Twilght/Здрач- сагата- тема 45 (за романтични вампири и буйни върколаци)

  • 30 937
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 897
РП Сорс имат 2 нови ексклузивни снимки, които ние обикновените хора вижта в размер 50 на 50 пиксела. По-големи ги виждат само най-доверените им хора.... Честито на печелившите.........  Sad

http://www.robertpattinsonsource.org/2-nuevas-exclusivas-fotos/

Цитат
We have added to our gallery 2 new exclusive photos. This time, they will be only visibles for selected members. We have told a lot of times that they can’t be posted at any site but people don’t understand ever. We only want to share them with the condition that they can’t be posted at anywhere but people do it again, again and again. So we have to post them only for exclusive members (the ones that are friend of us and we know that they don’t spread the photos).  We can’t do another thing for now. Sorry.

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 19:07 от Dеничка

# 46
  • София
  • Мнения: 44 131
Добър вечер Simple Smile))
ауууч Simple Smile погледнах постера...пълна възмута ме обзе...от де го пльокнаха тоз грозен шрифт, толкова ли не можаха да килиризират  официалният...ужас просто...мързелива работа...

за анкетата - 1 път...но  ще почна да повтарям, поне новолуние задължително ще прочета преди филма, да си го припомня, кое-как....сигурно след филма и ще потретя Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 343
За анкетата чела съм ги по 9 пъти ... Като редовно препрочитам здрач. Налага ми се.
И най интересното е че винаги ми прави нещо ново впечатлвние .

# 48
  • Мнения: 2 897
Леле, Уоми, 9 пъти... А Здрач броила ли си ги? За статистиката?

# 49
  • Мнения: 0
След като се хвалим с Wallpaper-ите на телефоните си.  Sunglasses
Ето го и моя:

Пък и като гледам май и на тримата телефоните са едни и същи.

# 50
  • Мнения: 2 897
Хахахахаах да! Телефоните са едни и същи.. Nokia express music, нали така Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 1 343
Деничка Здрач чета глава от нея понякога по три пъти на ден една и съща Simple Smile Заради Среднощното да мога да го опиша по добре. Ако почна да броя ще ме заболи главата. И не е достатъчно защото ей сега тая игра направо ме убива  hahaha идва ми да я прескоча направо : (

# 52
  • Мнения: 2 897
Още ли те мъчи играта? Пиши направо "и играхме около 30 минути, след което..." Crazy

П.С. Знам, че не става така, шегувам се.

# 53
  • Мнения: 6
Здравейтеее Hug
Нещо се разразила буря..недейте така...
Няма да ви натоварвам с отвратителния си ден, а само ще кажа, че от новата снимка на Роб с червения фон ми оменаха колената и в най-скоро време ще си я истипосам на профила...е когато спра да я гледам задъхано и си възстановя нормалната сърдечна дейност Mr. Green

Мона, мерси за бюлетина   bouquet 
Много богата работа днес Peace И Роб е прекрасен навсякъде Heart Eyes

За анкетата....писах от 3 до 10..
3 пъти Здрач
9-10 пъти Новолуние
6 пъти Затъмнение
и 2 пъти Зазоряване
Абе шарено да е Crazy А СС не го броя, защото не чета всичко на куп, а когато каквото ми е кеф :]

За премиерата - аз съм навита да дойда до София ако и другите са съгласни да си направим една мини-компактна-екскурзийка Mr. Green ?

# 54
  • Мнения: 1 343
Още ли те мъчи играта? Пиши направо "и играхме около 30 минути, след което..." Crazy

П.С. Знам, че не става така, шегувам се.

Абе КОнтесата ми обясни бейзбола много добре подготвена съм .. Ама пусто сега се засичат с Били и Джейк който иска да ги издаде на Чарли и смея ли да съм по рязка в описанията на Джейк екипа е само тийм Джейк ще ме изядат с парцалите. Да не говорим че Мириел е лоша с гумата Simple Smile  hahaha
За премиерата ние май ще сме в Стара Загора - аз валка1979, мама дими, мишето ако иска Simple Smile, Darkness Girl, Radost разбира се и Феъри ако е в Стара Загора  Simple Smile Много искам да пуснат някакви сувенири за купуване ама май много искам Simple Smile

# 55
  • Мнения: 0
Вечерен Бюлетин от Здрачното Местенце

1. Стоп-кадри от битката при Волтури (“Новолуние“)

2. Нови HQ кадри от "Новолуние"

3. Каста напусна Ванкувър – Есме, Джесика, Анджела




4. Robert Pattinson в „Free“ Magazine

5. Списание „Seven Days“ - Роб, Кристен и "Новолуние"



Oстаналите сканове - тук

6. Списание „Гороскоп“ – Роб, Кристен, Тейлър и „Новолуние“



Oстаналите сканове - тук

7. Ashley Greene



8. Музика от зоната на Здрач-а, еп.5

От mi6eto  и Неси-Веси

1. И все пак най-добрия е…….RPatz и 2. И най – младият вълк пее…..Какво става с този каст?

Двете клипчета - тук

НОВО АВТОРСКО ТВОРЧЕСТВО ОТ ЗДРАЧНОТО МЯСТО

9. "Живот" - глава трета



Автор: thgiliwTwilight

Ето малко от него:

"Чух камбанен звън. Затворих очи, готвейки се да престъпя сянката и всяка частица на кожата ми да улови слънчевите лъчи в кристалните си ръце, когато лицето на Бела отново изплува в съзнанието ми, шепнейки името ми. Звукът от гласът й беше толкова блажен, като най-нежната музика за слуха ми и успя да предизвика мъничко спокойствие в душата ми. Но то бавно беше изместено от онази силна връзка, която изпълваше празнотата в мен и усещах невидимата нишка, която ме свързваше с любовта на живота ми.

Ето, може би Смъртта е пред мен и всеки момент ще видя Бела в отвъдното, за миг от вечността. Може би молитвите ми са били чути, защото усещах присъствието й да се засилва, сякаш всеки момент щеше да застане пред мен и да се потопя в очите й за последен път.

Тръгнах с единият си крак напред, когато ...."


Останалото може да прочетете тук

10. „Пътуването“ – „Бела“ след "Зазоряване" глава единадесета



Автор: kapriss

Ето малко от него:

"Хванахме такси и Едуард отново заговори на испански.  След около 30 минути се озовахме на пристанището. Той се засмя до уши.

- Бела, любов моя, сега ще ти завържа очите и не приемам абсолютно никакви възражения. Изненадата ще си остане такава до края.

– Как така? Нали аз трябваше да правя изненада. Ох… всичко се обърка.

Сякаш винаги не ставаше така. Когато аз намислях нещо, Едуард правеше същото, и моите планове заставаха с краката нагоре.

Беше започнало да се здрачава. Ток премина през цялото ми тяло, щом ме хвана за кръста, без да ми позволи и думичка да обеля, и ме пренесе на същата малка, комфортна, но и бърза яхта. Извади бяла плътна лента и завърза очите ми. Оставих го да направи това. Нищо не ми костваше да я махна само с едно светкавично и бързо движение. Не ми беше много удобно така, но щях да се опитам да разбера защо толкова настоява да стоя с това нещо..."

Останалото може да прочетете тук


11. Страницата ни във FaceBook ТУК

Останалите фенфикшъни и новини от Здрачното място може да прочетете на този адрес --> http://twifun.wordpress.com/

# 56
  • Мнения: 2 897
Андрю, искам да ти благодаря, че постваш сравнително малки снимки, защото иначе бюлетините стават адски "тежки" Hug
Я кажи от кога си с този пейпър на телефона, какъв беше предишния, имаш ли идеи за следващ Crazy?

# 57
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 830
Хайде сега, Мириел с лошата гума. Я питай останалите дали е така. Ако те потвърдят веднага спирам Sad

Телефона е супер и вече е пълен с всевъзможни трейлъри, официални, фенски, музика, филма, снимки и т.н.

Истината е, че скоро време не съм хващала книгата освен за пародията. Ще почваме нова така че май ще ги взема пак Wink

По пригледно е с малки снимки иначе една снимка - целия екран на компа заема.

А мен няма ли да ме попиташ за стара и бъдеща снимка? Така е то - като видите мъж всичко забравяте Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 2 897
Мириел, от къде да те знам, че си тук Crazy Андрю знаех, че е поствал преди скеунди затова хехе
Хайде сега признай и ти за пейпъра!
Признай и за ринг тоун и смс мелодия!

Моят ринг тоун от времена забравени е Supermassive Black Hole, a смс мелодия "you are my life now".

Майтапът е, че не бях получавала дълго време смс-и и съм отвикнала от мелодията им. Един ден чувам някакви гласове. Мисля си "край побърках се... жалко.. ама... карай". Ама едни такива приглушени гласове... По-точно един глас... След 10 минути осъзнах, че получавам смс-и, а телефонът ми е на дъното на чантата.

# 59
  • Мнения: 1 343
Мириел нали знаеш, че те обичам Simple Smile И лоша и добра всякаква Simple Smile
Я да изкарам Джейкъб някакво злобничко момченце ше те видя как ще ми скочиш веднага на врата Simple Smile Признай си  Whistling
Искам Супермасив за телефонааааааааааа Sad Някой неможе лид а ми го прати на ммс подяволите Ще плачаааааа

Общи условия

Активация на акаунт