легнах в 9 като виден пенсионер, и днес едвам станах.... отказах категорично да ида до офиса, та съм си в нас

Мишелка - супер е целувката Hug - само 9 тема ти е отишла под 5, а не под 8, и аз вдигам ръка за Жива рана и клипче, но само ако имаш време Hug

А как и каза Демир че тя не е нищо повече от всеки един непознат......малийййй как си проси боя момчето само ooooh! ooooh! ooooh!

За белите букви - някой беше споделил умната си мисъл да не се пишат - има хора които четат и не пишат или гости, не всеки иска да знае - има си правила и ще се спазват Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 337
Морганчето бързо оздравяване...

Аз из4етох последните ви страници от снощи и пак ББ и инфо ,което не о4аквах Mr. Green  Но любопитството ми няма край..

ББ И аз не знам дали бих простила 5 годишна раздяла,при положение,4е нямам вина...да не говорим,4е пак разделя взаимоотношенията си със семейството и тези с Аси...Не може така да си имаш ти свои ли4ен живот вътре в ли4ния Rolling Eyes Не знам как щях да понеса появата му след толкова време... Naughty

# 25
  • София
  • Мнения: 1 433
добро утро  bouquet
благодарности за новата тема  bouquet Hug
надявам се вече днес да е по ведра серията, след снощната ми се искаше да ударя едно силно, то не беше рев, не беше чудо, категорично ме пращат вече на психиатър, но не жена ,щото и тя щяла да гледа некой от сериалите и немало да бъде компетентна ooooh!

мен ако питате заглавието на филма си е направо за Гордост и предразсъдъци-те и двамата са такива инати, Шехеразада е като тийнеджър пред тях #Cussing out

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 08:54 от galia2007

# 26
  • Мнения: 1 056
Демир се предаде окончателно. Не разбрах обяснението, което даде на Зейнеп. Хем е влюбен в друго момиче и освен за него, няма да може да се ожени за друга, хем иска да използва годежа, за да загърби някои неща. Аз го разбирам така - за да приключи окончателно историята с Аси. Та какво иска той всъщност? От прекомерна гордост и двамата са в това положение. И не биха се справили сами. Добре, че от време на време някой се сеща да им помогне да си оправят отношенията.

# 27
  • Мнения: 295
за любопитните относно довечера:

Така, сутринта смятах на елката и днес ще си догледаме 34 серия, т.е когато Демир отива при Аси. Без частта, която изгледахме снощи са някъде около 56 минути. Това коментирахме и с Морган, че според нас няма да дадат началото на 35 серия, по- скоро ще пуснат малко реклами повече. Така, че момичета гответе се и днес за гърч, светлинката в тунела ще се покаже в края на серията, ако съм сметнала правилно

# 28
  • Мнения: 132
 

Çingene rolü için binici oldu!

Tuba Büyüküstün, Benim Güzel Meleğim isimli bir dizide rol alacak. Canlandıracağı karakter için aylardır ter döken güzel oyuncu, dans ve şan dersleri derken şimdi de çingene rolünün hakkını vermek için binicilik dersleri almaya başladı.

takvim.com.tr

и това

Fashionable İstanbul by Avea, dün akşamki Vivienne Westwood ve Missoni defileleriyle sona erdi. Defileye katılan dünyaca ünlü aktör Bruce Willis ve eşi Emma Heming damgasını vurdu. Defileye el ele katılan çift, kameralar için öpüşerek poz vermeyi ihmal etmedi.

Moda dünyasında "özgür ruhu ve cesur duruşuyla" dikkat çeken tasarımcı Vivienne Westwood'un yağmur ormanları konseptinde hazırlanan koleksiyonu "Anglomania" ilk kez İstanbul'da sergilendi. Turuncu elbisesi ve saçlarıyla dikkat çeken Westwood, girişte bir süre çantasındaki kimliğini bulmaya çalıştı. Defilenin sonunda büyük alkış alan tasarımcıyı izlemeye yerli ve yabancı birçok ünlü katıldı.

Vivienne Westwood'un hayranları
"Vivienne Westwood'un büyük hayranıyım" diyenlerin arasında Tuba Büyüküstün, Meltem Cumbul, Tuba Ünsal gibi isimler yer aldı. Mega Magazin'e konuşan Meltem Cumbul, "Her zaman tasarımlarını takip ederdim, İstanbul'a kadar gelmişken görmemek olmaz" diye konuşurken, tavus kuşu tüynden yapılmış şapkasıyla dikkat çeken Tuba Ünsal, "Bu defilede yepyeni tasarımlar vardı ve ilk kez İstanbul'da sergilendi. Roberto Cavalli'nin eski kreasyonlarını sergilemesi, açılışın da bu o defileyle yapılması gerçekten kötüydü" dedi.

Defileden çok özel görüntüleri, 28 Ekim Çarşamba akşamı Star TV'de yayınlanacak olan Mega Magazin programında izleyebilirsiniz.

ayakligazete.com.tr



За ролята си на циганка стана ездачка.

Туба Бююкюстюн ще играе в сериала ''Моят хубав ангел''.
За тази си роля красивата актриса  се подготвя/поти /  месеци наред.
Преди бяха уроци по танци и /шан=слава, репутация,добро име/ начин на държание /за филма ''Севдая Дурмак'' /''да спреш,да застанеш,търпеливо да чакаш/ стоиш/да държиш  на любовта ''/.
А сега за ролята си на циганка взема уроци по езда.


   '' Fashionable İstanbul by Avea  ''снощи вечер приключи с дефилетата на Vivienne Westwood и   Missoni .
На дефилето присъстваха световно известния  Брус Уилис и съпругата му Емма Хеминг.Двойката която сложи отпечатъка си на вечерта ,бяха хванати ръка за ръка и не пропуснаха да позират пред обективите с целувка.

Привличащата вниманието в света на модата със свободния си  дух  и дързост  модна дизайнерка Вивиан Уестууд,  за пръв път в Истанбул изложи новата си концепция - дъждовните гори в колекцията си "Anglomania".
Тя привлече вниманието и  с оранжевата си рокля и прическа ,а  на входа дълго време търси личната карта в чантата си.Бяха дошли да я видят много известни имена , а накрая на дефилето получи много аплодисменти.

Почитателите на Вивиан Уестууд
Сред тези които казват ''Аз съм голям почитател на Вивиан Уестууд'' са имената на Туба Бююкюстюн,Мелтем Джумбул и Туба Юнал.
Мелтем Джумбул говори за ''Мега магазин''---''Винаги следя модните и проекти и след като е дошла в Истанбул не може да не се види ''.Туба Юнсал привлече вниманието с  шапката си от паунови пера и каза ''На това ревю бяха показани и изложени  за пръв път най- новите и  дизайнерски  модели '',''А откриването на дефилето  с ревюто от  стари модели на Роберто Кавалли бе много лошо''.

Специални моменти от дефилето може да видите сряда вечерта / 28 Октомври / в ''Мега магазин'' по Стар Тв

http://www.cnnturk.com/video/yasam/stil/2009/10/24/fashionable.c … /16257/index.html
http://www.cnnturk.com/2009/yasam/stil/10/26/fashionable.istanbu … 9211.2/index.html

Последна редакция: ср, 28 окт 2009, 10:36 от sevi_nil

# 29
  • Мнения: 198
Добро утро,ама добро,добро,колко да е добро след снощната серия! ooooh!
А Аси като му върна коня,а той и вика "Всичко свърши в деня,в който свали онова колие,в този ден аз се отказах от теб.Желая ти всичко хубаво!"Направо не сълзи,ами кръв ми закапа от сърцето. newsm45Едвам дочаках края на серията,та да ида на терасата да се нарева. smile3518
Севи,благодаря ти за превода! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт