Twilght/Здрач- сагата- тема 45 (за романтични вампири и буйни върколаци)

  • 30 936
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
Айде отивай да крадеш да не те задържам, после всички ще страдаме от липса на екслузивни снимки и така..

# 31
  • Мнения: 1 343
Не просто дадоха линка с уговорката да не се качват снимки по блогове за да пускат още. Още сутринта Деничка като даде линка каза условието.
И не не защитавам никой това е факт - справка предната тема .  Hug
И пресилено е да ползваме думи като кражба ... Хайде да е непозволено разпространение  Joy

# 32
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Айде отивай да крадеш да не те задържам, после всички ще страдаме от липса на екслузивни снимки и така..

Не ме задържаш ама никак - много ми е забавно.

Не се притеснявай за мен - и ако имаш други предложения за работата на чужди блогове дай по скайп, за да мога да ти отговоря точно както искам  Mr. Green


Бони тези снимки съм си свалила от блог, където и до този момент си стоят. Аз на линкове на лейдис не кликам.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Много рано почнахте да се чепкатеSimple Smile Изчкайте до 45 стр. Wink
По анкетата повече от 3 пъти. Сега си припомням Здрач, то нормално след СС
Лош превод, мързелива Красимира, що не си чета в оригинал, а да възпалени са ми очите..Затова от книжка и няма ФФ, мрън..оплаках се

# 34
  • Мнения: 2 897
Мона, на теб може да ти е забавно, ама ти на мен си ми много скучна, не смятам да ти обръщам внимание. Така че, намери си по-интересни занимания... Ако аз съм ти най-интересена... сигурно водиш много тъжен живот. Горката.

# 35
  • Мнения: 1 343
Бони тези снимки съм си свалила от блог, където и до този момент си стоят. Аз на линкове на лейдис не кликам.

Знам Знам  Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 2 897
А аз не чета бюлетини Mr. Green Като ще си казваме random facts...

A това, че снимките си стоят на определени места е само показателно, че хората не обичат да зачитат прости правила... Какво да ги павиш. Липса на култура.

# 37
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Мона, на теб може да ти е забавно, ама ти на мен си ми много скучна, не смятам да ти обръщам внимание. Така че, намери си по-интересни занимания... Ако аз съм ти най-интересена... сигурно водиш много тъжен живот. Горката.

Ти се занимаваш с мен, НЕ АЗ С ТЕБ! ( нарочно пропуснах първия ти пост -  точно защото не си интересна  Wink  )
Ако не се опитваш да се бъркаш, където и да искаш не можеш да се бъркаш - ще си живеем мирно и кротко.

# 38
  • Мнения: 2 897
Някой каза ли нещо? Виждам смао БЛА БЛА БЛА....

# 39
  • Мнения: 229
Стига  Naughty Мир Peace
Никоя от нас не клика на линкове на Лейдис, както и те не кликат на нашите Peace Така, че от спорове по този въпрос няма смисъл...
А за това на кого му е скучен живота hahaha Ами то е очевадно... поне за мен...
Дени, аз по принцип гледам да не те забеляzвам, но днес поведението ти ме  дразни повече от обикновено Thinking
Не се заяждай безпричинно Naughty

# 40
  • Мнения: 2 897
Кристабел и Мона вие пък ме дразните по принцип, ама си мълча Mr. Green

Хайде намерете си по-интересни занимания и не се занимавайте с мен. Колко жалко, че темата не е лично ваша, нали, много искате да се махна, да но няма Mr. Green Deal with it!

# 41
  • Мнения: 2 897
Изявленията на RPSOURCE



Явно не им е приятно Wink

И разбира се



Всеки да си прави изводите.

# 42
  • Мнения: 1 343
Дени нормално Simple Smile ама много наивно от тяхна страна да мислят, че всички хора ще са коректни. Та това е интернет. Особенно тук -  просто супер наивно от тяхна страна. Разбирам че са имали доверие във хората ама да бяха попитали Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 897
Ами според мен ние губим повече от тях.
Какво губят те? Вярата в коректността на онлайн общуването?
Какво губим всички останали? Ексклузивни снимки?
Те ще си имат снимки и ще си свиркат... другите.... само ще си свиркат.
Май не те са изтеглили късата пръчка Wink

# 44
  • Мнения: 0
Лелеее, разрази се вампирско-върколашки бой! За две снимки на Роб... недейте така, момичета! Работата не отива на добре! Ама никак! След като са такъв голям проблем тези две глупави снимки, по-добре ги махнете. Според МЕН де!

Което ме наведе на съвсем други мисли: сега сте френдки и се обичате и харесвате повечето тук, но ако ви сложат в едно помещение, да речем на 50 метра от Роб и той каже: "която дойде първа при мен - неин съм..." ... леле, майко, какво ли ще е мелето и дали ще има оцелели изобщо...  Mr. Green  

Общи условия

Активация на акаунт