хомеопатични хапчета за зъбки

  • 30 089
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 973
не съм пробвала,но за бебето ще взема

# 31
  • Мнения: 438
...казват,че Камомилата деиствала много добре,особено през нощта,когато е най-проблемно зъбоникненето Confused
Peace
Само да допълня, че  Дентокинд  съдържа Chamomilla, но има и допълнителни съставки (които засилват успокояващия ефект)

# 32
  • София
  • Мнения: 86
Аз давам Дентокинд и мажа с дентинокс и съм доволна особено от дентокинда. Peace

# 33
  • Мнения: 3 211
Най-добре е да се посъветваш с хомеопат, но моето мнение е , че Хамомилата не се дава при никнене на зъбки, а Калкарея фосфорика или Дентокинд.
Ами явно и ти не си се консултирала с хомеопат, защото не се дава Калкарея Фосфорика, а Калкареа Карбоника.
Аз давам гранулите направо в устата на бебето, тя ги подмята из устата си известно време и после ги гълта.

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 973
Най-добре е да се посъветваш с хомеопат, но моето мнение е , че Хамомилата не се дава при никнене на зъбки, а Калкарея фосфорика или Дентокинд.
Ами явно и ти не си се консултирала с хомеопат, защото не се дава Калкарея Фосфорика, а Калкареа Карбоника.
Аз давам гранулите направо в устата на бебето, тя ги подмята из устата си известно време и после ги гълта.

Хич не съм се объркала, нашия хомеопат именно това ни е предписал.

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 23:14 от Люсил

# 35
  • Мнения: 1 586
И аз хамомила съм давала ама не помня точно какво разреждане бяха...

# 36
  • Мнения: 9 449
Дентокинд Peace

# 37
  • Мнения: 764
калкареа фосфорика също имат добър ефект Peace

Аз давах това и смятам, че имаше наистина положителен ефект.

# 38
  • Слънчевия дом
  • Мнения: 131
Аз също съм давала Дентокинд и бях доволна , а ние имахме доста трудности , за 1 година буквално ни поникнаха всички 20 зъба , от 8 м - до 1 .10 м.

# 39
  • Мнения: 55
Здравейте!
Ето какво знам аз.
Калкарея фосфорика 9 СН се дава за по бързо пробиване за зъбките,когато детето се чувства що годе нормалко ,само с дискомфорт.
Хамомила 9 СН се дава,когато детето обикновено е  спокойно,а прорязването на зъбите го прави гнево ,нервно (нетърпимо).
Комбинираните продукти(Дентоконд) според мен не са за предпочитане.

# 40
  • Мнения: 193
Здравейте!
,,Хамомила вулгарис"9СН от 2-5 пъти на ден съм давала на бебето.
Ако рязко се повишава температурата се дава ,,Беладона"9СН от 2 до 5 пъти на ден.

# 41
  • Мнения: 1 740
Давам Дентокинд и съм доволна.

# 42
  • Мнения: 528
Дентокинд  Peace

# 43
  • Мнения: 237
задължително ли трябва да се консултирам с хомеопат, защото и нас това ни чака

# 44
  • в матрицата
  • Мнения: 952
valkanai,  ако искаш да лекуваш детето си с хомеопатия, то тогава задължително трябва да посетиш КЛАСИЧЕСКИ хомеопат. За Дентокид мога да кажа, че е всичко друго , но не и хомеопатично средство, поради простата причина, че основния принцип на хомеопатията е  ИНДИВИДУАЛНИЯ подход, т.е. няма универсално средство за зъбки, корем или каквото се сетите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт