Коледни инициативи на ДБМ

  • 11 250
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
В София направихме добър старт. Имаше хора, МАЙ, за да си купят разни неща, не бяха спали. Да казвам ли колко бързо се продадоха Снежковците в Mr. Green Crazy и изгорялите крушки, които са като играчки за елха ииииииииииииииии назнам, много неща, просто народа се изсипа още от сутринта.

Благодарим на коледните джуджета и на куповачите!   bouquet Очакваме ви утре и на концерта!

# 61
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
В София направихме добър старт. Имаше хора, МАЙ, за да си купят разни неща, не бяха спали. Да казвам ли колко бързо се продадоха Снежковците в Mr. Green Crazy и изгорялите крушки, които са като играчки за елха ииииииииииииииии назнам, много неща, просто народа се изсипа още от сутринта.

Благодарим на коледните джуджета и на куповачите!   bouquet Очакваме ви утре и на концерта!

 smile3501 newsm10 lovekiss Браво на вас!

# 62
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Бравос, София! Само така! това беше и целта на занятието-хората да понакупят всичко, сътворено през безсънните ни нощи и да сме полезни на децата. Ние днес пък имахме коледна работилничка и децата, посетили ни рисуваха, после по обяда читалище Винарово представи местен коледен обряд Бъдник............красота! и снимки за БНТ   Flutter

# 63
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
............красота! и снимки за БНТ   Flutter

 Praynig Praynig Скорпионче дайте  малко снимчици и за нас работещите, дето напоследък не успяват да достигнат до телевизор , а само четем за подвизите ви  Wink  newsm10 smile3501 и за вас!

# 64
# 65
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 smile3544 как няма да свършат нещата, то много красота, много нещо  omm
Браво момичета!!!!   Hands Clap

gudzy  lovekiss за снимките и не само ...

# 66
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
http://skorpions.snimka.bg/tapestries/podgotovka-za-koleden-baza … 9.440201.16356398
вчерашни
но малко
днешните не съм качила още, но и те не са достатъчно
утре-повече! Обещавам!

# 67
  • Русе
  • Мнения: 1 193
София,Видин
Страхотен старт дадохте момичета,не се съмнявам в успеха Ви и искрено се възхищавам на вдъховението и желанието Ви да творите чудеса-с ръцете,с душите с делата си!!!!
Сърдечна прегръдка от Русе

# 68
  • Мнения: 662
Най-вероятно ще има репортаж за концерта и базара по БТВ новините Peace

# 69
  • Мнения: 231
Ех, много късно разбирам! Пишете ме догодина с участие в направата на разни неща  Hug

# 70
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Ех, много късно разбирам! Пишете ме догодина с участие в направата на разни неща  Hug

Никога не е късно да се включите и като куповачи или да дойдете наконцерта  Hug
 Чакаме ви днес в модерен Театър на страхотен концерт   bouquet

# 71
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Само ще кажа, че  на софийския базар и концерт беше прекрасно! Младежите от Защитеното жилище се представиха великолепно! Благодарим на всички продавачи, няма да ги изреждам поименно, защото със сигурност ще пропусна някой! Благодарим на всички коледни джуджета, за златните им ръце и  на купувачите, които въпреки студа и не чак токова популярното място ни намериха и идваха специално за сувенири!

  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 14 дек 2009, 00:25 от Karol&Erik

# 72
  • Мнения: 1 134
Само ще кажа, че  на софиййския базара и концерт беше прекрасно! Младежите от Защитеното жилище се представиха великолепно! Благодарим на всички продавачи, няма да ги изреждам поименно, защото със сигурност ще пропусна някой! Благодарим на всички коледни джуджета за златните им ръце и копувачите, които въпреки студа и не чак токова популярното място ни намериха и идваха специално за сувенири!

  bouquet  bouquet  bouquet

Всички бяха чудесни! Младежите от ЗЖ бяха нааай - големите звезди тази вечер (Тома, ще ме прощаваш Mr. Green), всички както винаги дадоха всичко от себе си! Hug

Едно голямо благодаря и от мен!   bouquet

# 73
  • Мнения: 2 356
  И Томата го биваше, хайде сега! Този човек има невероятен подход! И другите айдъли, и децата от Защитеното се представиха страхотно, Светльо освен с пеенето допринесе много и с помагането за самия базар, стоките бяха невероятни, продавачите великолепни, купувачите също...Получи се една страхотна акция! Поздравления на всички!  bouquet

# 74
  • Мнения: 1 134
  И Томата го биваше, хайде сега! Този човек има невероятен подход!

Е, как да няма?! Осигури ми самостоятелно писане на домашни от малката му фенка, поне до края на годината. Whistling Simple Smile

Много се раздаваха айдълите, личеше си, че дават всичко от себе си! Страхотни бяха!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт