Коледни инициативи на ДБМ

  • 11 246
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 662
Здравейте,скъпи приятели,за поредна година Движение на българските майки организира традиционните си благотворителни базари Peace Ще се радваме на подкрепата ви и тази година Hug
Ето градовете,датите и местата,на коите ще се проведат коледните ни инициативи тази година Peace
Бургас
Дати-19 и 20.12.2009
Място на провеждане-Мол БУРГАС ПЛАЗА/КАРФУР,партера

Събраните средства ще помогнат за закупуването/осъществяването на:
* екскурзия/почивка на децата от Дом за деца с умствени увреждания „Св.Екатерина”    /от 5 до 23 год./ - с.Искра, общ.Карнобат
* екскурзия/почивка на децата от Социално Учебно Професионален Център за деца   /от 14 до 20 год./ с лека умствена изостаналост -    с.Бата, общ.Поморие
За въпроси обръщайте се към madlena, Ками*

Русе
Дати-18,19,20 декември
Място на провеждане-площад "Свобода",павилион 46

Събраните средства ще отидат за дома "Св.Иван Рилски" в с.Брестовица,общ.Борово, русенско и за ДМСГД Русе.
За въпроси обръщайте се към
kabzimalka, DjastaPrasta

Пловдив
Дати-19 и 20 декември
Място на провеждане в МОЛ - Пловдив ет. 3, в Търговски център "Форум" Тракия - Пловдив ет. 1 и площада пред Централна поща от 10 до 17ч
Събраните средства ще бъдат изразходени за нуждите на децата от домовете - Зелениково, Нареченски бани, Асеновград и Калофер.
За въпроси обръщайте се към antom

София
Дати-12 и 13.12.2009 г.
Място на провеждане-„Нов модерен театър”,карта

Музика и театър се обединяват в коледната кампания „Сцена за чудеса”

Проектът е съвместна инициатива между „Вирджиния рекърдс”, „Модерен театър” и фондация „Движение на българските майки”, чиято цел е да се съберат средства за допълнителен персонал в Дома за медико-социални грижи  в София  „Св. Параскева”, който приютява изоставени деца на възраст от 0 до 3 години. Освен материална база, за правилното развитие на бебетата трябва и допълнителна грижа, много често от специализиран персонал, с какъвто домът не разполага на този етап.

На 12-ти декември (събота) и 13-ти декември (неделя) фоайето и театралната зала на Модерен театър в София ще се преобразят и ще се превърнат в „Сцена за чудеса”. Всички инициативи, проведени през тези два дни ще имат за цел да съберат максимално голям фонд със средства за работна заплата на специално подбран и нает експертен персонал, който да подобри значително условията в дома „Св. Параскева”.  

Събитието ще започне с традиционния коледен базар, организиран всяка година от  фондация „Движение на българските майки”. Фондацията ще подготви ръчно изработени сувенири и подаръци, предоставени безвъзмездно от майки, подкрепящи идеята. Базарът ще бъде разположен във фоайето на „Модерен театър” и ще продължи и през двата дни.

Сцената на театъра ще оживее в неделя вечерта, когато актьорите от „Модерен театър” и звездите от Мюзик Айдъл ще я изпълнят с музика и спектакъл. Публиката също ще е част от шоуто, но това е една от изненадите, предвидени от организаторите.
Всички събрани средства ще бъдат дарени на най-малките деца, лишени от родителска грижа, а именно - на ДМСГД „Св. Параскева”.

Там живеят бебета и деца до тригодишна възраст. Сред тях има деца с увреждания, нуждаещи се от ежедневни и интензивни терапии. Недостатъчният персонал лишава тези деца от реални шансове да се развиват и да достигат възможностите на живеещите в семейна среда. Със събраните средства ще бъдат наети още шест души (с различни функции, специалисти или помощен персонал), които да помагат на децата за срок от една година. Това няма да замени родителската грижа, но поне ще даде възможност на малките да се развиват нормално – физически и ментално. В момента децата, израснали в ДМСГД, прохождат и проговарят много по-късно, тяхното умствено развитие изостава и те много често са асоциални поради липса на внимание. Минималната стойност на проекта е 38 500 лв., а ако бъдат събрани повече средства, срокът му ще бъде удължен.  

Всички участници – „Модерен театър”, „Вирджиния Рекърдс”, фондация „Движение на българските майки”, D&D Agency, CASE BTL & Event solutions, Dynacord България, Protechnica Event, Vinex Preslav  - ще предоставят безвъзмездно своята подкрепа. Всички средства, събрани от продажбата на билети за коледното шоу и от базара, ще бъдат 100%  предоставени за проекта.


Начало на базара: 12.12.2009 г. от 11:00 часа.

Концерт на финалистите от Music Idol: 13.12.2009 г. от 19:00 часа
.


"Модерен Театър"  
АДРЕС: УЛ. ВЪРБИЦА 12, ГР. СОФИЯ
http://www.virginiarecords.com
http://fdbm.org
http://www.moderntheatre.bg

банкова сметка специално за събитието в ПИБ
BIC  FINVBGSF
IBAN      BG15FINV91501200148846
"Движение на българските майки"
за ДМСГД Св.Параскева.

тук може да се купят билети за концерта онлайн Peace
билети онлайн

За въпроси обръщайте се към gudzy
Ето и темата с прекрасните творения в хоби Peace
Коледни инициативи на ДБМ  

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 23:14 от gudzy

# 1
  • Мнения: 2 584
Верче  Hug

# 2
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 Peace Творчески идеи ,много реализирани красоти на всички джуджета на дядо Коледа
и успешни базари   bouquet
ето част от натвореното за Пловдив
http://antom.snimka.bg/hobby/koleda-2009.421913.14843694

# 3
  • Мнения: 2 584
Peace Творчески идеи ,много реализирани красоти на всички джуджета на дядо Коледа
и успешни базари   bouquet
ето част от натвореното за Пловдив
http://antom.snimka.bg/hobby/koleda-2009.421913.14843694

леле Ани какви красоти си направила, надявам се в събота да имаме време и ако може да покажеш как точно се прави това http://antom.snimka.bg/hobby/koleda-2009.421913.15238717

# 4
  • Мнения: 144
 smile3501Много са Красиви!ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искам дебело да под4ертая,4е все още инфото е само за форумите.
Докато не уто4ним и последния детайл  по организацията на събитието в СФ няма да предоставяме инфото никъде другаде.Прави се официално такова от съответните хора,които ще го разпространят където е необходимо,вкл.Фейсбук Peace

Хората,които имат правото да го пускат официално са ДБМ,Вирджиния рекордс и МОдерен театър.Без изри4ното съгласие на някой от трите организации не се допуска разпространението му и ще се с4ита за невярно.
МОля за разбиране,имаме още много работа и в процеса на работа изникват много промени ,които могат да бъдат огласявани само от организаторите.

Благодаря   bouquet

# 6
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Оф! Най-после! Пустото инфо   Joy  Ние също обсъдихме днес сериозно и освен, че ще идваме към Вас имаме и други идеи, ама да ни се избистрят и тогава ще сюрпризираме!

# 7
  • Мнения: 662
Започвам да правя и графика на продавачите  Peace
Всеки,който може да продава на 12 и 13 декември в Модерен театър,моля да ми пише на лични,кой ден и по кое време е свободен Hug Търсят се и хора за сортиране и опаковане на нещата,това ще е може би съботата преди базара след обед,записвания пак на лични  Peace
Търси се и транспорт на 12 сутринта от Младост-4 до Модерен театър и на 13 вечерта обратно,поне 3 големи коли с няколко яки мъже  Mr. Green
Ако се присетя още нещо пак ще пиша Hug
 

# 8
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Верче, ще замолим отново офф-роуд групата от мин год-там има и мускули и сериозно отношение. Иначе аз/ако нема преспи/ съм на линия да продавам /ще тръгна оттук в тъмни зори/  Peace

# 9
  • Мнения: 3 634
Ние нямаме инициативи тази Коледа и ми се иска да помогна на вас. Не си знам служебната програма, за да поемам ангажименти отсега. Записвам се да следя за инфо и да разпращам покани на колегите във фирмата. 

Ако ми изпратите снимки + цени на някои произведения ще оспамя сървърните пощи на фирмата. Сигурна съм, че ще има резултат!

# 10
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Във връзка с поставените условия за вида на щанда ни в МОЛ и нещата, които ще се излагат, МОЛИМ всички творящи за пловдивския базар да изпратят готовите си неща най късно до 10 декември, когато ще е събирането за опаковане, надписване и сортиране /правим опит за още едно място на което ще има базар и ако стане ще пиша допълнително/  Praynig
 



На ЛС ще изпратя адрес, за който пожелае да изпрати неща за Пловдивския базар.
Благодаря на всички, които ни подкрепят!
  bouquet

# 11
  • Мнения: 322
Момичета добър вечер и от мен Hug
Аз тия дни ще рисувам блузки и бодинца за малки сладки дечица,разбрах от ЯНЧЕТО от Пазарджик,че там Коледен балготворителен пазар няма да има затова ще участвам тук при вас Hug.
Миналата година нариувах ето тези блузки:
http://tedykoleva.snimka.bg/hobby/risuvani-r-chno-detski-bluzki.351469 размерите ,които взех на бодинцата и блузките са 80см.

# 12
  • Мнения: 2 577
Теди, добре дошла! Hug Hug Hug

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Инициативата ви, мили дами, е достойна за възхищение! Нямам възможност да помогна с материали, но с най-голямо удоволствие, ако имате нужда от помощ при самата подготовка или в самия ден като продавач, мисля че ще мога да се включа. От Пловдив съм.

# 14
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
И така датите и местата на Благотворителния базар в Пловдив са
на 19 ти и 20ти декември в
МОЛ-Пловдив ет.3
и в търговски център „Форум” Тракия-Пловдив ет.1


и график на продавачите към този момент:
МОЛ Пловдив
19.12.
bugaboo
violenza
20.12.
antom
bugaboo
Форум Тракия
19.12.
♥ Ели ♥
kiro
Silvana i Eva
20.12.
kiro
Silvana i Eva

По заместване – Бу, mili.m

Приемаме всеки желаещ да се присъедини
~Lilince~ ще се радваме да се помоща ти  Hug
тук ще намериш подробности за случващото се в Пловдив
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=446778.0

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Благодаря! Аз живея близо до Мола, така че ако имате нужда там, мога да се присъединя.

# 16
  • Мнения: 395
може ли вече да поместваме във Фейсбука на личната страница, тази информация или все още има забрана  Stop

# 17
  • Мнения: 662
Изчакай до утре официалното инфо Praynig

# 18
  • Мнения: 4
имам 3 гобленчета тези дни ще ги рамкирам и ако мислите че са подходящи мога да ви ги предоставя.

# 19
  • Мнения: 151
Ще постна и аз в блога и сайта, когато има официално инфо. Някакви проекти за хартиени флайери има ли? И въобще предвижд али се да се направят. Мога да потворя по темата, ако е нужно.

# 20
  • Мнения: 662
Музика и театър се обединяват в коледната кампания „Сцена за чудеса”

Проектът е съвместна инициатива между „Вирджиния рекърдс”, „Модерен театър” и фондация „Движение на българските майки”, чиято цел е да се съберат средства за допълнителен персонал в Дома за медико-социални грижи  в София  „Св. Параскева”, който приютява изоставени деца на възраст от 0 до 3 години. Освен материална база, за правилното развитие на бебетата трябва и допълнителна грижа, много често от специализиран персонал, с какъвто домът не разполага на този етап.

На 12-ти декември (събота) и 13-ти декември (неделя) фоайето и театралната зала на Модерен театър в София ще се преобразят и ще се превърнат в „Сцена за чудеса”. Всички инициативи, проведени през тези два дни ще имат за цел да съберат максимално голям фонд със средства за работна заплата на специално подбран и нает експертен персонал, който да подобри значително условията в дома „Св. Параскева”.   

Събитието ще започне с традиционния коледен базар, организиран всяка година от  фондация „Движение на българските майки”. Фондацията ще подготви ръчно изработени сувенири и подаръци, предоставени безвъзмездно от майки, подкрепящи идеята. Базарът ще бъде разположен във фоайето на „Модерен театър” и ще продължи и през двата дни.

Сцената на театъра ще оживее в неделя вечерта, когато актьорите от „Модерен театър” и звездите от Мюзик Айдъл ще я изпълнят с музика и спектакъл. Публиката също ще е част от шоуто, но това е една от изненадите, предвидени от организаторите.
Всички събрани средства ще бъдат дарени на най-малките деца, лишени от родителска грижа, а именно - на ДМСГД „Св. Параскева”.

Там живеят бебета и деца до тригодишна възраст. Сред тях има деца с увреждания, нуждаещи се от ежедневни и интензивни терапии. Недостатъчният персонал лишава тези деца от реални шансове да се развиват и да достигат възможностите на живеещите в семейна среда. Със събраните средства ще бъдат наети още шест души (с различни функции, специалисти или помощен персонал), които да помагат на децата за срок от една година. Това няма да замени родителската грижа, но поне ще даде възможност на малките да се развиват нормално – физически и ментално. В момента децата, израснали в ДМСГД, прохождат и проговарят много по-късно, тяхното умствено развитие изостава и те много често са асоциални поради липса на внимание. Минималната стойност на проекта е 38 500 лв., а ако бъдат събрани повече средства, срокът му ще бъде удължен.   

Всички участници – „Модерен театър”, „Вирджиния Рекърдс”, фондация „Движение на българските майки”, D&D Agency, CASE BTL & Event solutions, Dynacord България, Protechnica Event, Vinex Preslav  - ще предоставят безвъзмездно своята подкрепа. Всички средства, събрани от продажбата на билети за коледното шоу и от базара, ще бъдат 100%  предоставени за проекта.


Начало на базара: 12.12.2009 г. от 11:00 часа.

Концерт на финалистите от Music Idol: 13.12.2009 г. от 19:00 часа
.


"Модерен Театър" 
АДРЕС: УЛ. ВЪРБИЦА 12, ГР. СОФИЯ

Последна редакция: чт, 19 ное 2009, 23:12 от gudzy

# 21
  • Мнения: 322
Добро утро момичета Hug
Значи аз с двете ръчики се присъединявам тая година към вас,мога да донеса част от нарисуваните блузки тук в КОЛЕДНИЯТ БАЗАР В СОФИЯ и в МОЛ ПЛОВДИВ,само че дай с някой да се свържа за дам блузките тая събота започвам да рисувам живи здрави даже днес след като се върна от работа.Моят гсм за връзка е :0888/299205 ,имам и скайп:teo_dpk,но за съжеление до като съм на работа нямам интернет,затова вечер съм на линия Simple Smile
Хубав слънчев ден на всички Heart Eyes Hug

# 22
  • Мнения: 662
Tetka_74,защо не се опиташ да направиш торбички с нещо малко коледно нарисувано от пред,с малко вата вътре и хубава панделка ще избиеш рибата PeaceМисля,че ще вървят много повече от дрешките,а и са по-лесни Hug
Инфото на първа страница и в предишния ми пост е вече официално и всеки,може да го разпространява където сметне за добре Hug
Хартиени флаери ще има началото на декември,ще пуснем и файлче тук,който иска и сам да си разпечата Peace

# 23
  • Мнения: 322
Добър вечер момичета Hug
gudzy добра идеята,но незнам дали ще се справя,аз вече започнах да рисувам блузките ще има с коледни мотови смятам бодита половината и другата половина от блузките да са с коледно-новогодишна тематика. Simple Smile
Мисля че блузките и бодита ще вървят пък,ако не се продават може да ги занесете на дечицата в домовете или както решите Hug
Утре като нарисувам първите 5 блузки ще ги снимам и ще ви покажа как стават Simple Smile
 

# 24
  • Мнения: 1
Моята идея е да изработя шапки-картонени, карнавални и да ги разпродам на коледното парти на фирмата?!

# 25
  • Мнения: 322
Добър вечер момичета Hug
Ето ги първите  7 блузки за тия два дена:
http://tedykoleva.snimka.bg/?profile,uploadinfo;aid=351469;page=2;#paging
Я ми кажете харесвате ли как стават на мен си ми харесват много,синът ми като видя една от тях вика и аз искам"ежи бежи",щерката и тя си даде поръчка Flutter
Ще има и на коледна тематика,Дядо Коледа,елхичка ,еленче,ама се чудя дали да не рисувам бодита,може   дори  да се пришие нещо към тях по коледно към рисунката,ама аз със шиенето съм с две леви ръце,ако иска някой може да се пробва след като нарисувам картинката Flutter
Иначе да попитам има ли някоя мама дето ще учатсва тук в Софийският базар да ми даде телефон за връзка и като нарисвам блузките и бодита да и ги дам,че дати нали са 13 и 14.12 Модерен театър.
Искам също да участвам и в Пловдив също,ако има някоя майка от там телефон за връзка
Ей май станах много дълга с тоя пост сори Embarassed
Хубава вечер и лека седмица на всички Hug Heart Eyes

# 26
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Tetka_74 на лс ти пуснах телефон.
Благодаря ти за желанието да ни помогнеш   bouquet
мисля, че албума ти се отваря по добре така
http://tedykoleva.snimka.bg/hobby/risuvani-r-chno-detski-bluzki.351469.all

# 27
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Пускам инфо за билетите,които ще се продават за концерта в Модерен театър на 13.12.от 19.00 bouquet

Цените са както следва:
 
20 лв.за възрастни
10 лв.за у4еници

Продават се на касата на театъра ,както и он лайн.Ве4е са в продажба Peace

http://ticketplus.bg/search.php?venue=%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D … D1%82%D1%8A%D1%80

У4ени4еските се продават оба4е само на касата на театъра.
Деца до 7 год.влизат безплатно,но без право на собствено седящо място.

Hug

# 28
  • Мнения: 1 287
Извинявам се първо за забавянето на информацията.

И така дълго чаканият отчет за проведения вчера търг от звено Русе:

Първо искам да благодаря на всички вас,които участвахте в подготовката на благотворителния търг и като творци,и като организатори и вложихте сърцата си,за успешно организирания търг!БЛАГОДАРЯ ВИ,помощта ви е безценна!

Благодарим и на застрахователна компания ING,които осигуриха кетъринга!


Бяхме раздали 150 покани.От поканените присъстваха едва около 10%,което малко ни разочарова.
Експонатите,които предложихме на търг бяха 28 на брой,от тях бяха продадени 10 експоната на обща стойност 1500лв.

В кутията за дарения събрахме 728,10лв.

От щанда за сувенири събрахме 325лв.

Общата сума от вчерашното мероприятие е 2 553,10лв.

Благодарим на всички,които присъстваха на търга и спомогнаха да съберем и тази сума!Не на последно място искаме да благодарим и на кмета на гр.Русе г-н Божидар Йотов за оказаната ни подкрепа като ни предостави фоайето на Доходното сдание,където проведохме търга и за присъствието му на самото мероприятие!

Също така,тук е и мястото да благодарим на медиите,които отразиха събитието!

Последна редакция: ср, 25 ное 2009, 13:20 от kabzimalka

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Извинявам се първо за забавянето на информацията.

И така дълго чаканият отчет за проведения вчера търг от звено Русе:

Първо искам да благодаря на всички вас,които участвахте в подготовката на благотворителния търг и като творци,и като организатори и вложихте сърцата си,за успешно организирания търг!БЛАГОДАРЯ ВИ,помощта ви е безценна!

Благодарим и на застрахователна компания ING,които осигуриха кетъринга!


Бяхме раздали 150 покани.От поканените присъстваха едва около 10%,което малко ни разочарова.
Експонатите,които предложихме на търг бяха 28 на брой,от тях бяха продадени 10 експоната на обща стойност 1500лв.

В кутията за дарения събрахме 728,10лв.

От щанда за сувенири събрахме 325лв.

Общата сума от вчерашното мероприятие е 2 553,10лв.

Благодарим на всички,които присъстваха на търга и спомогнаха да съберем и тази сума!Не на последно място искаме да благодарим и на кмета на гр.Русе г-н Божидар Йотов за оказаната ни подкрепа като ни предостави фоайето на Доходното сдание,където проведохме търга и за присъствието му на самото мероприятие!

Също така,тук е и мястото да благодарим на медиите,които отразиха събитието!




Деси,моми4ета,страхотни сте  bouquet

# 30
  • Мнения: 1 134
Браво на вас!!!  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 287
Вече официално можем да кажем,че звено Русе ще проведе традиционния за ДБМ коледен благотворителен базар.Датите са 18,19 и 20 декември,мястото площад "Свобода",павилион 47.

Благодарим отново на Община Русе и в частност на кмета г-н Божидар Йотов,които за пореден път ни подкрепят като ни предоставят безвъзмездно павилиона и с което показват,че ни вярват!  bouquet

# 32
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Вече официално можем да кажем,че звено Русе ще проведе традиционния за ДБМ коледен благотворителен базар.Датите са 18,19 и 20 декември,мястото площад "Свобода",павилион 47.

Благодарим отново на Община Русе и в частност на кмета г-н Божидар Йотов,които за пореден път ни подкрепят като ни предоставят безвъзмездно павилиона и с което показват,че ни вярват!  bouquet


 Hug за вас
и .......КМЕТА  bouquet

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Някой да иска шишарки Party

# 34
  • София
  • Мнения: 2 623
А облаци  Rolling Eyes .... и разни други неща  Hug

# 35
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А облаци  Rolling Eyes .... и разни други неща  Hug

АХА Party

# 36
  • София
  • Мнения: 2 623
Ще се постарая  Hug
Роси, моля те само
да ми кажеш кога ще се предават нещата,
за да знам как да се организирам Simple Smile
Уж четох, четох ама само за Пловдив май видях  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 662
Нещата за базара се събират на 5.12 от 10.30 до 12.30 часа в Арена Младост Hug

# 38
  • Мнения: 322
Здравейте Hug
gudzy в АРЕНА Младост на 05.12 от 10.30 до 12.30 къде точно ще се събират нещата в някое кафе ли и кой да търся да донеса блузките Hug

# 39
  • Мнения: 662
Искам да помоля всички,които ще пращат по пощата да го направят днес или утре най-късно,за да може в петък да са тук нещата Praynig
Срещата за събиране на сувенирите е на 5.12 /тази събота/ от 10.30 до 12.30 ч. в Арена Младост на втория етаж на многото маси,най-шумната компания ще е нашата Crazy
телефон за всеки случай 0878 52 19 87-Вера

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 16:53 от gudzy

# 40
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Има малка промяна в номера на коледния павилион за базара в Русе,моля коригирайте го-номер 46 ще бъде Peace

# 41
  • Мнения: 322
Добро утро момичета Hug
Утре ще съм на линия на срещата,вчера до 1ч донарисувах последните бодита,готова съм вече Peace
Хайде хубав ден от мен бягам да се обличам и да тръгвам за работа

# 42
  • Мнения: 2 577
Добро утро момичета Hug
Утре ще съм на линия на срещата,вчера до 1ч донарисувах последните бодита,готова съм вече Peace
Хайде хубав ден от мен бягам да се обличам и да тръгвам за работа
Теди, подозирам, че няма да остане  нито едно боди Hug Hug Hug

# 43
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Благодарим на вси4ки,които дойдоха днес да донесът своите прекрасни КОледни сувенири(ги нари4ам аз).
Има толкова красоти,4е 4естно казано на моменти се 4удя как е възможно толкова въображение и търпение.Снимах някои и по-късно ще ка4а снимките.

  bouquet

Ето и 4аст от нещата Hug

http://lavenderosi.multiply.com/photos/album/66/Koleden_bazar_2009

Последна редакция: сб, 05 дек 2009, 18:20 от lavender

# 44
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Тази вечер по новините на БТВ ще дават репортаж(анонс) з аколедните инициативи, снимали са нещата за софийския базар .  Peace

# 45
# 46
  • Мнения: 803
Тази вечер по новините на БТВ ще дават репортаж(анонс) з аколедните инициативи, снимали са нещата за софийския базар .  Peace
Ето го!

# 47
  • Мнения: 908
Страхотен репортаж, страхотни неща, а вие сте невероятни!!!   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много, много успех ви желая и късмет иии  всичко да  мине като по вода!!!!!  Heart Eyes
Целувки на бебоците от "Св. Параскева"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ето датите на базара в Пловдив



Благотворителния Коледен базар за 2009 г. организиран от ДБМ /Пловдив/
 ще се проведе на
19 и 20 декември
МОЛ Пловдив- 3 етаж                                            от 10 до 18 ч
Търговски център Форум - ЖР Тракия -1 етаж         от 10 до 18 ч
Централна поща                                                         от 10 до 17 ч

gudzy    Praynig моля те редактирай на първа страница графика ни

# 49
  • Мнения: 803
Момичета, вижте това!   bouquet

# 50
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Лил  Hug Hug

# 51
  • Мнения: 908
Охх, ще се разплача като гледам Cry Много ми липсвате!!!!! И красотите, които отново са сътворени и любимите ми квилингови картички и цялата еуфория и насладата като продаваш тези прекрасни неща и цялата невероятна кауза...  Confused И като знам, че всички е за "Св. Параскева" и невероятните сладури там. ДАНО, ДАНО да се съберат парички!!!  Praynig Praynig Praynig Целувам ви и ви прегръщам и ще съм с вас духом!!!!!!  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Охх, ще се разплача като гледам Cry Много ми липсвате!!!!! И красотите, които отново са сътворени и любимите ми квилингови картички и цялата еуфория и насладата като продаваш тези прекрасни неща и цялата невероятна кауза...  Confused И като знам, че всички е за "Св. Параскева" и невероятните сладури там. ДАНО, ДАНО да се съберат парички!!!  Praynig Praynig Praynig Целувам ви и ви прегръщам и ще съм с вас духом!!!!!!  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

Винаги си духом с нас  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 287
Момичета,Русе сме с вас със сърцата си!Пожелаваме ви утре и вдругиден да успеете да съберете предварително плануваната сума! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 54
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
София, последни метри до началото  Hug Hug Стискам палци, всичко да мине по вода ,
Да реализирате мечтата си и да постигнете високата цел която сте си поставили. 
На финала да сте "уморени", мнооооооого "уморени" от плуване в океан от човешка доброта, съпричастност и любов!  Heart Eyes

# 55
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Видин вече ни подминаха, очакваме включване от тях  с огромния успех.   bouquet

# 56
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
http://skorpions.snimka.bg/tapestries/podgotovka-za-koleden-baza … 9.440201.16356398
щом така : отчитаме първи ден  Hug
1 кмет
2 депутати
и стотина дурги подобни + 6 преподавателя от соф. университет, които по една случайност днес са гости на града и бяха доведени лично от г-жа Таня Станчева-директор на ОУ"Св Климент Охридски"-невероятна жена!
......другите подобни е мило обръщение и включва директори на банки, на застрахователни дружества, на агенции и училища и нашщи приятели ..............и беше суперско!Като начало-6+
Утре продължаваме цяла седмица. Сутринта ще има детко шоу, а по обяда читалище ще изнесе коледен обряд от видински край !
Ако искате още инфо-имаме! Давайте!  Hug
забравих-започнахме пълненето на дарителската урна и ще я отворим в края на коледната седмица с много надежди хората да разберат, че само, когато едно общестнво мисли в една посока нещата се довеждат до положителен край!/ба си как го казах!/  Whistling

# 57
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Бравооооооооооооооооо!   bouquet

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, хубаво да се наспите тази вечер, за да имате сили и да дадете всичко от себе си следващите два дни  Simple Smile
Стискам палци и ви пожелавам да съберете много над плануваната сума!

# 59
  • Мнения: 2 577
Момичета, успех ви желая!  Сбъднете мечтата на колкото се може повече деца!
Обичам ви! Hug

# 60
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
В София направихме добър старт. Имаше хора, МАЙ, за да си купят разни неща, не бяха спали. Да казвам ли колко бързо се продадоха Снежковците в Mr. Green Crazy и изгорялите крушки, които са като играчки за елха ииииииииииииииии назнам, много неща, просто народа се изсипа още от сутринта.

Благодарим на коледните джуджета и на куповачите!   bouquet Очакваме ви утре и на концерта!

# 61
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
В София направихме добър старт. Имаше хора, МАЙ, за да си купят разни неща, не бяха спали. Да казвам ли колко бързо се продадоха Снежковците в Mr. Green Crazy и изгорялите крушки, които са като играчки за елха ииииииииииииииии назнам, много неща, просто народа се изсипа още от сутринта.

Благодарим на коледните джуджета и на куповачите!   bouquet Очакваме ви утре и на концерта!

 smile3501 newsm10 lovekiss Браво на вас!

# 62
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Бравос, София! Само така! това беше и целта на занятието-хората да понакупят всичко, сътворено през безсънните ни нощи и да сме полезни на децата. Ние днес пък имахме коледна работилничка и децата, посетили ни рисуваха, после по обяда читалище Винарово представи местен коледен обряд Бъдник............красота! и снимки за БНТ   Flutter

# 63
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
............красота! и снимки за БНТ   Flutter

 Praynig Praynig Скорпионче дайте  малко снимчици и за нас работещите, дето напоследък не успяват да достигнат до телевизор , а само четем за подвизите ви  Wink  newsm10 smile3501 и за вас!

# 64
# 65
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 smile3544 как няма да свършат нещата, то много красота, много нещо  omm
Браво момичета!!!!   Hands Clap

gudzy  lovekiss за снимките и не само ...

# 66
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
http://skorpions.snimka.bg/tapestries/podgotovka-za-koleden-baza … 9.440201.16356398
вчерашни
но малко
днешните не съм качила още, но и те не са достатъчно
утре-повече! Обещавам!

# 67
  • Русе
  • Мнения: 1 193
София,Видин
Страхотен старт дадохте момичета,не се съмнявам в успеха Ви и искрено се възхищавам на вдъховението и желанието Ви да творите чудеса-с ръцете,с душите с делата си!!!!
Сърдечна прегръдка от Русе

# 68
  • Мнения: 662
Най-вероятно ще има репортаж за концерта и базара по БТВ новините Peace

# 69
  • Мнения: 231
Ех, много късно разбирам! Пишете ме догодина с участие в направата на разни неща  Hug

# 70
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Ех, много късно разбирам! Пишете ме догодина с участие в направата на разни неща  Hug

Никога не е късно да се включите и като куповачи или да дойдете наконцерта  Hug
 Чакаме ви днес в модерен Театър на страхотен концерт   bouquet

# 71
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Само ще кажа, че  на софийския базар и концерт беше прекрасно! Младежите от Защитеното жилище се представиха великолепно! Благодарим на всички продавачи, няма да ги изреждам поименно, защото със сигурност ще пропусна някой! Благодарим на всички коледни джуджета, за златните им ръце и  на купувачите, които въпреки студа и не чак токова популярното място ни намериха и идваха специално за сувенири!

  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 00:25 от Karol&Erik

# 72
  • Мнения: 1 134
Само ще кажа, че  на софиййския базара и концерт беше прекрасно! Младежите от Защитеното жилище се представиха великолепно! Благодарим на всички продавачи, няма да ги изреждам поименно, защото със сигурност ще пропусна някой! Благодарим на всички коледни джуджета за златните им ръце и копувачите, които въпреки студа и не чак токова популярното място ни намериха и идваха специално за сувенири!

  bouquet  bouquet  bouquet

Всички бяха чудесни! Младежите от ЗЖ бяха нааай - големите звезди тази вечер (Тома, ще ме прощаваш Mr. Green), всички както винаги дадоха всичко от себе си! Hug

Едно голямо благодаря и от мен!   bouquet

# 73
  • Мнения: 2 353
  И Томата го биваше, хайде сега! Този човек има невероятен подход! И другите айдъли, и децата от Защитеното се представиха страхотно, Светльо освен с пеенето допринесе много и с помагането за самия базар, стоките бяха невероятни, продавачите великолепни, купувачите също...Получи се една страхотна акция! Поздравления на всички!  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 134
  И Томата го биваше, хайде сега! Този човек има невероятен подход!

Е, как да няма?! Осигури ми самостоятелно писане на домашни от малката му фенка, поне до края на годината. Whistling Simple Smile

Много се раздаваха айдълите, личеше си, че дават всичко от себе си! Страхотни бяха!  bouquet

# 75
  • Мнения: 1 172
Ако е останало нещо непродадено случайно от софийския базар, моля снимайте и пуснете тук за тези,които нямаха възможност да дойдат.
Мога ли да направя дарение на банковата сметка в ПИБ,изписана на първа страница?

# 76
  • Мнения: 1 287

Мога ли да направя дарение на банковата сметка в ПИБ,изписана на първа страница?

Амели,можеш. Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 151
Ето как моят обектив видя част от неделния ден- снимки и клипчета тук .
Написала съм писмо до Дядо Коледа за нов фотоапарат, така че догодина обещавам да са доста по-качествени Simple Smile

Прекрасен ден, с още по-прекрасни хора, с които се срещнах и запознах.
Момичета, невероятни сте!

# 78
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Първо да се извиня,4е сега влизам да пиша.
После............Трудно ми е да благодаря на вси4ки ВАС МИЛИ ПРИЯТЕЛИ.МОже би по-късно ще мога да понапиша пове4е ......

Финансовият резултат  на инициативата „Сцена за чудеса „ е както следва:

1.Коледен базар -7385 лв.
2.Продадени билети на касата на театъра-730 лв.
3.Общо-8 115 лв.

Надяваме се скоро да знаем и резултата от он лайн продажбите.сметката,по която ще продължим набирането на средства :

Сметката е в ПИБ.

BIC  FINVBGSF
IBAN      BG15FINV91501200148846

"Движение на българските майки"
за ДМСГД Св.Параскева.

До няколко дни ще обсъдим с директорката колко и какъв персонал ще започне работа в дома.Планираме да се стартира от 01.02.
Ще следим сметката с постъпващите допълнително пари и ще информираме всички ви.Сега трябва да направим внимателно разчетите по месеци за тези пари,които имаме и ще знаем повече до няколко дни.

КОНЦЕРТА БЕШЕ ТРЕПА4 Hug


http://www.bulphoto.com/events/19393/

БЛСАГОДАРИМ НА ВСИ4КИ ВИ  bouquet  bouquet  bouquet

# 79
  • Мнения: 817
Момичета, страхотни сте! Поздравления за страхотните резултати!   bouquet  bouquet  bouquet

# 80
  • Мнения: 803
Не мога да не споделя симпатията си към всички ви!    bouquet
Няма начин толкова добри намерения да останат без резултат.
Не е възможно това, до което сте се докоснали, да не стане по-добро.
Сигурна съм, че този старт, тези първи щрихи на красивата картина, която рисувате, която ще зарадва детските очи,ще зарази с обаянието си, всички, които са я видели!
Не намирам подходящи думи!И достатъчни!
Продължавайте все така и усмивките ще завалят!И слънцето ще огрее там, където вие го отведете.    bouquet

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 21:42 от Лил

# 81
  • Мнения: 639
Браво на всички - организатори, участници!!! Страхотно е това, което се случва, благодарение на вас!  bouquet  bouquet  bouquet

# 82
  • Русе
  • Мнения: 1 193
И от мен адмирации за софийските грации  bouquet  bouquet  bouquet
Браво момичета,усилията,които сте положили  са наградени с добрия резултат  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 83
  • Мнения: 908
Страхотни сте както винаги!!! БРАВО!!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Heart Eyes

# 84
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Страхотни сте както винаги!!! БРАВО!!!!!!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Heart Eyes

Теди,няма ли да си намериш някое софийско гадже Mr. Green

Джаста,усилията не винаги са това,което о4акваш в замяна,но..................ние сме супер доволни PeaceБазара мина фантасти4но,няма такива красоти.........
КОнцерта-размазващ #Crazy
Децата от Доганово и Защитеното -ЩАСТЛИВИ,невероятно щастливи Heart Eyes

Това ни стига  bouquet

# 85
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Джаста,усилията не винаги са това,което о4акваш в замяна,но..................ние сме супер доволни PeaceБазара мина фантасти4но,няма такива красоти.........
КОнцерта-размазващ #Crazy
Децата от Доганово и Защитеното -ЩАСТЛИВИ,невероятно щастливи Heart Eyes

Това ни стига  bouquet
      Пътят е труден,а още по- трудно е да подкараш хората по него...Да ги извадиш от скучните коловози и да им покажеш колко красиви и вълнуващи пътеки има.Такива като Вас ,като всички взели по някакъв начин участие в организирането на базрите,концертите,празниците за децата( и нашият търг в това число ) са наградени с благословената и чиста усмивка на нечие личице.Мисля,че това очакваме всъщност ние-повече усмивки,повече променени съдби,повече верни пътеки.
    Пожелавам си да ставаме все повече и повече хора да вярват в нас и в силата на сърцата ни. Hug

# 86
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Браво и от мен  smile3501 Вече няколко пъти гледам снимките, слушам невероятните изпълнения на концерта и съм благодарна, че ми е предоставена възможност да бъда малка частичка от толкова голямо и красиво добро!  Супер сте!!!  thumbsup

# 87
  • Мнения: 134
  bouquet
Браво на вас
Страхотни сте

а къде могат да се видят нещата които са останали?


# 88
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  bouquet
Браво на вас
Страхотни сте

а къде могат да се видят нещата които са останали?




Няма къде.
Днес ги изпратихме по градовете,където предстоят базари идния уикенд Peace

# 89
  • Мнения: 662
Искам да благодаря на всички,които се включиха в софийския базар,без вас нищо нямаше да е същото  bouquet   bouquet   bouquet

1. Мария - Фукла
2. Йорданка Драгоманска - Idra
3. Нели Пламенова -angel_nel
4. Милена
5. Катето - Kalaza
6. Лили Атанасова - listo
7. Цвети Мицева
8. Габи - mama Gabi - art club Impression
9. Теди - tedka74
10. Нели Христова - laguna
11. Катя Станева
12. Мария Горанова - mimes
13. Росица Тодорова - филийка и мъжа и
14. Силвия - siluchka
15. Ралица Василева - astilar
16. Снежи /Канада/
17. Моника Бояджиева
18. migito - крушки
19. Дени - monita
20. MamaZ
21. алхимика
22. DjastaPrasta
23. Lily
24. Cattt
25. k_savova
26. daniela_ch
27. ria
28. bellaG
29. bilba
30. Zdravkova
31. jujavka
32. doci
33. Bobolina
34. VIKI_I
35. mira_georgieva
36. Luisalote 
37. firelady 
38. Аурора
39. tzvety26
40. Линда
41. Весето
42. Иглика
43. Марина Евгениева
44. Хапка
45. Роси
46. Биляна
47. Кари
48. хелта
49. Ели
50. Криси
51. Краси
52. Светльо
53. Кас 
54. Бабилия
55. vst-80
56. tchara 
57. dodofit
58. Здравка79
най-вероятно изпускам доста хора,много моля,който не се вижда в списъка да ми прати едно лично до утре да го добавя Praynig

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 18:37 от gudzy

# 90
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Момичета, справили сте се СТРАХОТНО в София  Heart Eyes
 newsm51  от Бургас за Невероятния Успех

Дано разултата е максимално положителен и повече специалисти в най-скоро време започнат да работят с малчовците от ДМСГД "Св.Параскева"
Търсете хора, които влагат пълното си сърце в тези дела  Peace .... Определено децата имат нужда от това  Peace ....

# 91
  • Мнения: 2 353
  Люсил, не знам къде ще събереш 60 човека у вас лятото Joy

# 92
Здравейте, мами!

Тази година не Ви намирам на коледния базар в Русе? Освен това искам да се включа в сдружението и в русенските инициативи и да помагам с каквото мога. Моля някоя мама от Русе да се свърже с мен ако има възможност.
Поздравления за постигнатите резултати и успехи във всички начинания! Simple Smile

# 93
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Здравей dotiraz
базара в Русе започва в петък,ще бъдем в коледна къщичка номер 46 (до съда) на 18,19 и 20 декември.Заповядай когато ти е удобно.
За да се свържем с теб трябва да се регистрираш във форума за да можеш да пишеш и получаваш Лични съобщения.
Добре дошла,винаги се радваме и приветстваме най-сърдечно всеки новоприсъединил се към звеното на ДБМ в Русе. Hug

# 94
  • Мнения: 976
Здравейте!
Благодаря за светкавичния отговор! Задължително ще посетя вашата къщичка, с цел да напазарувам коледни подаръци. Но ми се иска, да мога да бъда полезна с нещо повече...
До скоро Simple Smile Благодаря Ви!

# 95
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Но ми се иска, да мога да бъда полезна с нещо повече...

Имаме нужда от продавачи Mr. GreenАко мислиш,че можеш да помогнеш като продавач,заповядай Peace
Сллед Базара ще имаме работна среща,може би в началото на януари.Добре си дошла на кафе,а също и с нас при децата от дома в Брестовица.Когато се видим,която и от нас  да е на смяна на базара  ще ти обясни в какво се изразява дейността ни,какви инициативи имаме,бъдещи планове.Така самата ти ще решиш с какво най-би била полезна.

# 96
  • Мнения: 976
Мога да дойда в петък за 2-3 часа /във време, когато най-имате нужда, мога да се съобразя, само предварително да се уточним, за да уведомя на работа/ и в събота след 15 часа за 2-3 часа. Как е по-удобно за Вас?

# 97
  • Русе
  • Мнения: 1 193
 dotiraz ,нека прехвърлим разговора ни в работната тема на  ДБМ Русе  ,благодаря ти Peace

# 98
  • Мнения: 2 577
Браво , момичета! Шапка ви свалям! Hug

# 99
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Хапка - все ще гледам някакси да ви сместя  Joy ...... Мъж ми да му мисли, с толкова много жени на главата  Whistling Mr. Green

# 100
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Искам да благодаря на всички,които се включиха в софийския базар,без вас нищо нямаше да е същото   bouquet   bouquet   bouquet

1. Мария - Фукла
2. Йорданка Драгоманска - Idra
3. Нели Пламенова -angel_nel
4. Милена
5. Катето - Kalaza
6. Лили Атанасова - listo
7. Цвети Мицева
8. Габи - mama Gabi - art club Impression
9. Теди - tedka74
10. Нели Христова - laguna
11. Катя Станева
12. Мария Горанова - mimes
13. Росица Тодорова - филийка и мъжа и
14. Силвия - siluchka
15. Ралица Василева - astilar
16. Снежи /Канада/
17. Моника Бояджиева
18. migito - крушки
19. Дени - monita
20. MamaZ
21. алхимика
22. DjastaPrasta
23. Lily
24. Cattt
25. k_savova
26. daniela_ch
27. ria
28. bellaG
29. bilba
30. Zdravkova
31. jujavka
32. doci
33. Bobolina
34. VIKI_I
35. mira_georgieva
36. Luisalote  
37. firelady  
38. Аурора
39. tzvety26
40. Линда
41. Весето
42. Иглика
43. Марина Евгениева
44. Хапка
45. Роси
46. Биляна
47. Кари
48. хелта
49. Ели
50. Криси
51. Краси
52. Светльо
53. Кас  
54. Бабилия
55. vst-80
56. tchara  
57. dodofit
58. Здравка79
най-вероятно изпускам доста хора,много моля,който не се вижда в списъка да ми прати едно лично до утре да го добавя Praynig


59.GUDZY   на която МНОГО БЛАГОДАРИМ!  Mr. Green

# 101
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ясни са и парите от продажбите на билети  он лайн  Peace

660 лв.,което ги прави общо  1390 лв.само от билетите Hug

Днес  продуцентска фирма "Олд скул" закупиха карти4ки за стойност 308 лв.
Общата сума до момента е  9083 лв.

Благодарим на вси4ки  bouquet

# 102
  • Мнения: 1 287
Поздравления и от нас за "Сцената на чудесата",за всички,които са спомогнали тя да се осъществи!  bouquet  bouquet  bouquet

# 103
  • Мнения: 11
Здравейте момичета!
Това ,което правите е чудесно!
От това,което чета стигам до извода ,че във Варна няма такива базари или бъркам?
Ако няма защо е така?

# 104
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Нещата от София благополучно пристигнаха  Peace
Благодаря ви момичета, много красотийки сте ни изпратили  Hug Hug Hug
/даже си заплюх няколко  Joyсамо да стигнат до базара и са мои

# 105
  • Мнения: 908
Здравейте момичета!
Това ,което правите е чудесно!
От това,което чета стигам до извода ,че във Варна няма такива базари или бъркам?
Ако няма защо е така?

Защото във Варна няма ДБМ  Confused Има сдружение на майките и те не правят базари. Правят други неща...

# 106
  • Русе
  • Мнения: 1 193
И в Русе пристигна днес красивата пратка от София,безкрайно Ви благодарим за подкрепата newsm51 Благодарим на всики,които ни помогнаха да се подготвим за Базара ,Благодарим за сърдечността и доброжелателността newsm51

# 107
  • Мнения: 2 577
И в Русе пристигна днес красивата пратка от София,безкрайно Ви благодарим за подкрепата newsm51 Благодарим на всики,които ни помогнаха да се подготвим за Базара ,Благодарим за сърдечността и доброжелателността newsm51


Русе, целувки от Пазарджик! Hug Hug Hug

# 108
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Старта на Благотворителния базар в търговски център Форум и на Площад Централна поща е даден, до броени минути ще стартира и щанда в МОЛ Пловдив!

ЗАПОВЯДАЙТЕ!

# 109
  • Мнения: 803
Желая ви успех!От все сърце! Flowers Four Leaf Clover

# 110
  • Мнения: 2 502
Днес е предпоследния ден от седмичната инициатива Коледно желание във Видин .
Днес целия ден е насочен към игри  и забавления с децата .Базара паралерно продължава и е много умилително да гледаш как деца  пускат с малката си ръчица левче в кутията за дарения   Hug
Снощи ми стана много мила ,докато гледах една майка как е повдигнала своето дете над кутията ,за да пусне и то .Снощи беше канцерта на детска градина Детелина и народния й състъв .  HugСнимки може би довечера Скорпион ще качи от последните дни ,ако има комп  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 2 577
lorys, браво! Не се и съмнявам, че Видин ще са на ниво! Hug

# 112
  • гр.Бургас
  • Мнения: 10
Току-що се прибрахме от благотворителния щанд в Карфур ,където момичетата от ДБМ са подредили чудесни неща,изработени с много вкус и фантазия.Чест им прави човечноста и съпричастието към децата! желаем им много здраве, лично и семейно щастие,весела и успешна Нова година!

# 113
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Мили момичета, базара в Пловдив приключи и затова искам тук да
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ РАБОТНИ ПЧЕЛИЧКИ, КОИТО НИ ПОДКРЕПИХА СЪС СРЪЧНИТЕ СИ РЪЦЕ И ПРЕКРАСНИТЕ НЕЩА КОИТО СЪТВОРИХА ЗА БАЗАРА, С ПРОДАВАЧЕСКИТЕ СИ ВИРТУОЗНИ УМЕНИЯ, С НЕВЕРОЯТНИЯ ТРУД ПО ПРЕНАСЯНЕ, НАРЕЖДАНЕ... ИЛИ НАКРАТКО КАЗАНО С ОГРОМНИТЕ СИ СЪРЦА, В КОИТО НАМЕРИХА МЯСТО ЗА ДЕЦАТА И ТЯХНИТЕ НУЖДИ!
Това са хората раздали себе си за да успеем в Пловдив

1.Координатор за град Пловдив: Милена Тодорова
2.ВяраВики
3.mom4i
4.Каспър
5.bugaboo
6.Пепи
7. Доли,
8.ICE_89,
9.4erna perla,
10.Miss Fairy,
11.♥ Ели ♥,
12.polina7979
13.Мери Попипнз
14.Thunderbird
15.maika mu na titi  
16.Трапезица
17.Веси 78
18.iliana.k  
19.diva nova
20.~Lilince~
21.mamutche
22.valary
23.adyvera
24♥ Ели ♥  
25.rakovinkata
26.Florina
27.polina7979
28.evro  
29.Miss Fairy
30.Tetka_74
31.Арманяк
32.Ягодов сладкиш
33.Na na
34.liliomfi -
35.Linkata
36.orange_mum  
37.Clivia
38.antom
39.както и момичетата от София, които изпратиха неща от тяхния базар за да ни подкрепят!

 smile3501 newsm51


Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 22:55 от antom

# 114
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ани,моми4ета,

  bouquet

# 115
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Пловдив, поздравления и от нашето звено! Вие сте били много бре! Народ, народ, край нема  Joy ...ние сме само 6-7  Embarassed

# 116
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Пловдив, поздравления и от нашето звено! Вие сте били много бре! Народ, народ, край нема  Joy ...ние сме само 6-7  Embarassed
Скорпионче, уж почнах тази година по рано- още с учениците и времето пак не ми стигна да направя всичко, което ми беше хрумнало, но живот и здраве догодина ще гледам да пратя малко и на вас, че тази година ви изтървах  Sad  , а отделно ще стискам палци и да се клонирате повечко  Peace Иначе за малобройната ви група, резултата, който постигнахте направо си е блестящ!
Браво момичета   Hands Clap

# 117
  • Мнения: 39
Момичета, невероятни сте. Поздравления. За съжаление не съм посещавала вашите инициатици. С удоволствие бих се присъединила. Има ли такава възможност???

# 118
  • Мнения: 52
Ще има ли великденски базари,да се подготвим по отрано Peace

# 119
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Peace

# 120
  • Мнения: 1 287
И сега ,имам удоволствието да ви съобщя една много хубава новина. Сумата ни се увеличи  благодарение на Шушони и нейните колеги и приятели със 705лв.Шушони,  bouquet Или към сумата от коледния базар от 1 495 прибавяме още 705лв и стават 2 200 лв.

# 121
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И сега ,имам удоволствието да ви съобщя една много хубава новина. Сумата ни се увеличи  благодарение на Шушони и нейните колеги и приятели със 705лв.Шушони,  bouquet Или към сумата от коледния базар от 1 495 прибавяме още 705лв и стават 2 200 лв.

I nie oчакваме още 1000 лв.от Фотосинтезис ,които прибавяме автомати4но към средствата за Св.Параскева.Проекта стартира на 01.02.,а парите ве4е са 10 000 лв. Hug
Подробности ще пишем като запо4нем.

Общи условия

Активация на акаунт