Семеен сарай (İki aile)-турски сериал по НОВА

  • 67 245
  • 521
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Този Ферид, дето ги измами с къщата не е и ли същият актьор, който играе Зия в "Аси"?

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 10:54 от BGpapa

# 31
  • Мнения: 1 685
 PeaceВерно-лек и забавен,не толкова щур като "Моите мили съседи",но ме изненада приятно на фона повечето сърцераздирателни драми,добре е да има и "нещо леко" Wink

А като са по час и половина дали не са "събрани"при нас сериите и да не бъдат 80-90/ newsm78

Ох видяхте ли кварталния "Брат Пит"-на диета  Joy Joy

# 32
  • Мнения: 8
Този Ферид, дето ги измами с къщата не е и ли същият актьор, който играе Зия в "Аси"?

Не е той!!! Laughing

# 33
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И аз да се запиша тук. Днес се загледах без да разбера че има нов сериал и ми допадна. Весел и лек.

# 34
  • Мнения: 62
Погледнах първа серия. Не ми допадна много. Не си падам по такива филми. Ще си гледам Аси

# 35
  • София
  • Мнения: 15 466
На мен ми хареса, ще го гледам.Такива веселяшки повече ми харесват от Аси, него така и не можах да загледам.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 423
На мен ми хареса, ще го гледам.Такива веселяшки повече ми харесват от Аси, него така и не можах да загледам.

Гледах първата серия ще изчакам утре и за втората и ще видя дали ще го гледам.

# 37
  • Мнения: 0


А като са по час и половина дали не са "събрани"при нас сериите и да не бъдат 80-90/ newsm78


значи, те не са "събрани", нищо не ни спестяват, просто ще бъдат повече серии от турския оригинал (93), защото и тук пускат по 70 мин, а сериите са от около 85мин.. Сигурно над 100 епизода ще са при нас.
Много гадно изрязаха края на първа серия.

# 38
  • Мнения: 1 685
 Tired А,значи точно обратно на това което си мислех,ще ги проточат поне четири месеца  ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 2 423
Ми аз днес се успах,  Embarassed може ли някой накратичко да ми каже какво стана?

# 40
  • Мнения: 135
Не обяснявам добре но накратко  Embarassed - Големия син на Еда разказа всичко на бащата и дойдоха заедно в къщата, скараха се и бившия й мъж я удари. Това го видяха и дъщерите. Стана им мъчно за нея. Намериха Ферид. Дойдоха и мафиотите да го търсят. Не го предадоха и го оставиха на тавана докато се оправи кашата. Мафиотите обаче останаха пред къщата. Еда реши, че като отвори градина, заради шума ще си отидат другите, но нещо не можа да си издейства разрешително още. Бащата на Ферид му звънна по телефона и му каза че иска да разбере че е завършил университета.

# 41
  • София
  • Мнения: 15 466
И аз забравих  Embarassed, не съм свикнала да пускам телевизора преди 12-13 часа.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 423
iliana2 много ти благодаря.

# 43
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте дами и БГ папа,
много симпатично сериалче. Може ли някой да каже дали актрисата, която играе Дамла сме я гледали в някой от предишните филми? Стори ми се много позната, но може и да ми прилича на някого. Приятна вечер на всички.

Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 12:21 от Dinah

# 44

Общи условия

Активация на акаунт