Twilght/Здрач- сагата- тема 41

  • 27 481
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
.....и тогава Бела скача от скалата и Едуард я спасява...... Joy
Този следобед болните ни заздрачени мозъци тотално и неконтролируемо се развилняха Mr. Green

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз се обърках, Уоми, кой откъде и откого бяга, че се озова в Ла Пуш?  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 162
Аз предлагам детето вампир-вълк да мирише много вкусно на някои от другите. И ето ти още една линия за написване на поне още 3 книги. Може той път и Карлайл да подхлъзне крак.

# 48
  • Мнения: 1 162
Аз се обърках, Уоми, кой откъде и откого бяга, че се озова в Ла Пуш?  Mr. Green
Абе Красе няма значение кой, кога и как. Екшън и книги да има.

# 49
  • Мнения: 2 040
Подигравате се нещо на опитите ми да задоволя всеки вкус с обяснение  Crossing Arms
И как така КАК ще я намери ?Как Бела намери Едуард ???
СЛУЧАЙНО Simple Smile бяга от Волтури търси други като нея и хоп в Ла - Пуш Simple Smile И точно да я гризне някой вълк и Джейк я спасява като белязва Simple Smile
Е, не, това вече е върха rotfImbo
Изобщо не ти се подигравам, прекланям се пред въображението ти newsm20
Направо почвай да пишеш нов ФФ.

# 50
  • Мнения: 2 040
Мише, ако детето вампир-вълк ще мирише вкусно на някого, аз предлагам да е на някой от Волтурите. Тогава вече със сигурност ще има бой smile3508

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мише, ако детето вампир-вълк ще мирише вкусно на някого, аз предлагам да е на някой от Волтурите. Тогава вече със сигурност ще има бой smile3508
Има подобен ФФ, боя беше колосален със загуби и от страна на клана Калън Wink Но ..победихме  Joy
Оопс, грешката е моя, там беше бой за Ренесме, ама тя вече беше бременна от Джейк, хахахаха

# 52
  • Мнения: 0
Ама аз се сетих и за още един който остана забравен от авторката- Били Laughing То не е лесно толко бързо да измислиш хубав край, в който няма самоубийства де, но все пак- Чарли се уреди, пък той да остани на сухо Naughty

# 53
  • Мнения: 1 162
Мише, ако детето вампир-вълк ще мирише вкусно на някого, аз предлагам да е на някой от Волтурите. Тогава вече със сигурност ще има бой smile3508
Има подобен ФФ, боя беше колосален със загуби и от страна на клана Калън Wink Но ..победихме  Joy
Оопс, грешката е моя, там беше бой за Ренесме, ама тя вече беше бременна от Джейк, хахахаха
Е изпреварил ме е някой, почти. То толкова фикове, че няма как просто. Кой от нашите загубваме там ми кажи поне. PLS

# 54
  • Мнения: 2 040
Назад съм с материала явно  Embarassed Ама нещо не можах на им стана фен ФФтата. Прочетох един-два, и то само от тези на български. Хубави бяха, но ако изобщо захвана нови, ще са по канона. Другите са ми твърде далеч от оригинала, който както се разбра от предишните ми постове  е пълен с недомислици и изобщо не ми харесва  hahaha

# 55
  • Мнения: 116
Много се вживявате, Стефани просто си нагласи един уникален (да не кажа тъп) хепи-енд.

Да и аз това имах предвид. Четвъртата книга ми куца отвсякъде. Това с белязването на Ренесме не ме притеснява от морална гледна точка. Вие знаете, че аз морал нямам  Sunglasses
Просто ми е скучно и прекалено нагласено... Все едно хайде да има и тийм Джейкъб, да не се сърдят те.
А освен това наистина се дразня, че накрая нямаше битка ... то не беше събиране, подготовка, а нямаше нищо....  Twisted Evil

А че нямаше описание на остров Есме, просто дори няма да го коментирам Crossing Arms

И той я поведе към по-дълбокото или каквото беше там

ААААААААААА моля??????????  ooooh!

Затова ли четох дотук.... За да получа три празни реда....
извинявайте ама Стефани описа как патката си бръсне краката , а не можа нищо друго да опише... Не искам детайли, но поне нещо, дори скромно и суховато, мормонско описано, поне нещооооооо  #Cussing out

P.S. И съм с Fairy - аз също си мисля, че Бела се беше влюбила в Джейкъб, или поне беше на крачка от влюбването...

# 56
  • Мнения: 6
Ами то още там когато "късаха" с Джейк заради Сам, Бела казваше, че Вълчо вече си е направил нова собствена дупка в сърцето й ....любовния триъгълник е на лице. /Мантра номер 2/ Окей - тя мисли, че той й е много много добър приятел, но защо са й терзанията " да го целуна ли, да не го лу целуна", прекалено много я е страх, че ако се остави да забрави Едуард ще предаде любовта си към него или поне тази, която си мисли, че изпитва...
Ех, как ме удари философстването Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 162
А че нямаше описание на остров Есме, просто дори няма да го коментирам Crossing Arms

И той я поведе към по-дълбокото или каквото беше там

ААААААААААА моля??????????  ooooh!

Затова ли четох дотук.... За да получа три празни реда....
извинявайте ама Стефани описа как патката си бръсне краката , а не можа нищо друго да опише... Не искам детайли, но поне нещо, дори скромно и суховато, мормонско описано, поне нещооооооо  #Cussing out
Аааааааа тука и мен много ме беше яд  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Как можа да го направи. Ако ми беше пред очите с пистолет в челото, ако трябва, щях да я накарам да го напише. И колкото по - цветно, толкова по - добре.
Но........тъпи морални ценности. Ууууу (Възмутена съм).

# 58
  • Мнения: 1 343
Следобеден Бюлетин от Здрачното местенце

1.Taylor за „Новолуние“ и „Затъмнение“


В интервю за списание „Box Office“ Taylor Lautner разказва за работата си по „Новолуние“ и „Затъмнение“ и за други неща свързани с него.

В интервюто, Lautner разкрива методите за заснемането на поредицата „Twilight“. Ето какво споделя: „Когато заснемахме „Новолуние“, не съм си мислил за „Затъмнение“. Сега като снимам „Затъмнение“ не мисля за „Зазоряване“.

Във връзка със „Зазоряване“ той споделя: „Нищо все още не е подтвърдено за четвъртия филм, затова ние се съсредоточаваме в момента върху „Затъмнение“.

Ако третата и четвъртата книга не бяха написани, какво мислиш че Джейкъб трябва да направи за да спечели Бела?

„Не мисля че той може да промени нещо, и също и че не трябва да променя нищо. Джейкъб и Едуард са изключително различни и това е просто дали искаш един тип или друг. Джейкъб си е Джейкъб, и той има връзка с Бела, която Едуард няма. Но и Едуард има връзка с нея, която Джейкъб няма. Затова аз няма да променя нищо.“

Какво мислят семейството и приятелите ти за фенките, които крещят по сними, където си гол до кръста?

/цялата статия ТУК /


2.Тайлър Лутнер би отишъл на среща с фенка!

Дръжте си блузките, дами от тим Джейкъб, защото мечтите ви с Тайлър  Лутнер може да се сбъднат!

Когато беше запитан, дали би отишъл на среща с фенка, разголеният променящ формата си сладур сподели с „Box Office Magazine“: „Не изключвам никого“. Музика за ушите ни!

Колкото до това как би изглеждала една среща с него? Ами, нека просто кажем, че няма да има проблем да гледа момичешки, романтични филми.

Неговият любим филм е …“The Notebook„!

„Не смятам, че трябва да ме е срам от признаването на този факт – това е страхотен филм. Не съм смутен. Казвам го гордо“..Ах, толкова чувствителен! *Въздъх, въздъх*

Сега, ако можеше само да признае, че обича пазаруването на обувки и сплитането на коса…


3.Още снимки на Kellan Lutz от списанието „August“




4.Снимки от „Затъмнение“: Кристен, Роб & Били

Кристин Стюарт, Робърт Патинсън, Били Бърк и Дейвид Слейд бяха уловени по време на снимките на „Затъмнение“ вчера. Изглежда, че са снимали някои сцени с Волвото  на Едуард и пред сцена пред полицейския участък. Има също снимки на Кристен без къдрици, говорейки си с Били, Дейвуд и Роб, така че предполагам, че това е по време на репетициите или просто чакат косата и да бъде приготвена.

5.Rob & Kristen не са заедно!



След като се появи новината вчера, че Rob и Kristen ще обяват официално връзката си в декемврийския брой на списание „Harper’s Bazaar“, Gossip Cop попитаха дирекно „Harper’s Bazaar“ дали това е истина.

В много сайтове се появи новината, тиражирана „In Touch“, че Robert Pattinson и Kristen Stewart  „ще обяват публично тяхната нелегална връзка в разкриващо интервю“ в списание „Harper’s Bazaar“. Източници заявили пред таблоида, че това интервю ще потвърди спекулациите, че двамата са двойка в истинския живот.

Служител на „Harper’s Bazaar“,  който е присъствал на тяхна фотосесия миналият месец, казва: „Rob и Kristen са относително открити за тяхните взаимоотношения.“

Ето кое Gossip Cop потвърди – звездите са заснели фотосесия във Ванкувър и са дали интервю. Те са подготвени за декемврийският брой на списанието.

Въпреки това, източник близък до редакцията на списанието споделил на Gossip Cop, че Pattinson и Stewart НЕ обсъждат дали за или не са двойка.

    „НЕ обсъждат тази тема“.

    Така че, засега Rob и Kristen не са обявили че са заедно поне, докато излезе списанието.

6.Стари нови снимки на Роб





7.Игра "Здрач"




8.Снимки на новата Виктория





9.Клипче със снимки на Роб и Кристен ТУК

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Е изпреварил ме е някой, почти. То толкова фикове, че няма как просто. Кой от нашите загубваме там ми кажи поне. PLS
Розали, Есме и Карлайл (той се изгори с убитата Есме). Емет беше съкрушен, но Алис успокои Ренето, че в бъдеще ще се утеши с Таня (май  newsm78) Казва се Fade away, края с боя беше умопомрачителен, така и не разбрах кой, кого и как утупа  Joy
линк

Общи условия

Активация на акаунт