Коледни инициативи на ДБМ

  • 11 247
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 803
Тази вечер по новините на БТВ ще дават репортаж(анонс) з аколедните инициативи, снимали са нещата за софийския базар .  Peace
Ето го!

# 47
  • Мнения: 908
Страхотен репортаж, страхотни неща, а вие сте невероятни!!!   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много, много успех ви желая и късмет иии  всичко да  мине като по вода!!!!!  Heart Eyes
Целувки на бебоците от "Св. Параскева"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ето датите на базара в Пловдив



Благотворителния Коледен базар за 2009 г. организиран от ДБМ /Пловдив/
 ще се проведе на
19 и 20 декември
МОЛ Пловдив- 3 етаж                                            от 10 до 18 ч
Търговски център Форум - ЖР Тракия -1 етаж         от 10 до 18 ч
Централна поща                                                         от 10 до 17 ч

gudzy    Praynig моля те редактирай на първа страница графика ни

# 49
  • Мнения: 803
Момичета, вижте това!   bouquet

# 50
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Лил  Hug Hug

# 51
  • Мнения: 908
Охх, ще се разплача като гледам Cry Много ми липсвате!!!!! И красотите, които отново са сътворени и любимите ми квилингови картички и цялата еуфория и насладата като продаваш тези прекрасни неща и цялата невероятна кауза...  Confused И като знам, че всички е за "Св. Параскева" и невероятните сладури там. ДАНО, ДАНО да се съберат парички!!!  Praynig Praynig Praynig Целувам ви и ви прегръщам и ще съм с вас духом!!!!!!  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Охх, ще се разплача като гледам Cry Много ми липсвате!!!!! И красотите, които отново са сътворени и любимите ми квилингови картички и цялата еуфория и насладата като продаваш тези прекрасни неща и цялата невероятна кауза...  Confused И като знам, че всички е за "Св. Параскева" и невероятните сладури там. ДАНО, ДАНО да се съберат парички!!!  Praynig Praynig Praynig Целувам ви и ви прегръщам и ще съм с вас духом!!!!!!  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

Винаги си духом с нас  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 287
Момичета,Русе сме с вас със сърцата си!Пожелаваме ви утре и вдругиден да успеете да съберете предварително плануваната сума! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 54
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
София, последни метри до началото  Hug Hug Стискам палци, всичко да мине по вода ,
Да реализирате мечтата си и да постигнете високата цел която сте си поставили. 
На финала да сте "уморени", мнооооооого "уморени" от плуване в океан от човешка доброта, съпричастност и любов!  Heart Eyes

# 55
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Видин вече ни подминаха, очакваме включване от тях  с огромния успех.   bouquet

# 56
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
http://skorpions.snimka.bg/tapestries/podgotovka-za-koleden-baza … 9.440201.16356398
щом така : отчитаме първи ден  Hug
1 кмет
2 депутати
и стотина дурги подобни + 6 преподавателя от соф. университет, които по една случайност днес са гости на града и бяха доведени лично от г-жа Таня Станчева-директор на ОУ"Св Климент Охридски"-невероятна жена!
......другите подобни е мило обръщение и включва директори на банки, на застрахователни дружества, на агенции и училища и нашщи приятели ..............и беше суперско!Като начало-6+
Утре продължаваме цяла седмица. Сутринта ще има детко шоу, а по обяда читалище ще изнесе коледен обряд от видински край !
Ако искате още инфо-имаме! Давайте!  Hug
забравих-започнахме пълненето на дарителската урна и ще я отворим в края на коледната седмица с много надежди хората да разберат, че само, когато едно общестнво мисли в една посока нещата се довеждат до положителен край!/ба си как го казах!/  Whistling

# 57
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Бравооооооооооооооооо!   bouquet

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, хубаво да се наспите тази вечер, за да имате сили и да дадете всичко от себе си следващите два дни  Simple Smile
Стискам палци и ви пожелавам да съберете много над плануваната сума!

# 59
  • Мнения: 2 577
Момичета, успех ви желая!  Сбъднете мечтата на колкото се може повече деца!
Обичам ви! Hug

Общи условия

Активация на акаунт