Коледни инициативи на ДБМ

  • 11 249
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 134
Браво на вас!!!  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 287
Вече официално можем да кажем,че звено Русе ще проведе традиционния за ДБМ коледен благотворителен базар.Датите са 18,19 и 20 декември,мястото площад "Свобода",павилион 47.

Благодарим отново на Община Русе и в частност на кмета г-н Божидар Йотов,които за пореден път ни подкрепят като ни предоставят безвъзмездно павилиона и с което показват,че ни вярват!  bouquet

# 32
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Вече официално можем да кажем,че звено Русе ще проведе традиционния за ДБМ коледен благотворителен базар.Датите са 18,19 и 20 декември,мястото площад "Свобода",павилион 47.

Благодарим отново на Община Русе и в частност на кмета г-н Божидар Йотов,които за пореден път ни подкрепят като ни предоставят безвъзмездно павилиона и с което показват,че ни вярват!  bouquet


 Hug за вас
и .......КМЕТА  bouquet

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Някой да иска шишарки Party

# 34
  • София
  • Мнения: 2 623
А облаци  Rolling Eyes .... и разни други неща  Hug

# 35
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А облаци  Rolling Eyes .... и разни други неща  Hug

АХА Party

# 36
  • София
  • Мнения: 2 623
Ще се постарая  Hug
Роси, моля те само
да ми кажеш кога ще се предават нещата,
за да знам как да се организирам Simple Smile
Уж четох, четох ама само за Пловдив май видях  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 662
Нещата за базара се събират на 5.12 от 10.30 до 12.30 часа в Арена Младост Hug

# 38
  • Мнения: 322
Здравейте Hug
gudzy в АРЕНА Младост на 05.12 от 10.30 до 12.30 къде точно ще се събират нещата в някое кафе ли и кой да търся да донеса блузките Hug

# 39
  • Мнения: 662
Искам да помоля всички,които ще пращат по пощата да го направят днес или утре най-късно,за да може в петък да са тук нещата Praynig
Срещата за събиране на сувенирите е на 5.12 /тази събота/ от 10.30 до 12.30 ч. в Арена Младост на втория етаж на многото маси,най-шумната компания ще е нашата Crazy
телефон за всеки случай 0878 52 19 87-Вера

Последна редакция: пн, 30 ное 2009, 16:53 от gudzy

# 40
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Има малка промяна в номера на коледния павилион за базара в Русе,моля коригирайте го-номер 46 ще бъде Peace

# 41
  • Мнения: 322
Добро утро момичета Hug
Утре ще съм на линия на срещата,вчера до 1ч донарисувах последните бодита,готова съм вече Peace
Хайде хубав ден от мен бягам да се обличам и да тръгвам за работа

# 42
  • Мнения: 2 577
Добро утро момичета Hug
Утре ще съм на линия на срещата,вчера до 1ч донарисувах последните бодита,готова съм вече Peace
Хайде хубав ден от мен бягам да се обличам и да тръгвам за работа
Теди, подозирам, че няма да остане  нито едно боди Hug Hug Hug

# 43
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Благодарим на вси4ки,които дойдоха днес да донесът своите прекрасни КОледни сувенири(ги нари4ам аз).
Има толкова красоти,4е 4естно казано на моменти се 4удя как е възможно толкова въображение и търпение.Снимах някои и по-късно ще ка4а снимките.

  bouquet

Ето и 4аст от нещата Hug

http://lavenderosi.multiply.com/photos/album/66/Koleden_bazar_2009

Последна редакция: сб, 05 дек 2009, 18:20 от lavender

# 44
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Тази вечер по новините на БТВ ще дават репортаж(анонс) з аколедните инициативи, снимали са нещата за софийския базар .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт