Семеен сарай (İki aile)-турски сериал по НОВА

  • 67 242
  • 521
  •   1
Отговори
# 15
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Едното момиченце е от Перла  Grinning

# 16
  • Мнения: 22 867
Поне дотук ми беше приятно да го гледам. Кой колкото ще да плюе по турските сериали, не може да се отрече на комшиите, че умеят да ги правят. Peace

# 17
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
на мен също много ми допадна,а и така като гледам,ще има много комедийни ситуации:)  Peace

# 18
  • Мнения: 786
Случайно попаднах и гледах първата серия. Хареса ми и ще се става за повторенията, че днес по изключение бях по това време пред ТВ

# 19
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Гледах го оттук-оттам,но не е лош.Ако ми остава време,ще го следя.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Гледах го оттук от там.  Rolling Eyes Май ще го гледам.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 425
Хайде малко рекламка да пусна Crazy.....филмчето е страхотно, забавно,леко,ненатоварващо на моменти и доста поучително.....с една дума заслужава си да се гледа Peace.....Само дето е доста дългоооооо.....тъй като доста се хвана в Турция и снимаха няколко сезона... Peace

# 22
  • Мнения: 6
Тук може да гледате епизодите на сериала Семеен Сарай (Iki Aile)

http://vbox7.com/collection:790854

# 23
  • Мнения: 31 197
Запис.  bouquet

# 24
# 25
  • Мнения: 0
Оф защо от 9 и 30, тогава съм на училище.  ooooh! Поне в момента мога да гледам, ама като започна...
Участва и Йозге от Перла. Много е сладка.

# 26
  • Мнения: 58
Записвам се и аз, ще го гледам, изглежда приятен и комедиен сериал.

# 27
  • София
  • Мнения: 15 466
Сега го загледах, мъжа с дъщерите е доста нахален.Голямата дъщеря му казва да се върнат в техния си дом, а той се инати. Значи си има дом, но прави напук на Еда!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 634
Е, има си дом, но все пак и той  е платил за къщата, какво да зареже парите и да се прибира в старата си къща ли  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 8
Много сладко сериалче!!!Ще се гледа!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт