Asi / Гордата Аси - 10-та тема

  • 32 518
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Пускам ви "жива рана", дано съм направила клипа според очакванията ви, тя песента малко не съвпада със ситуацията между Аси и Демир, но се постарах....нали са казали глас народен, глас божий.
И аз пак съм болна, но само шмъркотя, може да ми се размине по-лесно този път.
Хайде гюле-гюле, че съм само за малко.

http://vbox7.com/play:31f00818

# 46
  • Мнения: 0
айдееееее и друга се разболява!сега правете по един турски чай лапайте аспирин и витамини сядайте с едно одеяло пред филма и като го няма демир хващайте някой до вас да разтрива вратлето или каквото там... и до довечера да сте на крака!той  демирчо е много услужлив щеше да помогне ама сега е разтревожен...

# 47
  • Мнения: 122
Морган, Мата, Мишел - бързо да минава ( както казват във филма)  Hug
Мишел много ми хареса клипа   bouquet
а оносно серията хич не ми се коментира. Тази сутрин пак я изгледах по диемата .... мъка мъка
много ме доядя тази серия на Аси ... иде ми да  newsm29
а аз да питам нещо като все недоразбрала - къде изчезна Севинч. обясниха ли или просто я махат като персонаж ?

# 48
  • Мнения: 22 867
Mishel_, чудесно си се справила, песента е много въздействаща и кадрите, които си подбрала също, разкошно е. Не знам колко пъти го слушах/гледах.   bouquet  bouquet  bouquetИ бързо да оздравяваш! Praynig

# 49
  • Мнения: 0
коя беше севинч?

# 50
  • Мнения: 122
на Фатма и Юкеш щерката. сестрата на Аслан - е вече не е му е де . Работеше с Аси  Peace

# 51
  • Мнения: 0
ааааааа да ми сигурно си е там ама по рядко я дават,защото нали не е главен герой!те понякога и йокеш две или три серии не го дават като става нещо важно с главните герои!

# 52
  • София
  • Мнения: 375
Мишелллллл страхотно клипче
супер си подбрала моментите, и накрая това признание

бързо оправяне и на теб Hug Hug Hug

# 53
# 54
  • Мнения: 9 993
Момичета, а какво значи "гюле, гюле" нещо като чао или като хайде, хайде ли?

# 55
  • Мнения: 9 993
Леле, Мишел, това клипче ми разтуптя сърцето!
Благодаря!  bouquet

# 56
  • Мнения: 76
Мишел  Hug Hug Hug клипа е супер, още повече краят му. Как само Демир казва на Мелек: "Не се отказвам аз, тя се отказа. Щом нямам бъдеще с Аси, няма значение с кого ще бъда"  Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 295
Мишелка, успя и то на 100%, особено с последните секунди. newsm45 Поздравления newsm51

# 58
  • Мнения: 122
http://novatv.bg/bg/press/view/218/
ето една статия за Туба - не че е нещо ново де .... ама може някой да не го знае това  Peace

# 59
  • Мнения: 33
МИШЕЛ, бях убедена, че ще се получи нещо хубаво. за мен това е една от най-силните песни за нараненото мъжко сърце. Още веднъж ти БЛАГОДАРЯ  за удоволствието от клипа.  Желая ти бързо и лесно оздравяване.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт