Семеен сарай (İki aile)-турски сериал по НОВА

  • 67 241
  • 521
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 356
Първите серии от 1 до 60 от къде мога да изтегля.
Троя последната е качена в нитрото

# 511
  • Варна
  • Мнения: 634
Тази вечер ли беше финала  ooooh!имахме гости и нямаше как да гледам
последните два епизода в нитрото са качени казвате

# 512
  • Варна
  • Мнения: 144
Може ли линк за там ?

# 513
  • Мнения: 16
Честито на любителите на този сериал-започва повторението му всеки ден от 19 часа по Диема Фемили.

# 514
  • Мнения: 356
Дали някой че качи сериите от началото... newsm78

# 515
  • София
  • Мнения: 15 466
  Не го догледах, последните два месеца не го издържах!

# 516
  • Мнения: 11 017
Дали някой че качи сериите от началото... newsm78

защо някой трябва да ги качва наново, при все, че вече са качени , и то от няколко души в няколко торент тракера. Да не говорим, че във ВиБокс Елиханчо е качил целия първи сезон, аз целия втори и трети сезон. Стига човек да се поразрови, може да си намери всички серии от 1 до 110 на Семеен сарай и не е нужно някой да ги качва наново, при все, че вече ги има.

Тайна, през последните месеци наистина започна да писва, особено с историята около бебето. Но поне гледай последната серия  Sunglasses

# 517
  • Мнения: 356
Дали някой че качи сериите от началото... newsm78

защо някой трябва да ги качва наново, при все, че вече са качени , и то от няколко души в няколко торент тракера. Да не говорим, че във ВиБокс Елиханчо е качил целия първи сезон, аз целия втори и трети сезон. Стига човек да се поразрови, може да си намери всички серии от 1 до 110 на Семеен сарай и не е нужно някой да ги качва наново, при все, че вече ги има.

Тайна, през последните месеци наистина започна да писва, особено с историята около бебето. Но поне гледай последната серия  Sunglasses
Е добре разбрах , че са качени , но от 1  до 60 не ги намерим в торентите...
Затова попитах...

# 518
  • София
  • Мнения: 15 466


Тайна, през последните месеци наистина започна да писва, особено с историята около бебето. Но поне гледай последната серия  Sunglasses
Аз го пусках, но не го гледах,слушах с половин ухо, само разни спомени даваха....

# 519
  • Мнения: 2
Здравейте. Коя серия дават по ДФ в момента на повторението?

# 520
  • Мнения: 11 017
Здравейте. Коя серия дават по ДФ в момента на повторението?

около еп.100 от предишната номерация на Диема Фемили, когато даваха 110 епизода от по 70 минути. . http://www.vbox7.com/play:ad57d0f7
Сега дават 45-минутни серии и не им знам новата номерация. Но по оригиналната на турските серии (а те са 94 епизода от по 90 минути)... сега е някъде към 87-88 еп., малко преди да отвлекат бебето на Оуз и Еда.
Много сложно стана, ама... Диема Фемили си клъцкат епизодите както си щат

# 521
  • Мнения: 0
Момичета, привет!
Извинявам се за нахлуването, нищо лично към всички ви.  bouquet
Искам да постна това до diziler, тъй като е запълнил лимита си на кутията.
Надявам се да ми прочете съобщението.
---------------------------------------------------------------

Diziler, удивена съм от безочието ти!
Видях, че си свалил от канала в тубето сериала" Въпреки всичко"и си го качил в Нитрото.
На всичкото отгоре си го качил и в канала си в Бокса, въпреки,
че сериала си има свой канал там. Shocked
Първо, редно е да попиташ, което ти не правиш!
Второ, бъди коректен, когато изписваш кой е преводач, субтитри и т.н. ей такива неща.
Като отвориш файла и ще намериш необходимата информация.
За твое инфо Тинчето наистина е част от преводачките, но само на Първа серия.
В този случай се надявам да допреведеш и довършиш сериала, защото аз няма да го направя,
въпреки, че е преведен от Лийченцето и мен докрай и чака само да му наредим субтитрите
с Рина. Успех и се надявам да не разочароваш зрителките, ако не го довършиш.

Общи условия

Активация на акаунт