Asi / Гордата Аси - 4 тема

  • 47 139
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 375
Гале, много е рано - недей с тия снимки, че ако знаеш какви мисли ми прелитат през главата  ooooh! ooooh! ooooh!

да сатне 22.30 да дойде време подходящо за разврат та да ти споделя мислите ми по тази снимка  Whistling Mr. Green Crazy

# 676
  • Мнения: 62
Здравейте, рядко се включвам, но този филм ми е любим. Искам да си изразя наблюдението по отношението на излъчването на двамата гери. Не ви ли се струва, че когата Демир е в сцени, в които не е с Аси има една визия, а когато е с нея изпъква цялата му сексапилност и очарование.

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 337
Ох много хубава серия беше...кога да о4акваме някакво развитие...след колко серии  Rolling Eyes  Всеки път ааа да стане нещо и айде пак са сърдити...та ако може в ББ някой напреднал с материала да пише кога ще има цуни гуни Praynig Praynig

# 678
  • Мнения: 199
Да ти кажа за мен с Аси,без Аси цялата му сексапилност и очарование все си изпъква! Laughing
Морганче то хубаво да чакам 22.30,ама мен и по светло ме спохождат такива мисли. Embarassed Whistling

# 679
  • София
  • Мнения: 2 431
Морганче то хубаво да чакам 22.30,ама мен и по светло ме спохождат такива мисли. Embarassed Whistling

Мен пък изобщо не ме пускат...........

# 680
  • София
  • Мнения: 375
Морганче то хубаво да чакам 22.30,ама мен и по светло ме спохождат такива мисли. Embarassed Whistling

Мен пък изобщо не ме пускат...........

ми така де и аз така - ама викам да ги споделя след 22.30 все пак  hahaha hahaha hahaha

иначе те си циркулират в главата ми без да се съобразяват с часа  Joy Joy Joy

# 681
  • Мнения: 295
Шефът най- накрая взе правилното решение и се разкара Joy Joy Joy Joy

Мишел клипа както винаги е страхотен! Hug
Галенце, миличка айде стига ...., а .....сигурно си си у вас, а ние дето сме на работа какво да правим. Добре, че съм сама- ченето зейнало, лиги текат, мозъка ми твори едни неща. Heart Eyes... ужас.... Точно се съфирясам малко и ти на ново Mr. Green. Не, че ми излиза от главата , ама все пак....
Благодаря предварително за разбирането! Joy Joy Joy Joy Joy

# 682
  • София
  • Мнения: 2 431
Галенце, миличка айде стига ...., а .....сигурно си си у вас, а ние дето сме на работа какво да правим. Добре, че съм сама- ченето зейнало, лиги текат, мозъка ми твори едни неща. Heart Eyes... ужас.... Точно се съфирясам малко и ти на ново Mr. Green. Не, че ми излиза от главата , ама все пак....
Благодаря предварително за разбирането! Joy Joy Joy Joy Joy

Ми то аз реших че днес освен ден на усмивката по подразбиране е и Демировден така че аз съм запразнувала..... А що се отнася до шефа откак ме засече да гледам през работно време в учебното 1001 нощ просто вече е капитулирал.......

# 683
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета Hug Страхотни снимки слагате newsm51

Мишел, много хубаво клипче и песента е страхотна  bouquet



Малко разнообразие с Туба, че ми свършиха лигите с тези снимки на Мурат Mr. Green Crazy Хубав ден на всички Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 295
Нали ви казах как ме хвана във форума. Не искам пак! Развалям си имиджа Joy Joy Joy Joy

# 685
  • София
  • Мнения: 2 431
Моля някой на лични да ми обясни как да свалям снимка от клип във ви бокс или ю тюб. Ама много съм боса да си призная.
ББ Кой убива Джамал Ага и защо подозренията падат върху Демир?

Иве от Онурово време /1001 нощ / ич не ми пука за имиджа........ Като ще е очи пълни ръце празни давай поне да е постоянно.

# 686
  • Мнения: 0
Здравейте, рядко се включвам, но този филм ми е любим. Искам да си изразя наблюдението по отношението на излъчването на двамата гери. Не ви ли се струва, че когата Демир е в сцени, в които не е с Аси има една визия, а когато е с нея изпъква цялата му сексапилност и очарование.

Привет Peace
Аз съм на същото мнение yes Когато са двамата в сцена или на снимка, има някаква магия около тях и не можеш да си изместиш погледа... особено когато се гледат влюбено kiss на снимките с Бурчин изчезва голяма част от обаянието и чара му no


Ако трябва да избирам между Бергюзар и Туба за игра и визия, твърдо съм за Туба... Бергюзар има леко грозновата усмивка и нос леко приличащ на картоф... единствено очите са и красиви:2thumbsup: За естествена красота Туба няма равна на себе си Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 295

Иве от Онурово време /1001 нощ / ич не ми пука за имиджа........ Като ще е очи пълни ръце празни давай поне да е постоянно.

Морганчето може да разкаже за моите драми на работа Joy Joy Joy Joy Joy

# 688
  • София
  • Мнения: 375
Моля някой на лични да ми обясни как да свалям снимка от клип във ви бокс или ю тюб. Ама много съм боса да си призная.
ББ Кой убива Джамал Ага и защо подозренията падат върху Демир?

Иве от Онурово време /1001 нощ / ич не ми пука за имиджа........ Като ще е очи пълни ръце празни давай поне да е постоянно.

ББ Аслан го убива, а подозренията падат върху нашето момче точно на сватбата им, защото един Али който иска да се ожени за Аси подхвърля оръжието от убийството в дома на Демир, понеже е бесен на Демирчо че той взе Асито  Peace

# 689
  • София
  • Мнения: 375

Иве от Онурово време /1001 нощ / ич не ми пука за имиджа........ Като ще е очи пълни ръце празни давай поне да е постоянно.

Морганчето може да разкаже за моите драми на работа Joy Joy Joy Joy Joy

хихихиххихихихих добре че аз нямам такива проблеми и мога да си гледкам квото искам  Crazy
и да си пиша където искам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт